02128429884 ارتباط با مشتریان 09201498949 واتساپ
۰

معرفی چند اتو پرس هوشمند و سخن گو

نارین محمدی 17 /تیر/ 1403
معرفی چند اتو پرس هوشمند و سخن گو

معرفی چند اتو پرس هوشمند و سخن گو 

 

اتو پرس ها از محصولات کاربردی در هر خانه ای هستند، این محصول هوشمند تمامی امور اتو کردن لباس و انواع پارچه را برای ما راحت و آسان می کند و به همین دلیل نیز بسیار امروزه محصولی ویژه و منحصر به فرد است. اتو پرس ها محصولاتی هستند که با استفاده از بخار گرم و همچنین فشار و آب باعث می شود که هر مدل پارچه ای صاف شود. از بین رفتن چین و چروک هر پارچه ای اعم از انواع جین، ساتن، حریر، نخی، کنفی و غیره با استفاده از فشار و بخار گرما بسیار ساده و راحت انجام می شود و همین امر باعث می شود که پارچه ها در کسری از ثانیه صاف شوند و از طرفی نیز بسیار مرتب و تمیز به نظر می رسند. استفاده از اتو پرس ها به نسبت اتو بخارهای ایستاده و همچنین اتو های معمولی بسیار بیشتر رواج دارد چرا که نه تنها اتو پرس ها کیفیت اتو کردن بالایی دارند بلکه بسیار کار کرد راحتی نیز دارند. 

 

 

فواید و معایب استفاده از اتو پرس

 

فواید: در ابتدا به فواید استفاده از انواع اتو پرس های خانگی بپردازیم، باید به این نکته اشاره کنیم که اتو کردن لباس ها با استفاده از اتو پرس ها از دقت بالایی برخوردار است همچنین در استفاده از این نوع اتو ها دقت بالاتری وجود دارد و امکان این که اتو پرس ها باعث سوختگی در لباس و یا پارچه های مختلف شوند بسیار کم است چرا که اکثر اتو پرس ها هوشمند می باشند و دارای برنامه های از پیش تعیین شده برای پارچه های مختلف هستند و همین امر باعث می شود که مطابق با هر پارچه ای درجه حرارت متناسب با آن را نیز انتخاب کنید در صورتی که اتوهای دستی و ایستاده در این حد هوشمند نیستند و ممکن است در اتو کردن پارچه هایی مانند حریر و یا پارچه های حساس باعث ایجاد آسیب به پارچه ها شوند. یکی دیگر از فواید استفاده از اتو پرس ها این است که می توانید پارچه های بزرگ با ابعاد بزرگ را در مدت زمان کمی اتو کنید در حالی که این امکان برای اتو های معمولی وجود ندارد، با استفاده از اتو پرس ها می توانید انواع رو تختی، پتو، پرده و غیره را در مدت زمان بسیار کمی اتو کنید در حالی که انجام دادن این کار توسط اتو بخار ها و همچنین اتوهای ایستاده از طرفی انرژی زیادی از شما می گرد و همچنین مدت زمان زیادی رابه خود اختصاص می‌ دهد اما در اتو پرس ها به دلیل داشتن صفحه کفی های بزرگ جهت قرار دادن پارچه این کار بسیار آسان و راحت است. قدرتمند بودن اتو پرس ها به نسب سایر اتو ها، این که اتو پرس ها دارای قدرت بسیار بالاتری به نسبت سایر اتو ها در جهت از بین بردن چین و چروک هستند بسیار حائز اهمیت است و نمی توانید منکر این امر شوید همچنین خرید و تهیه ی یک اتو پرس به شما این امکان را می دهد از از رفت و آمد بیش از اندازه جهت اتو کردن لباس هایتان به بیرون از منزل خودداری کنید‌. 

 

 

معایب: همانگونه که می دانید استفاده از هر محصولی فواید و معایب مختص به خود را دارد و اتو پرس ها نیز از این قاعده مستثنی نیستند. استفاده از اتو پرس ها به دلیل این که ابعاد و سایز بزرگی دارند مکان و فضای زیادی نیز می خواهند و در این بین باید اشاره کنیم برای خانه های آپارتمانی کوچک استفاده کردن از اتو پرس اصلا توصیه نمی شود، همچنین به دلیل این که این محصولات هوشمند هستند و برخی از آن ها دارای صفحه های لمسی و دیجیتالی می باشند باید اشاره کنیم که بیش از اندازه تکان دادن آن ها باعث خراب شدن اتو پرس های تان می شود پس تا حد امکان یک فضا در اتاق خواب و یا مکانی که به طور ثابت اتو پرس در آن قرار دارد را تداعی کنید و برای همیشه اتو پرس تان را در آن جا قرار دهید. یکی دیگر از معایبی که اتو پرس های خانگی دارند قیمت و هزینه های بالای آن ها می باشند هزینه ی اتو پرس ها به نسبت اتو بخارهای عادی و همچنین اتو بخارهای ایستاده بسیار بیشتر است. همانگونه که اشاره کردیم فناوری پیشرفته ای در اتو پرس ها به کار رفته است و دلیل بالا بودن قیمت آن ها نیز همین امر می باشد و باید در کنار آن مواظب باشیم که مشکلات فنی و دیجیتالی اتو پرس تان پیش نیاید چرا که این محصول از حساسیت بالایی برخوردار است و در نهایت باید به این نکته نیز توجه کنید که توسط اتو پرس ها نمی توانید سر آستین لباس هایتان را اتو کنید. 

 

 

ویژگی های یک اتو پرس عالی 


اتو پرس ها مدل های مختلفی دارند البته در وهله ی اول به دو دسته ی خانگی و صنعتی تقسیم می شوند. در اتو پرس های خانگی فناوری های بسیار پیشرفته ای وجود دارد. امروزه برندهای معتبری مشغول تولید انواع اتو پرس با ویژگی های متفاوت و خاص هستند که به چند گزینه از آن ها اشاره می کنیم.

 

۱. ظرفیت مخزن آب اتو پرس 
۲. قدرت دستگاه در اتو کردن 
۳. جنس صفحه پرس اتو پرس
۴. تنظیمات بخار اتو و برنامه های پیش فرض اتو پرس
۵. قابلیت اتو کردن آستین لباس
۶. هوشمند و سخنگو بودن اتو 
۷. خاموش شدن به صورت خودکار 
۸. توان مصرفی اتو پرس

 

هم اکنون به بررسی و آشنایی با چند اتو پرس فوق العاده و کاربردی موجود در سایت رسمی اولان کالا می پردازیم. اتو پرس های معرفی شده همگی دارای فناوری های پیشرفته می باشند و همچنین از لحاظ قیمت دارای قیمت فوق العاده مناسبی هستند. اتو پرس های معرفی شده را می توانید خریداری کنید و در هر جای ایران برای شما عزیزان ارسال می شود. 

 

 

اتو پرس هوشمند سخنگو ژانومه مدل SP-300 


اگر که به دنبال یک اتو پرس مدرن با ظاهری زیبا و رنگ سفید می باشید همچنین می خواهید از لحاظ سایز دارای ابعادی کوچک باشد پیشنهاد می کنیم که اتو پرس هوشمند سخنگو ژانومه مدل SP-300 را تهیه و خریداری نمایید. این اتو پرس عالی دارای توان مصرفی ۲۲۰۰ وات است و به راحتی می توانید توسط آن انواع پارچه های مختلف با بافت های متفاوت را اتو کنید، همچنین از سایر ویژگی های اتو پرس سخنگو ۳۰۰ ژانومه می توان به این نکته اشاره کرد دارای سیستم ضد چکه و ضد رسوب است که یعنی پس از گذشت مدتی آب در مخزن آن رسوب نمی کند و باعث آسیب رساندن به آن نمی شود‌. اتو پرس هوشمند سخنگو ژانومه مدل SP-300  دارای بخاردهی به صورت پیوسته و همچنین به صورت خودکار است و همچنین دارای اسپری آب جهت اتو کردن بهتر لباس ها می باشد. 

 


اتو پرس سخنگو ژانومه مدل XL-550 

 

اگر که می توانید هزینه ی بیشتری برای اتو. رس خود در نظر بگیرید و همچنین ابعاد اتو پرس تان مهم نیست بهتر است که اتو پرس سخنگو ژانومه مدل XL-550 را تهیه و خریداری کنید. این اتو پرس عالی از مدرن ترین اتو پرس های برند ژانومه است که دارای صفحه ای تماما لمسی و دیجیتالی می باشد‌،همچنین رنگ فوق العاده زیبای مشکی آن ظاهری خاص را به اتو پرس ۵۵۰ ژانومه بخشیده است. به خصوصیات فنی اتو پرس سخنگو ژانومه مدل XL-550 بپردازیم که دارای سیستم ضد چکه و همچنین سیستم ضد رسوب است و در کنار آن قابلیت خاموش شدن به صورت خودکار را نیز دارد که باعث می شود پس از داغ شدن زیاد خاموش شود و از آسیب رسیدن ناشی از حرارت به پارچه و همچنین اتو پرس جلوگیری می کند. توان مصرفی این اتو پرس عالی نیز ۲۲۰۰ وات است و مناسب برای اتو کردن انواع پارچه ها با الیاف متفاوت می باشد. همچنین در هنگام خالی بودن مخزن آب دارای نشانگر خالی بودن مخزن می باشد و قابلیت تنظیم دما را نیز به نسبت پارچه ها دارد. 

 


اتو پرس هوشمند سخنگو ژانومه مدل XL-650 


برای آن دسته از افرادی که به دنبال یک اتو پرس با رنگ سفید می باشند اما در عین حال هوشمند بودن آن نیز برای شان حایز اهمیت است پیشنهاد می کنیم که نگاهی به اتو پرس هوشمند سخنگو ژانومه مدل XL-650 بیاندازند. این اتو پرس عالی دارای رنگ بندی سفید است که با مشکی و نواری نقره ای مانند ترکیب شده و ظاهری بسیار زیبا دارد. اتو پرس هوشمند سخنگو ژانومه مدل XL-650 دارای توان مصرفی 2200 واتی است و برای اتو کردن پارچه هایی مانند جین و کتان نیز قابل استفاده است. از سایر خصوصیات این اتو پرس سخنگو عالی می توان به سیستم قطع خودکار و همچنین قابلیت تنظیم دما اشاره کرد که می توانید به صورت دستی دمای اتو خود را تنظیم کنید. برای خانواده هایی که کودکان خردسال و یا حیوانات خانگی دارند لازم به ذکر است که بگوییم این اتو پرس عالی قابلیت قفل ایمنی صفحات اتو را نیز دارد.
 

نظرات و نقد و بررسی کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده است

شما نیز خود را بیان کنید

نظر شما پس از تایید نمایش داده می شود

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:

Captcha