02128429884 ارتباط با مشتریان 09201498949 واتساپ
۰

نقد و بررسی اتو بخار مخزن دار

ادیبه کریم پور 1 /آبان/ 1401
نقد و بررسی اتو بخار مخزن دار

نقد و بررسی اتو بخار مخزن دار


برای نگهداری یکی از دستگاه های اتو بخار به فضای نسبتا زیادی نیاز دارید، اما این مدل‌ های زیبا می ‌توانند زندگی شما را به لطف خروجی بخار بالاترشان آسان ‌تر کنند، که منجر به حذف چین‌ و چروک بهتر نسبت به اتوهای بخار معمولی می ‌شود. در واقع، بهترین اتو بخار مخزن دار می توانند تا سه برابر بیشتر از هم رده های کوچکتر خود بخار تولید کنند.


آیا اتو بخار مخزن دار بهتر از اتوهای معمولی هستند؟


اگر ملحفه ‌های تخت یا لباس های خود را به ‌طور مرتب اتو می ‌زنید، اتو بخار مخزن دار ممکن است برای نیازهای شما مناسب ‌تر از اتو بخار معمولی باشد. آنها بخار را با فشار بالاتر دفع می کنند تا چین و چروک های عمیق را از دو طرف لباس به طور همزمان از بین ببرند و به سرعت بخشیدن به کار کمک کنند. دو نوع اتو بخار مخزن دار وجود دارد که عبارتند از بدون فشار و تحت فشار است. مدل های بدون فشار به روشی مشابه اتو بخار معمولی عمل می کنند، اما خروجی بخار آنها بسیار بیشتر است. مدل‌ های تحت فشار برای سرسخت ‌ترین چین ‌ها ایده ‌آل هستند، زیرا دارای دیگ‌ هایی هستند که بخار را با قدرت بیشتری خارج می ‌کنند و می ‌توانند عمیق ‌تر به پارچه نفوذ کنند. سطح فشار بر حسب بار اندازه گیری می شود و به طور کلی از 5 تا 8 متغیر است. به منظور دفع بیشتر بخار، اتو بخار مخزن دار دارای یک مخزن آب مجزا هستند که می تواند در مقایسه با اتوهای بخار سنتی، حجیم تر و سخت تر نگهداری شود. که نیازی به پر کردن مجدد مخزن اتو نخواهید داشت.


مشخصات اتوهای مخزن دار


اتوهای مخزن دار به گونه ای طراحی شده اند که مقادیر زیادی بخار را برای مدت طولانی تری تولید کنند تا حجم زیادی از لباس ها را اتو بکشید. آنها معمولاً می توانند تقریباً سه برابر بیشتر از یک اتو بخار معمولی آب در خود نگه دارند، بنابراین مجبور نخواهید بود که بارها برای شارژ مجدد توقف کنید. همچنین وقتی پشت میز اتو هستید، نگه داشتن آن ها سبک تر است، زیرا آب در یک مخزن جداگانه نگهداری می شود. بهترین اتوهای مخزن دار بدون شک تجربه اتو کردن را سریعتر و آسان تر می کنند و لباس های صاف و بدون عیب را برای شما به ارمغان می آورند. با این حال، آن ها گران هستند و برای همه مناسب نیستند اما سرمایه گذاری و خرید آن ها ارزش دارد. جوانب مثبت اتوهای مخزن دار: بخار بسیار بیشتری نسبت به اتوی معمولی تولید می کند. چروک ها را سریع و بدون زحمت از بین می برد. سبکتر از اکثر اتوها ( به دلیل نداشتن آب داخل اتو)، نیازی به پر کردن مجدد نخواهد داشت. معایب مولد بخار: گرانتر از اتوی معمولی، بزرگ برای ذخیره و سنگین برای حمل و پر سر و صدا هستند. همچنین اگر مرتباً حجم زیادی از لباس‌ های شسته شده و اقلام بزرگ مانند روتختی و ملحفه‌ ها را اتو می‌ کنید و اگر اولویت شما این است که اتوکشی را در سریع ‌ترین زمان ممکن انجام دهید، ارزش سرمایه ‌گذاری روی یک اتو بخار مخزن دار را دارد. اما تفاوت های زیادی بین بهترین و بدترین اتوهای بخار وجود دارد. و باید هنگام خرید اتو بخار مخزن به نکات مهمی توجه کنید تا بهترین گزینه را انتخاب کنید. 


نکات قابل توجه در اتوهای بخار مخزن دار که باید به آن ها دقت شود؟


دانستن ویژگی‌ های موجود به خرید آسان ‌تر اتو بخار مخزن دار کمک می‌ کند. در اینجا موارد اصلی وجود دارد که باید در نظر گرفته شوند:
فشار بخار مداوم: با اندازه گیری گرم، هر چیزی که بیش از 50 گرم در دقیقه باشد خروجی بخار بالا در اتو بخار استاندارد در نظر گرفته می شود. مدل‌ های اتو بخار مخزن دار قوی‌ تر از بقیه ی اتو های معمولی است و 100 گرم تا 190 گرم بخار مداوم در دقیقه را خارج می ‌کنند، که برای از بین بردن چین و چروک های لباس بسیار عالی عمل می کند.
شات بخار: گاهی اوقات برای مقابله با چین ‌هایی که تکان نمی ‌خورند، یا چین‌ هایی که در مناطق سخت ( کناره های یقه، بین دکمه ها و ...) هستند، نیاز به بخار اضافی دارید، مدل‌ های گرد آوری شده برخی از برند ها دارای خروجی بخار از 230 گرم تا 600 گرم در دقیقه هستند. این نوع اتو ها برای پارچه های کلفت و ضخیم نیز بسیار عالی است و پاسخگوی بسیار خوبی برای شما است.
ظرفیت مخزن: هرچه مخزن بزرگتر باشد، در اواسط استفاده، کمتر باید اتو خود را دوباره پر کنید. اتو بخار مخزن دار دارای ظرفیت مخزن بزرگی هستند که از 1.5 تا 2.2 لیتر متغیر است. این مخزن های بزرگ می تواند به شما کمک تا اتمام کار، اتو کشیدن را به پایان برسانید و وسط کار ان را مجددا پر نکنید. 


ضد رسوب: اکثر اتوهای بخار معمولی و اتو بخار مخزن دار دارای عملکرد ضد رسوب و ضد کلسیم هستند که به محدود کردن تشکیل رسوب آهک در طول زمان کمک می کند که می تواند دریچه های بخار را مسدود کند. اگر در یک منطقه آب سخت زندگی می کنید، این موارد به ویژه مهم هستند.
وات: معمولا وسیله و دستگاه های گرمایشی برق بیشتری را مصرف می کنند. پس برای سریعتر گرم شدن اتو و سرعت بخشیدن به کارها، می توان یک اتو بخار مخزن دار را انتخاب کرد. با داشتن اتوهای مخزن دار می توانید کار ها را سریعتر انجام دهید و با انجام سریعتر اتو کشیدن، در مصرف برق صرفه جویی می کنید.
خاموش شدن خودکار: در اکثر اتو ها و دستگاه ها سیستم خاموش شدن خودکار وجود دارد که به ایمنی آن بسیار کمک می کند. خاموش شدن خودکار در اتو بخار باعث جلوگیری از حادثه های ناخوشایند می شوند. کارکرد آن به صورتی است که پس از مدتی کار نکردن با آن به طور خودکار خاموش می شود.


یک اتو خوب باید چند وات باشد؟


ما در فروشگاه اُولان کالا اتو های مخزن دار زیادی داریم که دارای ویژگی ها و فناوری های زیادی هستند که به شما کمک می کنند تا کارایی بهتری را برای شما ارائه دهد. اتوهای مخزن دار مایر یکی از محصولات با کیفیتی است که عملکرد فوق العاده ای را به شما نشان می دهد. 
 

محصولات مرتبط
نظرات و نقد و بررسی کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده است

شما نیز خود را بیان کنید

نظر شما پس از تایید نمایش داده می شود

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha