08734212600 09170075232 09201498949
۰

مزایا و معایب میکسر های رومیزی

ادیبه کریم پور 29 /شهریور/ 1401
مزایا و معایب میکسر های رومیزی

مزایا و معایب میکسر های رومیزی


امروزه خرید لوازم آشپزخانه برای مقاصد مختلف با توجه به گزینه های متعدد موجود می تواند واقعا گیج کننده باشد. همینطور برای له کردن، هم زدن، مخلوط کردن، هم زدن مواد و ورز دادن خمیر، همزن های ایستاده در بازار موجود است. برای چنین کارهای سنگین، میکسرهای ایستاده نجات دهنده هستند. در اصل، میکسر پایه یک وسیله الکترونیکی است که مجهز به قلاب خمیر و موتور قوی تری است که انرژی مورد نیاز را برای کارهای مختلف پخت و پز به کار می برد. آن ها دارای یک پایه قوی هستند و دارای چندین اتصال هستند. اکنون قبل از خرید این نوع خاص از مخلوط کن، مهم است که مزایا و معایب آن را برای وضوح تصمیم خود بدانید. پس بیایید با دانستن مزایای میکسرهای ایستاده و محدودیت های آن با محصول آشنا شویم. 


مزایای میکسرهای پایه


همه کاره می باشد


یک میکسر پایه قطعاً چند کاره است. برای اهداف مختلف مفید است زیرا با پیوست های مختلف ارائه می شود. با افزودن مواد مختلف، می توانید از آن ها برای طبخ غذا های متنوع استفاده کنید، بنابراین تطبیق پذیری بالای آن ها به قیمت آن می ارزد.


از تلاش کمتری استفاده می کند و سریع است.


ورز دادن خمیر یا هم زدن خمیر با دست یک کار طاقت فرسا و وقت گیر است و اگر بخواهید به مقدار زیاد آن را درست کنید، واقعاً می تواند شما را متضرر کند. یک همزن پایه دار نه تنها کارهای سنگین را آسان و سریع می کند، بلکه خمیر یا مواد کیک را نیز به شما می دهد که قوام مناسبی دارد. علاوه بر این، در مورد میکسر ایستاده اتوماتیک، فقط باید عملکردهایی مانند تایمر، ویژگی خاموش شدن خودکار، ویژگی های از پیش تعیین شده، سرعت و غیره را مطابق با نیاز خود تنظیم کنید.


محکم و قدرتمند کار ها را انجام می دهد.


این میکسرهای پایه دار دارای پایه قوی و موتور قدرتمندی هستند که داشتن یکی از این لوازم یکی از مزیت های بسیار مهم است. شما فقط می توانید کاسه را وصل کنید و سایر کارهای آشپزخانه خود را انجام دهید زیرا همزن پایه شما برای آشپزی به شما کمک می کند. به دلیل پایه محکم، نگران افتادن خمیر نباشید و موتور به گونه ای ساخته شده است که می تواند ساعت های طولانی بدون سوختن کار کند و خیمر و مواد کیک را به خوبی برای شما آماده پخت کند.


بدون آشفتگی


آشفتگی ناشی از پخش شدن آرد یا ریختن خمیر به بیرون از کاسه هنگام ورز دادن، مخلوط کردن یا هم زدن را فراموش کنید. میکسرهای ایستاده با یک کاسه عمیق و بزرگ عرضه می شوند که اطمینان حاصل می کنند که مواد حتی با سرعت بالا بیرون نریزند. در نتیجه از کثیف کاری جلوگیری می کند.


طراحی زیبا و ساده


میکسر ها معمولا دارای طراحی زیبا و شیکی هستند که حتی روی میز یا کابینت شما به راحتی قرار می گیرد و آشپزخانه را شیک تر جلوه می دهد. به دلیل طراحی ساده ی آن ها، کار کردن با میکسر های رومیزی بسیار راحت است.

 
معایب میکسرهای پایه


تمیز کردن نازل های میکسر کمی دشوار است.


اشکال مختلف ضمیمه ها تمیز کردن یک میکسر پایه را دشوار می کند. اگر می خواهید یک میکسر آسان برای تمیز کردن داشته باشید، میکسرهای ایستاده با سرهای قابل شستشو در ماشین ظرفشویی وجود دارد.


قیمت و بودجه ی آن


به دلیل کاربرد بالا و کیفیت بالای مواد، میکسرهای پایه بسیار گران هستند. یک میکسر پایه چند منظوره ممکن است هزینه بیشتری نسبت به همزن پایه پایه داشته باشد. همچنین موتور قدرتمند آن می تواند مکررا قبض برق شما را افزایش دهد زیرا انرژی زیادی مصرف می کند. اما برای مصارف زیاد شیرینی پزی در خانه و ... مناسب است و ارزش خرید را دارد. 


بزرگ و سنگین


اگر آشپزخانه شما جمع و جور است، میکسر ایستاده ایده خوبی نیست زیرا این وسایل از نظر اندازه بزرگ و همچنین سنگین هستند تا به راحتی جابجا شوند. نکته: اگر اغلب در مقادیر زیاد ورز می‌ دهید یا می‌ پزید، دوست دارید برای خانواده و دوستانتان شیرینی و کلوچه های بیشتری تهیه کنید، از داشتن یک همزن پایه در آشپزخانه خود خوشحال خواهید شد. و به یاد داشته باشید که همیشه به دنبال یک میکسر ایستاده مارک خوب بروید زیرا آن ها برای مدت طولانی تری به شما خدمت می کنند.
 

محصولات مرتبط
نظرات و نقد و بررسی کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده است

شما نیز خود را بیان کنید

نظر شما پس از تایید نمایش داده می شود

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha