02128429884 ارتباط با مشتریان 09201498949 واتساپ
۰

راهنما خرید اتو پرس

مائده شریفی 30 /مهر/ 1401
راهنما خرید اتو پرس

راهنما خرید اتو پرس:


از لوازم خانگی که همیشه و در همه خانه ها مورد استفاده قرار می گیرد می توان به اتو ها اشاره کرد که انواع مختلفی دارند یکی از آن ها که در چند سال اخیر بسیار پرفروش بوده اتو پرس است. اتو پرس ها یک دستگاه اتو با دو صفحه بزرگ برای اتو کردن انواع لباس ها و پارچه ها می باشد که کار اتو کردن را بسیار آسان می کند و با سرعت بخشیدن به کار اتو کشی کمک به سزایی می کند. در این مقاله سعی می کنیم شما را برای خرید یک اتو پرس کاربردی راهنمایی کنیم و نکات مورد توجه در این دستگاه را بیان کنیم.

1_اولین موردی که باید به آن توجه کنید طراحی اتو پرس و ویژگی های ظاهری آن است که شامل:

وزن دستگاه: اتو پرس ها نسبت به اغلب وسایل خانه معمولا دارای وزن زیادی هستند و فضای بیشتری می گیرند برای همین باید یک فضای اختصاصی برای آن ها در نظر گرفت. به طور خلاصه اتو پرس ها بین 8 تا 10 کیلوگرم وزن دارند.
اندازه صفحه اتو پرس: یکی از مطالب مهم در اتو پرس اندازه صفحات  پرس می باشد اندازه این صفحات متفاوت است و شما با توجه به میزان استفاده و لباس های که اتو می کنید می توانید اتو پرس مورد نظر را انتخاب کنید. اگر اندازه صفحه اتو پرس زیاد کوچک باشد باید لباس را در چند مرحله اتو کنید و اگر زیاد بزرگ باشد فضای زیادی می گیرد. حداقل اندازه صفحه اتو پرس ها 22 اینچ طول و 10 اینچ عرض می باشد که معادل 56 سانتی متر و 25 سانتی متر است.
جنس کف اتو پرس: جنس کف اتو پرس بسیار مهم است زیرا مستقیم روی لباس قرار می گیرد برای همین اتو هایی که جنس کف آن ها المینیوم است بسیار مناسب تر هستند و به آسانی تمیز می شوند اما اتو پرس هایی که جنس کف ان ها پارچه و ابر است معمولا پس از کثیف شدن تعویض می شوند البته برای مدت زمان طولانی قابل استفاده هستند.
پایه اتو پرس: قبل از خرید اتو پرس باید پایه های ان را بررسی کنید تا قدرت کافی برای تحمل وزن اتو پرس را داشته باشند زیرا بدنه این دستگاه سنگین می باشد همچنین بهتر است پایه قابلیت تنظیم شدن را داشته باشد تا همه بتوانند با توجه به قد خود آن را تنظیم کنند.

2_ ظرفیت مخزن اتو پرس: برای اتو پرس ها باید مخزن اب بزرگی در نظر بگیرید که با توجه به میزان تولید و فشار بخار آن مناسب باشد همچنین مقدار اب بیشتر برای تولید بخار بهتر است و دیگر نیاز نیست خیلی زود مخزن را دوباره پر کنید.

3_ توان مصرفی اتو پرس: در اتو پرس ها توان بیشتر به معنی کارکرد بهتر است برای همین هر چه توان مصرفی دستگاه بیشتر باشد بخار بیشتری تولید می شود و لباس ها بهتر اتو می شوند اما از سوی دیگر توان بیشتر به معنی مصرف برق بیشتر است. توان اتو پرس ها از 1000 وات شروع می شود و تا وات های بالا تر ادامه دارد.

4_تنظیم بخار و دما اتو پرس: اتو پرس ها قابلیت تنظیم میزان دما و بخار را دارند به همین خاطر قابلیت اتو کردن انواع پارچه ها از جمله کتان، لی، نخی و... را دارند. برای تنظیمات یک صفحه نمایشگر وجود دارد که روی ان شما می توانید نوع پارچه دما و میزان بخار را تنظیم کنید و دیگر نگران سوختن و یا اسیب دیدن بافت پارچه نباشید.

5_ خاموش شدن خودکار اتو پرس: یکی از نکته های مهم در خرید اتو پرس ایمنی دستگاه می باشد که دارا بودن سیستم خاموشی خودکار این ایمنی را تقویت می کند. نحوه کار این سیستم این گونه است که پس از مدتی کار نکردن اتو به طور خودکار خاموش می شود و حرارت و گرما خود را از دست می دهد برای همین از اتش سوزی و سوختن لباس جلوگیری می کند.

6_ میز اتو استین: برخی اتو پرس های دارای یک قسمت جداگانه برای اتو کردن استین لباس ها می باشد که یک مزیت بزرگ است زیرا هنگام اتو کردن لباس با اتو پرس کنترل کامل بر جزئیات لباس ندارید اما با این قابلیت به آسانی می توانید این مشکل را حل کنید.

اتو پرس یکی از وسایل کاربردی در خانه به شمار می رود و تقریبا همه به ان نیاز دارند همچنین کار شما را در مقایسه با اتو های معمولی بسیار آسان می کند. در پایان شما با اگاهی از این نکات می توانید اتو پرس مورد نظر خود را آسان تر انتخاب کنید و برای خرید ان اقدام فرمایید.
 

محصولات مرتبط
نظرات و نقد و بررسی کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده است

شما نیز خود را بیان کنید

نظر شما پس از تایید نمایش داده می شود

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha