02128429884 ارتباط با مشتریان 09201498949 واتساپ
۰

نقد و بررسی اتو پرس

مائده شریفی 27 /مهر/ 1401
نقد و بررسی اتو پرس

نقد و بررسی اتو پرس:


یکی از محصولات جالب و کم تر شنیده شده در بازار لوازم خانگی اتو پرس است احتمالا اولین بار که نام این محصول را می شنوید یاد خشک شویی می افتید اما اگر این محصول و کاربرد های ان را در خانه داشته باشید چه  چیزی رخ می دهد. همواره اتو ها از لوازم خانگی پر طرفدار بودند و برای مصارف خانگی بیشتر از اتو بخار های معمولی و مخزن دار استفاده می شود که برای دریافت اطلاعات در مورد این اتو ها می توانید به سایر مقاله های ما سایت اُولان کالا مراجعه کنید، اما اتو پرس ها برای افرادی که همیشه لباس هایشان را اتو می کنند یا به اصلاح اتو کشیده هستند و خانواده های پر جمعیت بسیار مناسب است.

این اتو ها را می توان با نسل جدید اتو های خانگی نام برد زیرا بسیاری از مشکلاتی که در اتو بخار وجود داشت را حل کرده است اما با این حال باز هم مانند محصولات دیگر معایب خود را نیز دارد.

اتوپرس ها نسبت به اتو های معمولی توان و قدرت بیشتری دارند به همین دلیل کارایی بیشتری نیز دارند. این قابلیت باعث می شود که کار با این اتو سرعت بیشتری داشته باشد یعنی نسبت به سایر اتو ها در زمان کمتر لباس بیشتری اتو می کنید، که به طور خلاصه می توانید ان را صرفه جویی در زمان و هزینه نام ببرید زیرا تسریع کارها موجب برق مصرفی کم تری می شود و دیگر زمان زیادی را صرف اتو کردن لباس ها نمی کنید.

اتو های معمولی اغلب برای اتو کردن لباس به کار می روند اما اتو پرس ها توانیی اتو کردن انواع پارچه و ملحفه و پرده ها را دارند بنابراین نیاز نیست هزینه زیادی را صرف خشک شویی کنید همچنین اتو کردن پارچه های بزرگ با اتو معمولی موجب درد کمر و مچ دست می شود زیرا مدت زمان زیادی باید خم شوید و اتو را که وزن تقریبا سنگینی دارد با دست روی پارچه فشار دهید اما اتو پرس ها با صفحات سنگینی که دارند دیگر نیازی به وارد کردن فشار با دست نیست و چون حالت ایستاده دارند حتی اگر مدت طولانی با این دستگاه کار کنید دردی در ستون فقرات خود احساس نمی کنید.

برخی از افراد نگران جا گیر بودن اتو پرس هستند که واقعا این اتو ها نسبت به اتو های معمولی فضای بشتری می گیرند اما در این مدل اتو ها نیز اندازه های مختلف وجود دارد وبا توجه با فضای خود می توانید اتو را انتخاب کنید همچنین سایز صفحات این اتو ها نیز متفاوت می باشد. اما این اتو پرس ها طراحی کاربردی و قابلیت هایی همچون یک صفحه نمایشگر که میزان حرارت و بخار برای پارچه و لباس های مختلف را تنظیم می کند. مخزن این دستگاه چندین برابر اتو بخار است و گنجایش اب ان برای دفعات متعدد قابل استفاده است و با نشانگر میزان اب می توانید میزان اب موجود در مخزن را چک کنید و در زمان نیاز دوباره ان را پر کنید. با استفاده از اتو پرس علاوه بر بخار می توانید اتو خشک را نیز انجام دهید و این اتو با سیستم رسوب زدایی خودکار کار شما را در عملیات رسوب زدایی آسان می کند و وجود فیلتر اب در دستگاه از رسوب گرفتن ان جلوگیری می کند.

از ویژگی های مهم اتو پرس می توان به ایمنی بالا ان اشاره کرد این محصول با سیستم قطع خودکار از سوختن لباس و پارچه چلوگیری می کند، نحوه کار این سیستم به این گونه می باشد که پس از مدتی کار نکردن با اتو به طور خودکار حرارت خود را از دست می دهد همچنین با یک چراغ و صدای هشدار شما را از این موضوع اگاه می کند، از دیگر مسائل مهم ایمنی قفل کودک است که اغلب اتو پرس ها این قابلیت را دارند.

به طور کلی اتو پرس یک محصول کاربردی و با کیفیت است که کار شما را در اتو کردن لباس و سایر پارچه های خانه اسان می کند وبه شما این امکان را می دهد که انواع پارچه ها را با دما و حرارت مخصوص ان اتو کنید و از اسیب رساندن به بافت پارچه جلوگیری کنید، می توانید بگویید که یک خشک شویی سیار در خانه خود دارید.
 

محصولات مرتبط
نظرات و نقد و بررسی کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده است

شما نیز خود را بیان کنید

نظر شما پس از تایید نمایش داده می شود

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha