02128429884 ارتباط با مشتریان 09201498949 واتساپ
۰

مزایا و معایب اتو پرس

ادیبه کریم پور 2 /آبان/ 1401
مزایا و معایب اتو پرس

مزایا و معایب اتو پرس


اتو کردن لباس کار سخت، زمان بر و خسته کننده ای است. استفاده از اتو بخار پرس به لباس‌ های شما ظاهری شفاف و زیبا می ‌بخشد و اتوکشی را سریع‌ تر از همیشه می ‌کند. مدل های جدیدتر اتوپرس از بخار زیاد استفاده می کنند زیرا بخار می تواند کار را سریعتر به پایان برساند. اتوپرس ها دارای ویژگی های بسیار زیادی هستند تا عملکردی فوق العاده ای را به کاربران خود ارائه دهد. بنابراین، اگر می خواهید انرژی و زمان کمتری برای اتو کردن صرف کنید، می توانید یک اتو پرس با کیفیت را خریداری کنید. با این حال، همه چیز از جمله اتو پرس دارای مزایا و معایبی است. 


مزایای اتو پرس


مهم است که اطمینان حاصل کنید که از هر تجهیزات الکترونیکی ایمن استفاده می کنید. خوشبختانه مدل جدید اتو پرس مجهز به گزینه خاموش شدن خودکار است. اگر اتو به مدت 10 دقیقه ثابت بماند، به طور خودکار خاموش می شود که به کاهش خطر تصادف کمک می کند. یکی دیگر از مزایای اتوپرس ها، این است که دارای قدرت و توان بسیار زیادی هستند و به صاف شدن چروک های لباس بسیار فوق العاده عمل می کند. اتوکشی پارچه و ملحفه های بزرگ و پرده ها با اتوپرس امکان پذیر است و در سریعترین زمان می توان این کار را بدون نیاز به خشکشویی انجام داد. همچنین اتوپرس ها دارای صفحات و اندازه های مختلفی هستند که می توان با توجه به نیاز خود آن ها را انتخاب کرد. اتوهای پرس دارای صفحات نسبتا سنگین هستند که چین و چروک های را بهتر از بین می برد و لباس و پارچه ها را بهتر صاف می کند. پس لازم نیست به آن فشار آورید تا چروک های لباس از بین برود. با داشتن صفحه های اتو بزرگ می توان در زمان صرفه جویی کرد و پرده و ملحفه های بزرگ را اتو زد. همچنین می توان پارچه های بزرگ را بدون نیاز به خشکشویی اتو زد و در هزینه های اضافی صرفه جویی کرد.

بسیاری از اتوپرس ها دارای نمایشگر دیجیتال یا گزینه های متفاوتی هستند که بتوان با توجه به نوع پارچه دمای اتو را تنظیم کرد. این اتو ها برای خانواده های پرجمعیت بسیار عالی و اقتصادی است و به شما کمک می کند تا به بهترین شکل لباس های خود را اتو کنید. به دلیل ایستاده بودن آن، کار با اتوپرس بسیار راحتتر است و باعث کمر درد شما نمی شود. بیشتر مخزن آب اتو پرس ها شفاف است و می توان میزان آب موجود در آن ها را مشاهده کرد. مخزن های اتوپرس ها بزرگ تر از اتو های معمولی است و می توان زمان بیشتری را صرف اتو کشیدن بدون پر کردن مجدد کرد. همچنین برخی از آن ها از طریق نمایشگر میزان آب در مخزن را به شما نشان می دهد. در بسیاری از اتوهای پرس دارای قطع کامل بخار هستند و اتو کردن به صورت خشک را ارائه می دهد. قابلیت قفل کودک در این نوع اتو ها وجود دارد که به شما امکان می دهد ان را قفل کنید تا کودک شما نتواند به آن دست بزند و به خود آسیب برساند. همچنین اتوهای پرس دارای فناوری ایجاد فشار بالا هستند و برای تسریع و بهبود اتو کردن برای پارچه هایی مانند کتان مناسب است. قابلیت رسوب زدایی در بیشتر اتوپرس ها وجود دارد و یک فیلتر برای جلوگیری از رسوب ایجاد شده است.


معایب اتو پرس


هر محصولی می تواند معایبی نیز داشته باشد. یکی از معایب های اتوپرس گران بودن آن است که نسبت به اتوهای معمولی و کوچکتر می تواند هزینه ی بیشتری داشته باشد. همچنین وزن سنگین و ابعاد آن می تواند برای بسیاری از افراد مشکل ساز باشد. این اتوها به دلیل وزن سنگینی که دارند، به سختی قابل جابه جایی هستند و و فضای زیادی را اشغال می کنند. برای اتو کشیدن پارچه های نازک و چین دار با اتوپرس باید دقت زیادی به خرج داد. همچنین برای برخی از نقاط لباس مانند نقاط نامتقارن و کوچک، اطراف دکمه، سرآستین و ... را نمی توان به خوبی با اتو پرس اتو زد. ( البته بسیاری از افراد و خانواده به دلیل مزایای بی شمار آن، معایب آن را در نظر نمی گیرند و از آن ها چشم پوشی می کنند.)

نظرات و نقد و بررسی کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده است

شما نیز خود را بیان کنید

نظر شما پس از تایید نمایش داده می شود

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha