02128429884 ارتباط با مشتریان 09201498949 واتساپ
۰

مقایسه چرخ گوشت 9080 و 9085

مائده شریفی 2 /آبان/ 1401
مقایسه چرخ گوشت 9080 و 9085

مقایسه چرخ گوشت 9080 و 9085


از لوازم برقی آشپزخانه که از قدیم مورد استفاده قرار گرفته است و در برند ها و مدل های مختلف تولید شده چرخ گوشت ها می باشند. چرخ گوشت ها یکی از وسایل کاربردی در آشپزخانه به شمار می رود و بهداشت آشپزی شما را بالا می برد. در این مقاله قصد داریم دو مدل از این چرخ گوشت ها را از برند مایر مقایسه کنیم تا یک راهنما برای خرید آسان شما باشد. در ادامه به بررسی چرخ گوشت و ویژگی های این دو مدل چرخ گوشت می پردازیم و یک سری نکات در مورد چرخ گوشت ها را بیان می کنیم.

چرخ گوشت چیست و چگونه کار می کند؟


بهتر است بیش از هر چیز با چرخ گوشت و مکانیزم کار آن آشنا شویم تا در ادامه درک درست تری از توضیحات این مقاله داشته باشیم. به طور کلی این دستگاه برای چرخ کردن گوشت به کار می رود و به دو صورت دستی و برقی می باشند که امروزه بیشتر از نوع برقی آن ها استفاده می شود. چرخ گوشت ها با استفاده از تیغه های تیز که در داخل دستگاه قرار می گیرد گوشت را ریز می کنند و از شبکه های دستگاه که در سایز های مختلف هستند بیرون می آید. در چرخ گوشت های جدید امکان تغییر سایز گوشت چرخ کرده وجود دارد و می توانید گوشت را ریز تر و یا درشت تر چرخ کنید. علاوه بر گوشت، سبزیجات، حبوبات و سیب زمینی را نیز می توانید با چرخ گوشت درست کنید و در بعضی چرخ گوشت ها با خرید لوازم جانبی همچون رنده می توانید مواد غذایی را با استفاده از چرخ گوشت در سایز های مختلف رنده هم بکنید.

طراحی و جنس بدنه چرخ گوشت مایر 9085 و 9080: هر دو چرخ گوشت طراحی مدرن و زیبا دارند و جنس بدنه آن ها از استیل ضد زنگ است برای همین کاملا بادوام هستند و از وارد شدن خط و خش به بدنه جلوگیری می شود برای همین در برابر ضربه کاملا مقاوم هستند.
جنس تیغه چرخ گوشت مایر 9085 و 9080: جنس تیغه این دستگاه ها نیز از استیل ضد زنگ می باشد و در برابر شستشو و رطوبت کاملا مقاوم هستند و مدت زمان طولانی بدون کند شدن می توان از آن ها استفاده کرد.
جنس گلویی چرخ گوشت مایر 9085 و 9080: جنس گلویی یا همان نازل خروجی چرخ گوشت ها از المینیوم می باشد و بسیار بادوام هستند.
قابلیت معکوس( دور بر گردان) چرخ گوشت مایر 9085 و 9080: هر دو چرخ گوشت این قابلیت را دارند. این سیستم باعث می شود که مواد به خوبی چرخ شوند و هیچ مواد غذایی اضافی داخل چرخ گوشت باقی نماند.

تعداد شبکه چرخ گوشت مایر 9080 و 9085: هر چرخ گوشت دارای سه شبکه مجزا است که می تواند گوشت و مواد غذایی دیگر را در سه سایز کوچک، متوسط و بزرگ چرخ کنند. جنس این شبکه ها نیز از استیل ضد زنگ است و به آسانی قابل شستشو می باشند.
سرعت و حالت تنظیم سرعت چرخ گوشت مایر 9085 و 9080: این دو چرخ گوشت برند مایر هر دو قابلیت تنظیم سرعت را دارند و می توان برای چرخ کردن مواد غذایی مختلف سرعت را تغییر داد. در این چرخ گوشت ها می توانید با دو سرعت متفاوت مواد غذایی را چرخ کنید.
چرخ دنده چرخ گوشت مایر 9085 و 9080:
هر دو دستگاه دارای چرخ دنده گیربکسی هستند که قدرت موتور را افزایش می دهند و باعث می شود که مواد عذایی داخل چرخ گوشی با کیفیت بیشتری چرخ شوند.
توان مصرفی چرخ گوشت مایر 9085 و 9080: قدرت موتور هر دو چرخ گوشت 2800 وات می باشد که کاملا مناسب یک دستگاه خانگی است با این توان مصرفی مواد داخل دستگاه به خوبی چرخ می شوند و له شدن آن ها جلوگیری می شود. اگر توان دستگاه کمتر باشد ممکن است عملکرد خیلی خوبی در چرخ کردن مواد غذایی نشان ندهد.

در این مطلب سعی کردیم در مورد چرخ گوشت های مایر مدل 9085 و 9080 توضیح دهیم و تا حدودی آن ها را مقایسه کنیم و با ویژگی های آن ها آشنا کنیم. این دو چرخ گوشت تقریبا شبیه هم هستند و کارایی یگسانی دارند و هر کدام از آن ها را تهیه کنید می توانید به خوبی از آن استفاده کنید و کاملا مقاوم و بادوام هستند و مدت زمان زیادی کار می کنند.
 

نظرات و نقد و بررسی کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده است

شما نیز خود را بیان کنید

نظر شما پس از تایید نمایش داده می شود

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha