02128429884 ارتباط با مشتریان 09201498949 واتساپ
۰

مزایای دستگاه بخار شوی چیست

سیران قامیشه 11 /فروردین/ 1401
مزایای دستگاه بخار شوی چیست

مزایای دستگاه بخار شوی چیست؟

دستگاه بخار شوی یکی از دستگاه های کاربردی است که با استفاده از آن می توانید مکان های متفاوت را گرد گیری و نظافت کنید این دستگاه انواع متفاوتی دارد:

بخار شوی دستی 

شما با استفاده از این دستگاه بیشتر می توانید برای تمیز کاری درها، دیوارها، سینک ظرفشویی، اجاق گاز، شیشه و پنجره و قسمت‌هایی که به راحتی در دسترس هستند  استفاده نمایید.

بخارشوی چندمنظوره

این نوع بخار شوی به دلیل دارا بودن سری های متفاوت قابلیت تمیز کردن هر جایی برای شما فراهم می کند،برای مثال تمیز کردن کف،شیشه ها،پرده هاو...شما با استفاده از دستگاه بخار شوی می توانید مکان های مختلف را میکروب کشی و تمیز کنید مکان هایی که به وسیله ی این دستگاه قابل تمیز کاری هستند را برای شما توضیح می دهیم.

مزایای دستگاه بخار شوی به صورت خلاصه

همه ی ما اکثر تمیز کاری های خانه را با استفاده از آب انجام می دهیم،اما استفاده از آب به صورت این حجم زیاد اصلا مقرون به صرفه نیست به همین سبب بخار آب را جایگزین کردند که یک منبع طبیعی و قوی است.
مواد تمیز کننده  گران و مضر هستند به همین سبب استفاده از دستگاه بخارشوی بهداشتی و به صرفه تر،  ایمن تر و راحت تر است.
شایان ذکر است که این دستگاه علاوه بر اینکه هیچ رسوبی از خود به جای نمی گذارد سبب از بین بردن و پاک کردن لک ها نیز می شود.
پاک کردن لک های روی لباس به وسیله ی بخار شوی سبب تمیزی لباس بدون شستوشو و همچنین از بین بردن چین و چروک های روی لباس می شود.
باکتری های مضری مانند اکولی،سالمونلا،لیسترا و... دربرابر بخار آب اصلاً مقاومت ندارند.
 


تمیز کردن فر به وسیله ی بخار شوی

تمیز کردن فر و گاز برای همه ی ما چندش آور و تنفر انگیز است،زیرا غذا های ریخته شده درون فر و چربی ها خشک می شوند و از بین بردن این چربی ها و غذای های خشک شده اصلاً کار آسانی نیست،در اکثر تبلیغ ها مواد شوینده و شیمیایی  ومضر را جهت پاک‌کنندگی به شما معرفی می کند البته شاید  بعضی از آن ها مناسب باشند اما تمام فضای خانه ی تان را بوی مواد شیمیایی فرا می گیرد و در طولانی مدت عوارض جبران ناپذیری را متحمل می شوید.
با استفاده از  بخار شوی بدون استفاده از کمترین مواد شوینده و شیمیایی میتوان درون فر را تمیز و ضدعفونی کرد ،تنها دقتی که لازم است داشته باشید این است که بخار شوی را مستقیم به المنت ها نگیرید زیرا ممکن است سبب از کار افتادن فر شود.برای بهره گیری بیشتر هنگام استفاده ،سری برس بخار شوی را متصل کنید تا بتوانید به راحتی لکه های چربی را از بین ببرید.
برس سیمی بهترین ابزار برای تمیز کردن میله های فلزی است فقط مراقب باشید که روی سطوح حساس آن را  محکم نکشید.(اگر می خواهید از نحوه کار برس اطمینان حاصل کنید ابتدا آن را بر روی سطح بی استفاده ای بکشید.)


تمیز کردن پنجره ها و شیشه ها به وسیله ی بخار شوی

تمیز کردن شیشه ها کار بسیار سختی است زیرا گاهی اوقات لکه های آب و گرد غبار چنان بر روی شیشه ها و پنجره ها می مانند که اصلاً پاک نمی شود اما با استفاده از بخار زیاد بخار شوی این کار تنها چند دقیقه طول می کشد. به نحوی که تنها لازم است،بخار داغ را به شیشه ها بپاشید و در عرض چند ثانیه کاملاً تمیز می شود سپس به وسیله‌ی دستمال بخار شوی شیشه را خشک کنید.


تمیز کردن صندلی‌ها و مبلمان

اکثر بخار شوی ها (بسته به نوع کارایی)لوازم جانبی،سری های مختلف جهت تمیز کردن مبلمان دارند.این لوازم را به دستگاه بخار شوی متصل می کنید سپس می توانید تمامی قسمت های مبلمان را تمیز نمایید. با این روش پارچه و رنگ مبلمانتان آسیب نمیبیند.


تمیز کردن تشک ها

تمیز کردن تشک ها و بالش ها باید هر چند وقت یک بار انجام شود،این کار مانع از انواع بیماری های پوستی و همچنین خوش بو شدن آن ها می شود سبب می شود خواب راحت تری داشته باشید،با استفاده از دمای بالا بخار شوی تمامی انگل ها و میکروب های سطح بالش و تشک را از بین ببرید.


تمیز کردن شیر ها آب و کاشی های سطح خانه

کاشی ها و شیر های آب به دلیل درز هایی که دارند مدام در معرض آلودگی قرار دارند و تمیز کردن آن ها کار آسانی نیست،با استفاده از بخار شوی و سری مناسب  این کار را به راحتی انجام دهید.
با استفاده از این محصول عالی می توانید پرده ها را در خانه خشک شویی و اتو کنید.


تمیز کردن یخچال

با استفاده از بخار شوی می توانید تمامی یخ ها و برفک های یخچال را آب کنید و داخل یخچال و فریزر را تمیز نمایید.

نظرات و نقد و بررسی کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده است

شما نیز خود را بیان کنید

نظر شما پس از تایید نمایش داده می شود

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha