02128429884 ارتباط با مشتریان 09201498949 واتساپ
۰

عطرهای همیشگی برای افراد وسواس

نارین محمدی 27 /آذر/ 1402
عطرهای همیشگی برای افراد وسواس

عطرهای همیشگی برای افراد وسواس

 


انتخاب ادکلن مناسب از پر دردسر ترین کارهایی است که در طول استفاده ای که از آن می کنید همواره پس از اتمام ادکلن خود باز باید گزینه ای جدید را انتخاب کنید و یا برای کسانی که برای طولانی مدت به دنبال یک ادکلن هستند بسیار سخت و دشوار است که رایحه ی همیشگی خود را پیدا کنند. ادکلن ها و به طور کلی تمامی مواد معطری که مت از آن استفاده می کنیم به طور غیر مستقیم بر روی روح و‌ روان ما تاثیر می گذارند و از این رو باید حتما چیزی را انتخاب کنیم که بتوانیم در طولانی مدت آن را تحمل کنیم و نه تنها برای ما تکراری نشود بلکه باید به گونه ای باشد که هر بار پس از اسپری کردن آن و استشمام رایحه های عطر خود باز هم از آن لذت ببریم، اما این کار برای افرادی که وسواس انتخابی دارند و همواره در انتخاب هر چیزی به مشکل بر می خورند کاری بسیار دشوار است چرا که انتخاب رایحه ی درست برای افراد معمولی نیز دردسر های خود را به دنبال دارد.

 


رایحه هایی که مناسب افراد وسواس در انتخاب ادکلن است: 


به این نکته توجه کنید که ادکلنی که قرار است آن را انتخاب کنید قرار است برای مدت طولانی در کنار شما باشد، به دلیل قیمت بسیار زیاد آن ها نیز امکان تعویض این‌ ماده ی گران قیمت کاری دشوار است پس حتما قبل از تهیه کردن آن کاملا از اینکه رایحه ی عطر خود را دوست دارید اطمینان حاصل فرمایید. برای کسانی که از وسواس شدیدی رنج می برند ادکلن هایی که اسانس های تشکیل دهنده ی آن بسیار کم و محدود است و یا اینکه ترکیبات ساده ای دارند بهتر جواب می دهد چرا که این افراد با تغییرات زیاد سازگار نیستند و پس از ارتباط با رایحه ای به سختی می توانند با رایحه ای متفاوت تر ارتباط برقرار کنند به همین دلیل نیز بهتر است کسانی که به دنبال عطری خوش بو و همیشگی می گردند به ترکیبات نت های سازنده ی ادکلن خود توجه کنند، در وهله ی دوم باید حتما از کیفیت عطر خود نیز اطمینان حاصل کنید چرا که برخی از برندهایی که به تازگی به ساخت و تولید عطر و ادکلن روی آورده اند ادکلن های بسیار بی کیفیتی را وارد بازار کرده اند که پس از گذشت چند ساعت رایحه های عطر به کلی تغییر می کند و بسیار آزار دهنده می شود پس حتما از برندهای معتبر و شناخته شده در بین مردم ادکلن تهیه کنید که سابقه ای طولانی در این زمینه دارند. 

 

نکته ای که حتما باید به آن توجه کنید! 

 

ادکلن های معرفی شده در این مقاله بر اساس فروش زیاد و بررسی و آنالیز نت های تشکیل دهنده ی آن انتخاب شده اند و ممکن است برخی از افراد اصلا با رایحه ی برخی از آن ها ارتباط برقرار نکند لطفا قبل از اقدام به تهیه ی ادکلن خود حتما از رایحه و بوی آن اطمینان حاصل کنید تا در صورت استفاده از آن خرسند باشید. 

 


ادکلن ادو پرفیوم زنانه کازاموراتی زرجف ( زرژاف ) گران بالو ( Casamorati Xerjoff Gran Ballo eau de Parfume for women ) 


برند تولید عطر زرجف از برندهایی است که فقط افرادی که بسیار به کیفیت بالای عطر خود اهمیت می دهند از آن استفاده می کنند و باید در مورد ادکلن های این شرکت گفت که از با کیفیت ترین عطرهای موجود است و هر ادکلنی که طراحی می کنند همانند یک اثر هنری خود را در بین سایر ادکلن ها نمایان می کند. ادکلن ادو پرفیوم زنانه کازاموراتی زرجف ( زرژاف ) گران بالو ( Casamorati Xerjoff Gran Ballo eau de Parfume for women ) نیز از ادکلن هایی است که به ندرت رایحه ای مشابه آن را پیدا می کنید و‌ نمی توانید به راحتی از کیفیت آن بگذرید.

این ادو پرفیوم خوش بو دارای ماندگاری فوق العاده بالایی است و برای مکان هایی کخ مدت زمان زیادی را در آن به سر می برید گزینه ای عالی به حساب می آید. گران بالو در سال ۲۰۱۳ با رایحه ای میوه ای و گلی و طبع خنک به بازار معرفی شد و هنوز هم در بسیاری از عطاری ها می توانید آن را مشاهده کنید. در ابتدا نت های آغازین آن با ترکیبی از ادیشن کارامل استارت زده می‌ شود که ترکیبی بی نظیر با دیگر اسانس های موجود در ادکلن را رقم زده و کاملا شخصیتی دخترانه را به ادکلن داده است، پس از آن نت های موجود در رایحه ی میانی ادکلن که ترکیبی از فوژه های یاسمن، پیچ امین الدوله و همچنین اسانس های یاسمن بزرگیا است نمایان می شود که رایحه ای عالی و در عین حال رسمی را تداعی کرده است. نت های پایانی ادکلن نیز ترکیبی از ادیشن های وانیل و کهربا است .

 


ادکلن ادو پرفیوم زنانه کژال دهب - دهاب ( Kajal Dahab eau de Parfum for women ) 

 

ادکلن های شرقی نیز از دسته ادکلن هایی هستند که فرقی ندارد برای چه موقعیت و‌ یا چه آب و هوایی از آن استفاده می کنید همیشه این دسته از عطرها طرفداران خود را دارند و باید به این نکته اشاره کرد که یکی از محبوب ترین گروه بویایی در بین ادکلن ها را به خود اختصاص داده است. برند کژال نیز از برندهایی است که چندین ادکلن زنانه و مردانه ی لوکی را تولید کرده است و می توانید با خیال راحت از ادکلن های این شرکت استفاده کنید.

 

اگر که به دنبال یک عطر می گردید که هم خانم ها و هم آقایان آن را دوست داشته باشند و در محیط های مختلط شاغل می باشید توصیه می شود که از عطرهای زنانه مردانه استفاده کنید. ادکلن ادو پرفیوم زنانه کژال دهب - دهاب ( Kajal Dahab eau de Parfum for women ) از عطرهایی است که رایحه ای شرقی و شیرین دارد و یک ادو پرفیوم مناسب استفاده در هوای سرد و خنک است تا به نحو احسن نت های آن خود را در هوا پخش کند. این ادو پرفیوم لوکس در سال ۲۰۱۵ به بازار معرفی شد و حاصل همکاری روزندو متئو و کریستین کاربنل است. در ابتدا رایحه ی ادکلن با اسانس های ترنج و سیب آغاز می شود که در ابتدا سبکی نت ها شما را اذیت نمی کند و کم کم نت های سنگین تر در رایحه های میانی که ترکیبی از میوه گل ساعت، گشنیز و سدر است خود را رها می کنند که ترکیبی لوکس و تکرار نشدنی را به دنبال خود دارند، ادیشن های کهربا، نعناع هندی و مشک نیز در نت های پایانی ادکلن دیده می شود‌ که شخصیت مردانه ای را به آن القا کرده است.

 


ادکلن ادوتویلت مردانه آزارو ویزیت ( Azzaro visit Eau De Toilette for men ) 


یکی از مینیمال ترین‌ ادکلن های مردانه ای که می توانید به آقایان وسواسی هدیه دهید ادکلن ادوتویلت مردانه آزارو ویزیت ( Azzaro visit Eau De Toilette for men ) است که بسیار رایحه ای دلپذیر دارد. این ادکلن خوش بو همواره دارای یکی از ساده ترین شیشه های عطر است که همواره خود را در بین سایر ادکلن ها نمایان می سازد. ادوتویلت مردانه آزارو ویزیت دارای رایحه ای ادویه ای و چوبی می باشد که طبعی تند و گرم دارد، این عطر لوکس در سال ۲۰۰۳ به بازار عرضه شد و توسط خانم آنیک مناردو تولید شد که می توان گفت از قوی ترین ادکلن هایی است که این عطار حرفه ای تا کنون آن را تولید کرده و بسیار رایحه ای شیک و تکرار نشدنی را دارد.

نکته ای که در مورد شیشه ی این ادکلن توجه همه را به خود جلب کرده است این می باشد به دلیل طراحی ساده ی آن و رنگ‌ آبی که مایع داخل ادکلن دارد برخی ها بر این باور اند که ادکلنی خنک با گروه بویایی آبزی و معطر است اما کاملا بر عکس می باشد. به سراغ آشنایی با نت های تشکیل دهنده ی آزارو ویزیت بپردازیم که در مرحله ی اول نت های آغازین آن ترکیبی از اسانس های زنجبیل، فلفل صورتی، هل، جوز و ترنج می باشد، در نت های میانی نیز شما شاهد وجود اسانس های سدر، روایح چوبی، لابدانیوم و چوب گایاک می باشید که بسیار نتی قوی و سنگین را به همراه خود دارد و همین امر باعث شده که آزارو به یک عطر مرموز تبدیل شود، نت های پایانی نیز ترکیبی از اسانس های مشک و کهربا می باشد که یکی از عالی ترین ترکیب نت ها را دارد.
 

نظرات و نقد و بررسی کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده است

شما نیز خود را بیان کنید

نظر شما پس از تایید نمایش داده می شود

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:

Captcha