02128429884 ارتباط با مشتریان 09201498949 واتساپ
۰

چند دلیل برای خرید جاروبرقی

ادیبه کریم پور 10 /مهر/ 1402
چند دلیل برای خرید جاروبرقی

چند دلیل برای خرید جاروبرقی


جاروبرقی ‌ها بخشی از تقریباً هر کار و امکاناتی هستند که می ‌توانید به آن فکر کنید، از خانه و ساختمان های مسکونی گرفته تا اداره و مغازه و حتی کارخانه ها از جاروبرقی های مختلف برای تمیز کاری محیط خود استفاده می کنند. جاروبرقی ها در طیف وسیعی تولید می شوند که هر فردی می تواند با توجه به محیطی که می خواهد آن را تمیز کند، جاروبرقی را خریداری می کند. جاروبرقی ها از نظر اندازه، طراحی، قدرت مکش و قابلیت ها با هم تفاوت دارند. 


چگونه جاروبرقی مناسب برای کسب و کار خود انتخاب کنیم؟


یکی از انواع متداول جاروبرقی ها، جاروبرقی کنیستر یا خوابیده است که به طور کلی دارای چند چرخ است، می تواند سطوح مختلف را تمیز کند و دارای سری های تمیز کننده کوچک و قابل مانور است که آن ها را برای تمیز کردن اطراف میز و مبلمان عالی می کند.


مزایای جاروبرقی کنیستر


1. انعطاف پذیر: جاروبرقی‌ های خوابیده دارای لوله خرطومی های انعطاف ‌پذیر و میله‌ های تمیزکننده طولانی‌ تری هستند که به کارکنان کمک می‌ کنند به راحتی به زیر مبلمان دسترسی پیدا کنند. لوله های جاروبرقی معمولا تلسکوپی هستند که می توانید آن را با توجه به قد خود تنظیم کنید تا هنگام تمیز کردن فشاری به کمر شما وارد نشود. 


2. چرخ های روان: چرخ ها به کاربران کمک می کنند تا جاروبرقی را از فضا به فضا به راحتی و کارآمد جابجا کنند. چرخ های روان آن ها باعث می شود شما بسیار راحت بتوانید از اتاق به پذیرایی بروید و به راحتی آن را جابه جا کنید.


3. سبک وزن: جاروبرقی ‌های کنیستر نسبت به جاروبرقی ‌های سطلی وزن سبک ‌تری دارند و حمل آن آسان ‌تر است. وزن سبک آن ها باعث می شود شما بتوانید آن را به راحتی حمل کنید و آن را از اتاقی به اتاقی دیگر یا به طبقه ای دیگر حمل کنید. 


4. مکش فوق العاده: آن ها به طور کلی مکش و سرعت جریان بهتری دارند که می تواند به معنای تمیز کردن آسان تر و سریع تر تیم نظافت شما باشد. مکش آن ها باعث می شود بتوانید تمامی زباله ها را در زیر کابینت، مبل، تخت خواب و ... جمع کنید و تمامی مو و گرد و خاک را جمع آوری کند که شما را از بیماری ها تنفسی و آلرژی زا نجات می دهد. قدرت مکش در این جاروبرقی ها به قدری است که به شما امکان می دهد خانه، مغازه، مساجد، اداره ها، شرکت و... را به راحتی تمیز کنید. قدرت آن ها قادر است تمامی زباله و گرد و غبار را جمع کند و بدون وقفه کار کنید. 


5. قابلیت بی صدا: جاروبرقی کنیستر نسبت به سایر انواع جاروبرقی بی صداتر است که می تواند در محیط های آرام مانند بیمارستان ها مفید باشد. برخی از جاروبرقی ها صدای بسیار کمی دارند و شما می توانید هر زمانی از آن استفاده کنید که مزاحمتی برای دیگران و اعصای خانواده ایجاد نمی کند. 


6. سری های متعدد: گزینه های سری برای جاروبرقی خوابیده بسیار گسترده است تا به کاربران تمیزکننده کمک کند تا انواع سطوح را به طور موثر تمیز کنند. ابزارهای شکافی، ابزارهای برس کوچک، ابزارهای کف خشک و ابزارهای فرش همگی به تمیز کردن انواع کف و زباله کمک می کنند. برای مثال می توانید از سری متمرکز یا باریک ان برای تمیز کردن گوشه های سخت استفاده کنید و سری برس مانند آن برای تمیز کردن پرده و یا مبل و روتختی استفاده کنید .


7. فیلتر هپا: از آنجایی که وزن به طور مساوی روی چرخ ها توزیع می شود، جاروبرقی های کنیستر اغلب دارای موتورهای بزرگتر هستند، به این معنی که می توانند فیلترهای بزرگتر را نیز پشتیبانی کنند. بسیاری از جاروبرقی های امروزی دارای فیلترهای HEPA هستند که هوای اتاق و خانه ی شما را تا 99.9 فیلتر می کنند که  این به این معنی است برای افرادی که از بیماری آسم رنج می برند و یا آلرژی دارند عالی است و می تواند مواد حساسیت زا و آکنه را جمع آوری کنند و آن در خود به دام بیاندازد. این فیلتر هپا برای خانواده هایی که حیوان خانگی دارند نیز مناسب است. 


به طور کلی دو نوع جاروبرقی خوابیده وجود دارد: جاروبرقی خوابیده مرطوب و خشک، جاروبرقی کنیستر خشک می باشند. جاروبرقی آب و خاک، همانطور که از نام آن پیداست، می ‌تواند برای تمیز کردن نشت ‌های مرطوب مانند آب یا حتی باقیمانده‌ های روغن و همچنین تمیز کردن خشک، مانند سایر زباله‌ های معمولی که با جاروبرقی تمیز می‌ شوند، استفاده شود. برخی از جاروبرقی های کنیستر بسته به اندازه مخزن حتی می توانند حجم زیادی از آب را تمیز کنند. جاروبرقی ‌های مخصوص خشک برای تمیز کردن گرد و غبار و کثیفی موجود در قسمت‌ هایی مانند اتاق‌ ها یا دفاتر هتل، یا کف‌ های سخت مانند مواردی که در رستوران ها یا مغازه ها یافت می ‌شوند، مورد استفاده قرار می گیرند. توانایی تمیز کردن هر دو طبقه سخت و نرم، جاروبرقی های خشک را به ابزاری همه کاره برای تمیز کردن امکانات شما تبدیل می کند. اکثر خانواده ها از این جاروبرقی های خشک استفاده می کنند. به طور کلی، جاروبرقی های کنیستر همه کاره، سبک وزن، آسان برای استفاده هستند و قدرت مانور بالایی را ارائه می دهند، که باعث می شود کارایی بالایی داشته باشند و برای بهره وری ساخته شده اند. 


چرا باید جاروبرقی کنیستر بخرم؟


اگر می خواهید کارهای خود را سریعتر و کارآمدتر تمام کنید، یک جاروبرقی خوابیده ممکن است برای شما مناسب باشد. جاروبرقی های کنیستر مزایای زیادی دارند و افراد زیادی در خانه ها از آن استفاده می کنند. تطبیق پذیری دستگاه جاروبرقی کنیستر چیزی است که واقعاً آن ها را از سایر انواع جاروبرقی متمایز می کند. چه بخواهید فرش‌ ها، فرش ‌های ظریف مانند موکت و گلیم فرش، پرده‌ ها، کف، پله‌ ها، زیر مبلمان یا اثاثیه را تمیز کنید، یک جاروبرقی خوابیده بهترین کار را انجام می ‌دهد. با داشتم یک جاروبرقی خوب می توانید تمامی نقاط خانه را بدون زحمت تمیز کنید. 


مزایای جاروبرقی کنیستر برای تمیز کردن کف سخت


یک جاروبرقی خوابیده به راحتی می تواند تمام سطوح کف لخت را جاروبرقی بکشد. چه کاشی سرامیک، سنگ، چوب سخت یا پارکت اتاق را تمیز کند. جاروبرقی یک دستگاه چندکاره است، زیرا تقریباً همیشه مجهز قدرت زیاد و سری های مختلف است. 


مزایای جاروبرقی خوابیده برای تمیز کردن فرش


تمیز کردن صحیح فرش جایی است که باید حواس تان باشد و توجه کنید، فرش های امروزی با گذشته متفاوت هستند. نکته این است که اگر فرشی دارید که در 10-15 سال گذشته ساخته شده است، به احتمال زیاد به یک جاروبرقی با تنظیم ارتفاع خوب یا یک نازل فرش متعادل و وزنی مناسب نیاز خواهید داشت. متأسفانه حدود 80 درصد جاروبرقی های امروزی در این زمینه ها مناسب نیستند. بسیاری از انواع فرش های مدرن دارای الیاف فرش بلند و تعداد الیاف بالاتر هستند. این باعث می شود که بسیاری از جاروبرقی ها دائماً تسمه ها را پاره کنند، فشار دادن آن ها بسیار سخت باشد یا حتی بی حرکت شوند. با جاروبرقی کنیستر، بیشتر وزن جاروبرقی در خود دستگاه است و این باعث می شود که بدون فشار دادن بتوانید فرش خود را به خوبی تمیز کنید. 


مزایای جاروبرقی خوابیده برای تمیز کردن پله و راه پله


اگر شما فردی هستید که از سری های جاروبرقی استفاده می ‌کند، به خوبی می ‌دانید که اکثر جاروبرقی ‌ها در تمیز کردن پله‌ ها عملکرد خوبی ندارند. اگر یک جاروبرقی با سری ها و لوله خرطومی و لوله تلسکوپی خوبی خریداری شود، می توانید از آن برای تمیز کردن پله های خانه ی خود استفاده کنید. برای تمیز کردن پله ها می توانید لوله تلسکوپی را کوتاه یا حذف کنید و و سری آن را به لوله خرطومی متصل کنید و به راحتی پله ها و یا طبقه ی کابیت و کمدهای خود را تمیز کنید. اما جاروبرقی های کنیستر در استفاده از سری ها مزیت آشکاری نسبت به پایه ها دارند و شلنگ دلیل اصلی آن است. لوله خرطومی همیشه در یک طول ثابت در یک جاروبرقی خوابیده قرار دارد در حالی که جاروبرقی های ایستاده دارای یک شلنگ قابل کشش هستند. شلنگ های کششی زمانی که جریان هوا محدود می شود می خواهند به مدت زمان استراحت خود برگردند. این باعث می شود که جارو برقی هنگام استفاده روی پله ها و اثاثه یا لوازم داخلی واژگون شود و سقوط کند. اما اگر جاروبرقی شما اندازه ی خوبی داشته باشد دیگر این مورد را تجربه نخواهید کرد.   
 

نظرات و نقد و بررسی کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده است

شما نیز خود را بیان کنید

نظر شما پس از تایید نمایش داده می شود

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha