02128429884 ارتباط با مشتریان 09201498949 واتساپ
۰

هر آنچه که یک خانه به آن نیاز دارد

نارین محمدی 29 /خرداد/ 1403
هر آنچه که یک خانه به آن نیاز دارد

هر آنچه که یک خانه به آن نیاز دارد

 

وسایلی که همواره یک خانه به آن نیاز دارد بسیار زیاد است و اگر بخواهیم که فاکتوری دقیق از تمامی این محصولات و وسایل لوازم خانگی ا درست کنیم بسیار طولانی می‌ شود اما برخی از لوازم و وسایل برقی و خانگی بودن آنها در خانه ضرور و الزامی است و چه بسا حتماً باید در هر خانه‌ ای این لوازم وجود داشته باشد در این مقاله شما با لیستی از لوازم خانگی ضرور در خانه آشنا می‌ شوید و می‌ توانید از این لیست برای تکمیل جهیزیه ی خود و یا تکمیل لوازم خانگی خود استفاده کنید. شایان ذکر است که به این نکته بپردازیم تمامی لوازم معرفی شده در سایت رسمی اولان کالا وجود دارد ما می‌ توانید هر آنچه که یک خانه به آن نیاز دارد را از سایت رسمی اولان کالا تهیه نمایید تمامی محصولات کاملاً اصل و اورجینال بوده و با بهترین قیمت برای شما ارسال می‌ گردد. 

 

در ابتدا به وسایل مورد نیاز در  آشپزخانه‌ای می‌پردازیم برای اینکه آشپزخانه شما تکمیل شود لازم نیست که تعداد وسایل زیادی در آن باشد بلکه باید  وسیله‌ای که تهیه می‌کنید به گونه‌ای کاربردی باشد و شما بتوانید در آشپزخانه از آن استفاده کنید.

 


وسایل کمکی برای یک آشپزی با کیفیت: 

 

۱_ در ابتدا شما برای خرد و رنده کردن انواع سبزیجات مانند کدو، هویج، پیاز، سیب زمینی و غیره نیاز به چند مدل رنده دارید. تهیه ی انواع رنده های متفاوت ممکن است جدا جدا هزینه ی زیادی داشته باشد از طرفی نیز فضای بسیاری را در بر می گیرند بهتر است که به جای تهیه ی چند مدل رنده و همچنین خرد کن شما یک دستگاه غذاساز چند کاره تهیه کنید. غذاسازهای چند کاره امروزه بسیار محبوب سده اند و دلیل آن نیز کارایی های زیادی است که یک غذاساز دارد. اگر که یک غذاساز چند کاره تهیه کنید به همراه خود چند سری رنده ی متفاوت، خرد کن، مخلوط کن، آسیاب، خمیر زن، همزن برقی و حتی آبمیوه گیری دارد. ممکن است که در ابتدا قیمت غذا ساز به نظر زیاد باشد اما در اصل یک محصول مقرون به صرفه و بسیار کاربردی است، از طرفی نیز شما تمامی وسایل خرد و آسیاب کردن را به صورت ست و پک خریداری می کنید. 

 


۲_ وسیله ای برای پخت غذاهای تنوری همانند آون توستر، فر، مایکروویو و یا مایکروفر حتما نیاز دارید. تنور ها نیز امروزه بسیار مورد استفاده قرار می گیرند و بسیاری از افراد برای پخت و پز کیک و سینی سبزیجات از تنور استفاده می‌ کنند اما برای آن دسته از افرادی که می خواهند یک فر زیبا و کوچک در دیزاین آشپزخانه ی خود داشته باشند توصیه می کنیم که از آون توستر استفاده کنند. آون توستر ها جامع ترین محصول در این لاین می باشند که می توانید توسط آن انواع غذاهای تنوری، انواع کیک و شیرینی، ماهی، گوشت قرمز، مرغ، سبزیجات مختلف را توسط آن درست کنید. یکی دیگر از ویژگی های عالی آون توستر ها کار کردن با آن ها بسیار راحت تر از محصولاتی مانند سولاردام است چرا که این دسته از محصولات به دلیل این که کاملا دیجیتالی هستند و تمامی اطلاعات آن انگلیسی است ممکن است برای برخی از افراد کار کردن با آن سخت باشد. 

 


۳_ عالی ترین، منحصر به فرد ترین و کاربردی ترین محصولی که باید در ابتدا برای هر آشپزخانه ای آن را تهیه کنید یک سرخ کن با کیفیت با گنجایش بالا است. داشتن یک سرخ کن همانند داشتن یک رستوران کامل است و برای هر خانه ای الزامی می باشد. سرخ کن های بدون روغن محصولاتی هستند که بدون روغن انواع غذاها را برای شما درست می کند. این محصول کاربردی توسط برق مار می کند و ظاهری تقریبا همانند پلوپز دارد و دارای گنجایش مختلف است. به دلیل این که سرخ کن های بدون روغن بسیار کاربردی هستند و می توانید توسط آن ها غذاهای بسیار متنوعی درست کنید. توسط سرخ کن های روگن شما می توانید انواع گوشت قرمز، ماهی و مرغ را درست کنید، همچنین می توانید در سرخ کن هایی با گنجایش بالا یک مرغ را به صورت کامل بریانی کنید؛ همچنین توسط سرخ کن های بدون می توانید انواع کیک را درست کنید، از سایر برنامه های پخت و پز آن می توان به خشک کردن میوه، برشته و سوخاری کردن انواع سبزیجات و همچنین درست کردن دسرهای خانگی خوشمزه اشاره کرد. دستگاه های سرخ کن برای خانواده های پر جمعیت و کم جمعیت جوابگو است و می توانید نه تنها برای خود بلکه به صورت کلی برای خانواده یتان نیز در حجم زیادی توسط آن آشپزی کنید. 

 


۴_ داشتن گوشت کوب برقی نیز از واجبات هر آشپزخانه ای است. گوشت کوب های برقی امروزه بسیار در آشپزخانه ها مورد استفاده قرار می گیرند. توسط گوشت کوب ها می توانید انواع پوره ی سیب زمینی، اسموتی های ترکیبی و غیره را درست کنید. اگر نمی خواهید هزینه ی بسیاری را برای تهیه ی یک غذا ساز بدهید بهتر است که یک گوشت‌ کوب برقی چند کاره تهیه کنید؛ توسط گوشت کوب های برقی چند کاره شما می توانید از همزن برقی آن و همچنین مخلوط کن آن استفاده کنید، به همین دلیل نیز گوشت کوب های برقی خصوصا مدل های چند کاره ی آن طرفداران زیادی دارند. اگر که فقط به دنبال یک گوشت کوب ساده و معمولی هستید نیز می توانید از گوشت کوب های برقی چند کاره استفاده کنید. 

 


۵_ برای دوست داران قهوه که می خواهند همواره نوشیدنی هایی بر پایه ی قهوه درست کنند داشتن یک اسپرسو ساز که بتوانند توسط آن در خانه یشان قهوه درست کنند از الزامات است. دستگاه هایی که می توانید به کمک آن قهوه درست کنید شامل موکاپات، اسپرسو ساز، قهوه ساز یا قهوه جوش، نسپرسو ساز می باشد که می توانید هر کدام از آن ها را تهیه کنید. توسط موکاپات ها می توانید اسپرسو درست کنید اما باید با استفاده از گاز این کار را انجام دهید، مدل دوم یعنی قهوه جوش یا همان قهوه ساز محصولاتی همانند چای ساز هستند که توسط آن ها انواع قهوه ی فرانسوی و دمی درست می شود، در این مدل نیز تنوع قهوه ها بسیار کم می باشد؛ در پایان آخرین مدل محصولات شامل اسپرسوساز می باشند. اسپرسو سازها محبوب ترین دستگاه تولید قهوه هستند، توسط این محصول شما می توانید انواع نوشیدنی بر پایه قهوه اعم از موکا، لاته، آمریکانو، اسپرسو و غیره را درست کنید. استفاده کردن از اسپرسو سازها بسیار راحت است و به طور کلی فقط با انتخاب چند آیتم نوشیدنی شما آماده می شود. اسپرسوساز ها مدل های مختلف و متفاوتی دارند و هر چقدر که مدل آن ها بالاتر باشد در نتیجه فناوری و نوشیدنی های تولید آن نیز بیشتر است. 

 


۶_ هیچ آشپزخانه ای بدون چای ساز وجود ندارد. چای سازها از پایه ثابت ترین محصولات موجود در آشپزخانه هستند که باید حتما آن را داشته باشید. محصولاتی که می توانید توسط آن چای درست کنید شامل سماور برقی، سماور گازی، کتری و قوری گازی و یا برقی و در نهایت چای ساز می باشد. بیشترین محصولی که امروزه از آن استفاده می شود چای سازها می باشند که کار کردن با آن ها بسیار راحت است از طرفی نیز چای سازها در مدت زمان بسیار کمی برای شما چای‌ درست می کند و همین امر باعث شده طرفدار داشته باشد. مدل های چای سازها به دو دسته تقسیم می شوند مدل اول که در کنار هم بر روی صفحه ای قرار دارند و مدل دوم که بر روی هم هستند. هر کدام از آن ها از لحاظ ظاهری متفاوت هستند اما از لحاظ قیمت و یا فناوری تفاوتی چندان با یک‌ دیگر ندارند.


وسایل معرفی شده تنها بخشی از محصولاتی است که هر آشپزخانه ای به آن نیاز دارد همچنین وسایلی مانند سرویس قابلمه، یرویس کف گیر و ملاقه، انواع سرویس قاشق چنگال، انواع تابه های سرخ کن و غیره و حتی سرویشچاقو و غیره را نیاز دارید. محصولات معرفی شده تنها بخش کوچکی از وسایل مورد نیاز هر خانه و آشپزخانه ای است.
 

نظرات و نقد و بررسی کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده است

شما نیز خود را بیان کنید

نظر شما پس از تایید نمایش داده می شود

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:

Captcha