02128429884 ارتباط با مشتریان 09201498949 واتساپ
۰

مزایا و معایب اتو بخار مخزن دار

مائده شریفی 26 /مهر/ 1401
مزایا و معایب اتو بخار مخزن دار

مزایا و معایب اتو بخار مخزن دار:


تمیز و اراسته بودن در مهمانی، بیرون و محل کار همیشه جلوه زیبایی به ما می دهد و باعث روحیه مثبت می شود یکی از اصل های این کار مرتب بودن لباسهایمان است زیرا لباس های چروک همیشه جلوه بدی دارند برای این کار معمولا از اتوی بخار های خانگی استفاده می کنیم اما با پیشرفت این اتو ها مدل جدیدی از آن ها به نام اتو بخار مخزن دار تولید شدند که کار اتو کشیدن را بسیار اسان تر می کند در ادامه به مزایا و معایب این اتو ها می پردازیم.
اول از همه بدانیم که اتو بخار مخزن دار چیست و تفاوت آن با اتوی معمولی چیست، می توان گفت تفاوت اصلی آن ها در مخزن اب است اما این اتو های مخزن دار قابلیت های دیگری نیز دارند. نحوه کار با این اتو بسیار ساده می باشد پس از اینکه مخزن آن را با آب پر کردید اتو را روشن کنید و پس از گرم شدن آن بخار اب با فشار از طریق شلنگ به اتو منتقل می شود.

مزایا اتو بخار مخزن دار:


وزن سبک: این مدل از اتو ها با جدا شدن مخزن اب از اتو وزن زیادی را از دستگاه اتو کم می کند و کار شما را در اتو کردن لباس ها سریع تر و آسان می کند. در اتو بخار های معمولی معمولا به خاطر حجم آب موجود در اتو دست زود خسته می شود و زمان بیشتری صرف اتو کردن لباس ها می شود اما با اتو مخزن دار سبک به آسانی می توانید در زمان کمتری لباس های بیشتری اتو کنید.
ظرفیت مخزن: ظرفیت مخزن اب اتو مخزن دار معمولا از یک لیتر بیشتر است و همین امر موجب می شود هنگام کار با اتو لباس های بیشتری اتو کنید و دیگر نیاز نیست مثل اتو های معمولی دوباره مخزن را پر کنید حتی می توانید در دفعات متعدد از این آب استفاده کنید و بخار بیشتری برای اتو کردن تولید کنید.
اتو کشی سریع با قابلیت کنترل دما: یکی دیگر از قابلیت های این محصول کنترل دما است که به طور هوشمند با توجه به جنس پارچه دما را تنظیم می کند و سبب سرعت بخشیدن به کار می شود و نکته دیگر سبک و خوش دست بودن اتو است که سرعت را افزایش می دهد.
بخار دهی عمودی: بارها پیش آمده که یک تیکه از لباس را نیاز به اتو داشته و باید آن را عمودی اتو کنیم اما بخار اتو کار نکرده است به همین دلیل این قابلیت اتو های مخزن دار مهم است که می توانید لباس و سایر پارچه ها مانند پرده ها را به طور عمودی اتو کنید.
ایمنی: صد در صد است که این اتو ها نسبت به بقیه ایمنی بیشتری دارند که یکی از این ویژگی ها سیستم قطع خودکار می باشد پس از مدتی کار نکردن اتو به طور خودکار خاموش می شود و حرارت خود را از دست می دهد که در مواقع ضروری بسیار به درد بخور است.

معایب اتو بخار مخزن دار:


فضای قرار گیری : همین طور که می دانید این اتو به دلیل داشتن یک مخزن جداگانه فضای بیشتری نسبت به اتو های معمولی می گیرد یعنی باید یک فضای اختصاصی برای قرار گیری آن پیدا کنید البته در بعضی مدل ها اتو روی پایه مخزن قرار می گیرد و فضای کمتری نیاز است.
میز مخصوص اتو: این اتو به دلیل دارا بودن مخزن باید یک میز اتوی مخصوص داشته باشد تا بتوانید مخزن را نیز در یک جا قرار بدهید تا فضا برای اتو کردن لباس ها باشد، می توانید اتو را روی میز بگذارید اما از نظر فضا و ایمنی کمی غیر قابل قبول می باشد.
قیمت: با داشتن قابلیت های منحصر بفرد این اتو بخار های مخزن دار موجب می شود که قیمت بیشتری نسبت به اتو های معمولی داشته باشند که این قیمت از نظر قابلیت ها می تواند درست باشد اما باز هم با توجه به برند و کارایی، اتو های مخزن دار نیز قیمت های متفاوتی دارند.

با توجه به بررسی که انجام دادیم قطعا مزایا این محصول از معایب آن بیشتر است به همین دلیل با استفاده از این اتو بخار مخزن دار به آسانی می توانید لباس های خود و خانوادتان را در مدت زمان کم و به آسانی اتو کنید و انرژی کمتری صرف اتو کردن لباس ها کنید.
 

نظرات و نقد و بررسی کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده است

شما نیز خود را بیان کنید

نظر شما پس از تایید نمایش داده می شود

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha