02128429884 ارتباط با مشتریان 09201498949 واتساپ
۰

چند دلیل برای استفاده از جارو شارژی

ادیبه کریم پور 10 /مهر/ 1402
چند دلیل برای استفاده از جارو شارژی

چند دلیل برای استفاده از جارو شارژی


جاروبرقی یک وسیله خانگی مناسب است که به تمیز نگه داشتن خانه و عاری از مواد حساسیت زا کمک می کند. دورانی که جاروبرقی ها حجیم، سنگین بودند و سر و صدای زیادی ایجاد می کردند، گذشته است. در طول سال ها، جارو شارژی ها برای استفاده و حمل بسیار راحت شده اند. امروزه می توانید برخی از بهترین جارو شارژی ها را در دنیا با انواع سری ها و تکنولوژی های مختلف بیابید. در میان انواع مختلف جارو شارژی های موجود در بازار، جارو شارژی های ایستاده بسیار محبوب شده اند. 


مزایای استفاده از جارو شارژی عمودی


جارو شارژی ایستاده یک نسخه سبک از جاروبرقی عمودی است. این جارو شارژی ها به راحتی قابل نگهداری و استفاده هستند و به همین دلیل مردم آن ها را ترجیح می دهند. در اینجا به برخی از مزایای استفاده از جارو شارژی اشاره می کنیم.


1. اندازه و وزن دستگاه


جارو شارژی ‌های ایستاده نسبتاً سبک‌ تر و کوچک ‌تر از جاروبرقی ‌های سنتی هستند. جابجایی آن ها آسان است و برای تمیز کردن لکه ها ایده آل هستند. یکی از مهمترین مزایای جارو شارژی سبک بودن آن است. از آنجایی که دستگاهی سبک وزن است، حتی افراد مسن نیز می توانند به راحتی از جارو شارژی استفاده کنند. سبک وزن و اندازه کوچک آن نه تنها جابجایی و استفاده از آن را آسان می کند، بلکه نگهداری آن را در زمان عدم استفاده راحت می کند.


2. سر و صدا


یکی از دغدغه های اصلی مردم هنگام خرید جاروبرقی سر و صدا است. بسیاری از جاروبرقی ها صدای زیادی تولید می کنند که استفاده از آن ها را بسیار ناخوشایند می کند. بهترین بخش جارو شارژی این است که صدای بسیار کمتری تولید می کنند. در نتیجه، می توانید به راحتی بدون ایجاد مزاحمت برای اعضای خانواده یا حیوانات خانگی خود، به روند تمیز کردن خود ادامه دهید. به عنوان مثال، جارو شارژی BISMARK مدل BM-5505، صدایی بسیار کم را تولید می کند که استفاده از آن را راحت می کند.


3. همه کاره


یکی دیگر از ویژگی های خوب جارو شارژی، تطبیق پذیری آنهاست. جارو شارژی ایستاده را می توان به راحتی به دستگاه های بسیار سبک و دستی تبدیل کرد که کاملاً بی سیم هستند و با باتری کار می کنند. این ویژگی تمیز کردن مناطقی که دسترسی به آن ها سخت است را آسان می کند، زیرا نیازی به تحمل چندین سیم ندارید. برخی از جارو شارژی های دوکاره همچنین دارای فیلترهای HEPA هستند که هوای داخل خانه را تمیز می کند و همچنین ذرات ریز را از سطوح صاف حذف می کند.


4. مناسب برای فضاهای داخلی


جارو شارژی های ایستاده با کیسه گرد و غبار بزرگ عرضه نمی شوند. ظرف گرد و غبار این وسایل به بدنه ی دستگاه متصل می شود. بنابراین، گرد و غباری که در حین جارو کردن جمع آوری می کنید، به طور جداگانه ته نشین می شود. از آنجایی که کیسه گرد و غبار بزرگی را با خود حمل نمی کند، حمل دستگاه و مخزن زباله و تخلیه کردن آن راحت تر است. این وسایل تمیز کردن سبک وزن تقریباً برای تمام کارهای نظافت منزل شما مؤثر است. جارو شارژی عمودی علاوه بر نقاط ساده، در تمیز کردن کف های سخت خوب هستند. همانطور که در اکثر خانه ها معمولاً کفپوش فرش تمامی اتاق را پر نکرده است، در این صورت جارو شارژی بهترین انتخاب برای تمیز کردن کف ‌های سخت مانند پارکت چوپی، سرامیک و کاشی است. همچنین برای تمیز کردن موی حیوان خانگی روی مبل خود، جارو شارژی انتخابی عالی است و برای شما مفید است، زیرا حتی تمیز کردن را در کمترین زمان برای شما انجام می دهد. 


5. تمیز کردن آسان


طراحی عمودی جارو شارژی به همراه میله ی قابل تنظیم ارتفاع آن را به یک دستگاه راحت تبدیل می کند. شما می توانید ارتفاع جارو شارژی را با توجه به راحتی خود تنظیم کنید تا به راحتی انجام فرآیند تمیز کردن را انجام دهید. بهترین قسمت این است که شما نیازی به جابجایی مبلمان سنگین ندارید زیرا طراحی عمودی و باریک باعث می شود جارو شارژی را به راحتی زیر مبلمان بکشید و همچنین به شما کمک می کند تا به گوشه های اتاق و خانه ی خود برسید.


6. بدون آلرژی


جارو شارژی ها برای محیط های بدون آلرژی مناسب هستند. این دستگاه‌ ها ذرات آلرژیک را از هوا حذف می ‌کنند تا فضای داخلی تمیزتر و خالص ‌تری به شما بدهند. اما از آنجایی که جارو شارژی های ایستاده با یک مخزن متصل به بدنه عرضه می شوند، مطمئن شوید که آن را به روشی مناسب تمیز کنید. همیشه ظرف گرد و غبار را در سطل زباله بیرون از خانه خالی کنید، در غیر این صورت، بی توجه به مدل جارو شارژی، مطمئناً آلرژی ها می توانند فضای خود را در داخل خانه ایجاد کنند.


7. ذخیره سازی آسان


جارو شارژی های عمودی برای افرادی که در آپارتمان های کوچک زندگی می کنند ایده آل هستند، زیرا نگهداری از آن ها آسان است. این جاروبرقی ها در مقایسه با انواع سنگین تر، فضای بسیار کمتری را اشغال می کنند. برخی از جارو شارژی ها همچنین دارای طراحی قابل نصب روی دیوار هستند تا به شما در صرفه جویی در فضای کف کمک کنند. به لطف اندازه و وزن جمع و جور، می توانید جارو شارژی را در کمد یا داخل انبار نگهداری کنید. بنابراین، اگر به دنبال یک جارو شارژی هستید اما نگران محدودیت فضا هستید، باید جارو شارژی ایستاده ترجیحا دوکاره را انتخاب کنید. این جارو شارژی ها برای خانه هایی که کف فرش ندارند نیز ایده آل هستند.


سوالات متداول


1. قطعات اصلی جارو شارژی چیست؟


قطعات اصلی جارو شارژی عبارتند از:


موتور: قدرت جارو برقی را تامین می کند و مکش ایجاد می کند. موتور یکی از مهمترین جزئیات جارو شارژی ها می باشد و مکش و کارایی آن بستگی به ظرفیت آن دارد.
مخزن زباله: ظرفی که گرد و غبار و زباله را جمع می کند. ظرفیت این مخزن به شما امکان می دهد بتوانید مدت زمان بیشتری تمیز کاری کنید و یا زود به زود آن را تخلیه کنید.
فیلترها: آن ها، گرد و غبار و مواد حساسیت زا را از هوا به دام می اندازد. فیلتر هپا معمولا در این جاروها استفاده می شود که برای افرادی که آلرژی دارند بسیار مناسب است و آن ها را از بیماری های تنفسی دور می کند. 
برس غلتکی و سری ها: جمع آوری مو و ذرات گرد و غبار و از بین بردن کثیفی از تمامی سطوح می باشند. این نازل های مختلف به شما امکان می دهد سطح های مختلف مانند فرش و سرامیک و حتی مبل و تخت و خواب و داخل ماشین و داخل کابیت و کمد را تمیز کنید. 
دسته: دسته های با طراحی خوش دست، در هنگام تمیز کردن خانه، کنترل را فراهم می کند. دسته هایی که طراحی زیبا و راحتی دارند، عملکرد بهتری را به شما ارائه می دهند. 
سیم برق و باتری: باتری قدرت را به موتور می دهد تا بتواند مک ایجاد کند و برق برای تامین انرژی کافی جارو شارژی است.
کلید روشن/خاموش: آن موتور را به به کار می اندزند و یا خاموش می کنند و همچنین قدرت جاروبرقی را کنترل می کند.
چرخ ها: امکان تحرک و حرکت در سراسر سطوح را فراهم می کند و امکان حرکت راحتتری را به کاربر می دهند.


2. چرا مردم از جارو شارژی استفاده می کنند؟


مردم به دلایل مختلفی از جارو شارژی استفاده می کنند، از جمله:
تمیز کردن کارآمد: جارو شارژی ها تمیز کردن سریع و موثر کف، فرش و اثاثه یا لوازم داخلی را ارائه می دهند.
صرفه جویی در زمان: آن ها به صرفه جویی در زمان و تلاش در مقایسه با روش های سنتی تمیز کردن کمک می کنند.
مواد آلرژی زا را حذف می کند: جارو شارژی به حذف گرد و غبار، کثیفی و آلرژن ها از فضاهای داخلی کمک می کند و محیط سالم تری را ایجاد می کند.
راحتی: جارو شارژی ها با کاربری آسان و همه کاره، کارهای تمیز کردن منظم را قابل کنترل تر و بدون دردسر می کنند.


3. آیا جارو شارژی ایستاده ارزشش را دارد؟


بله، جارو شارژی ها به دلیل مزایایی که دارد برای بسیاری از افراد ارزش آن را دارد:
سبک و قابل مانور: جارو شارژی به راحتی قابل حمل و نقل هستند و برای تمیز کردن سریع ایده آل هستند.
صرفه جویی در فضا: طراحی باریک آن ها نگهداری آن ها را در فضاهای کوچک آسان می کند.
تطبیق پذیری: بسیاری از مدل ها چندین سری را برای کارهای مختلف تمیز کردن ارائه می دهند.
بدون سیم برق: جارو شارژی های بدون سیم راحتی و انعطاف بیشتری را در حین تمیز کردن ارائه می دهند.
 

نظرات و نقد و بررسی کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده است

شما نیز خود را بیان کنید

نظر شما پس از تایید نمایش داده می شود

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:

Captcha