02128429884 ارتباط با مشتریان 09201498949 واتساپ
۰

آقایان برای جلسات رسمی چه ادکلنی نیاز دارند؟

نارین محمدی 28 /آبان/ 1402
آقایان برای جلسات رسمی چه ادکلنی نیاز دارند؟

آقایان برای جلسات رسمی چه ادکلنی نیاز دارند؟ 

 


امروزه به دلیل تغییرات زیادی که سبک زندگی مردم کرده است و همچنین اهمیتی که بیشتر مردم چه خانم ها ‌و چه آقایان برای ظاهر خود قائل هستند باید هر محصولی اعم از لباس و پوشاک، لوازم های آرایشی و بهداشتی، اکسسوری و سایر محصولاتی که هر فرد در طول روز استفاده می کند دارای بالاترین کیفیت باشند. انتخاب عطر و ادکلن ها که به نسبت پوشاک بسیار شخصی تر است چرا که رایحه هایی که هر فردی دوست دارد و استفاده می کند با توجه به ذائقه و سلیقه ی شخص کاملا متفاوت است و همین امر نیز باعث شده است که مدل های بسیار متفاوتی از عطر و ادکلن به وجود آید. اما نکته ای که در این بین مشترک است این می باشد که هر عطر و ادکلنی برای مکانی مناسب است و به چند دسته ی کلی عطر و ادکلن ها تقسیم می شوند. ادکلن ها از لحاظ استفاده در اب و هوا با یکدیگر متفاوت هستند برای مثال ادکلن هایی که در مکان های گرم استفاده می شوند معمولا باید طبعی خنک داشته باشند و در ترکیبات اسانس های آن معمولا اسانس های مرکباتی و میوه ای خنک را مشاهده می کنید، اما در عین حال ادکلن هایی که در مکان های سرد و آب و هوای خنک استفاده می شوند دارای طبعی گرم تر می باشند و اسانس های تشکیل دهنده ی آن بیشتر فوژه های گلی و ادیشن های آروماتیک چوبی و دودی می باشد تا همواره بتوانند رایحه ای شیک را به شما بدهند.

 

 

رایحه ی عطر و ادکلن ها تنها به طبع گرم و خنک آن ها ختم نمی شود بلکه گروه بویایی نیز بسیار در آن ها نقش دارد، گروه بویایی تشکیل دهنده ی هر ادکلن بیان گر یک رایحه ی کلی از آن است و می توانید بدانید که ادکلنی که تهیه می کنید در نهایت چه بویی دارد و اما اگر دقیق تر می‌خواهید رایحه های عطر و ادکلن خود را آنالیز کنید بهتر است که به نت های تشکیل دهنده ی آن مراجعه کنید، هر ادکلن که از سه نت اولیه یا آغازین، میانی و یا قلبی، پایانی و یا پایه ساخته شده است که هر کدام از این نت ها اسانس های تشکیل دهنده ی جدایی دارند و می توانید با مطالعه ی نت های تشکیل دهنده ی آن تمامی اسانس های موجود در عطر و ادکلن خود را شناسایی کنید و طبق سلیقه و ذائقه ی خود عطر خود را انتخاب کنید. در این مقاله با چند یک از ادکلن هایی که مناسب مکان های رسمی است و آقایان می توانند از آن استفاده کنند آشنا می شویم. 

 

عطر و ادکلن ها معمولا به طور کلی به سه دسته ی زنانه، مردانه و بدون جنسیت یا همان زنانه مردانه تقسیم می شوند، هر کدام از این دسته از ادکلن ها برای گروه‌ خود مناسب است اما با به وجود آمدن ادکلن های زنانه مردانه که هم مناسب آقایان است و هم مناسب استفاده ی خانم ها دیگر این دو دسته بودن در ادکلن ها کم‌ کم از بین رفته و بسیاری از خانم ها بدون توجه به جنسیت ادکلن از ادکلن های زنانه استفاده می کنند و بر عکس بسیاری از آقایان نیز از ادکلن های زنانه، و این امر کاملا طبیعی می باشد چرا که استفاده از عطر و ادکلن کاملا به سلیقه ی شما بر می گردد و با هر رایحه ای که بتوانید ارتباط بهتری برقرار کنید آن ادکلن مناسب شما می باشد.

 


ادکلن های قرارهای رسمی و کاری معمولا چه رایحه ای دارند؟

 

معمولا آقایان از عطر و ادکلن هایی که رایحه های تلخ و تندی دارند بیشتر خوششان می آید و به همین دلیل ادکلن های مردانه ای که مناسب قرارهای رسمی است بسیار کلاسیک می باشند، در ترکیبات این ادکلن ها بیشتر از اسانس های چوبی و و دودی استفاده شده است و یا اگر ادکلنی کلاسیک و لوکس باشد در آن وجود اسانس های قهوه و چرم را نیز مشاهده می کنید که در نهایت به شما یک ادکلن خارق العاده را می بخشد. دلیل استفاده ی آقایان از عطر و ادکلن های تلخ و چوبی حس مرموز بودن و سر مست کننده ای است که ادکلن دارد هنگامی که ادکلن هایی با این قبیل گروه بویایی و‌ طبع قوی را استفاده می کنید باعث می شود که اطرافیان تان کاملا حسی شیک را از شما بگیرند و جذابیت شما در این موقعیت ها بیشتر می شود.

 

 

مرسدس بنز


اگر که از طرفداران ادکلن های نامدار هستید و هر چقد که رایحه و بوی ادکلن برای شما مهم است به همان اندازه نیز برند و سرگذشت ادکلن برای تان قابل اهمیت است به شما پیشنهاد می کنیم که ادکلن های برند مرسدس بنز را انتخاب و استفاده کنید. مرسدس بنز یک شرکت فوق العاده لاکچری تولید و ساخت عطر و ادکلن است که مطمئنا شما ماشین های این برند را می شناسید، با وارد شدن برند مرسدس بنر به صنعت تولید و ساخت عطر و ادکلن طرفداران ماشین های این برند شروع به تهیه و خرید ادکلن های آن نیز کردند و همین امر باعث شده که برند مرسدس بنز برای چندین سال و دهه در بین مردم همچنان محبوب بماند. یکی دیگر از دلایل محبوبیت این برند مربوط به ظاهر فوق العاده منحصر به فرد ادکلن های آن است که همانند لوگوی مرسدس بنز می باشد و لوکس بودن و اصالت کالا را چندین برابر کرده است. در ادامه با چند یک از ادکلن های برند مرسدس آشنا می شوید که می توانید تمامی آن ها را با بهترین و بالاترین کیفیت و کمترین قیمت از سایت اولان کالا تهیه کنید و نگران اصل و اورجینال بودن کالا نباشید. 

 


ادکلن ادو پرفیوم مردانه مرسدس بنز من پرایوت ( Mercedes Benz Man Private EDP for men )


شیک و خاص بودن را می توانید در ادکلن ادو پرفیوم مردانه مرسدس بنز من پرایوت ( Mercedes Benz Man Private EDP for men )مشاهده کنید این ادو پرفیوم فوق العاده یک ادکلن بسیار عالی برای آقایان سخت پسند در ادکلن است. رایحه هایی که این ادکلن دارد به گونه ای است که هر فردی را جذب شما می کند و پس از یک بار استفاده کردن از آن به شدت وابسته به رایحه ی این ادکلن خوشبو می شوید. از نکات مثبت ادکلن مردانه مرسدس بنز من پرایوت می توان به ادو پرفیوم بودن آن اشاره کرد که ماندگاری بالای ۸ ساعت دارد و هر روز می توانید فقط با استفاده ی چند پاف از این ادو پرفیوم برای چندین ساعت و حتی در طول روز رایحه ی آن را استشمام کنید. ظاهر فوق العاده ویژه ی ادکلن نیز به همراه آرم‌ و لوگوی مرسدس بنز که بر روی شیشه ی ادکلن است نماد اصیل این شرکت می باشد و بسیاری از طرفداران این عطر برای ظاهر منحصر به فرد آن از آن استفاده می کنند. طبع گرم به همراه گروه بویایی شرقی و چوبی ادکلن به شما این اجازه را می دهد که همواره در فصل های سرد زمستان و پاییز و همچنین در مکان های شلوغ و پر جمعیت از آن استفاده کنید. به سراغ نت های تشکیل دهنده ی ادکلن برویم که در نت های اولیه ی ادکلن اسانس های گیاه درمنه، سرو و هل وجود دارد و نتی تقریبا گیاهی است که بویی تند در ابتدا پخش می کند اما در نت های قلبی ادکلن وجود اسانس های لابدانیوم، آمبروکسان و اسطوخودوس کمی از تندی رایحه ی ادکلن کاسته و تقریبا رایحه ای چوبی را استشمام می کنید، در نت های پایانی نیز می توانید وجود اسانس های سنگین تر سدر، چوب کشمیر و نعناع هندی را مشاهده کنید که در نهایت یک ادکلن خاص با رایحه ای شرقی و چوبی را ساخته است. می توانید از این ادو پرفیوم خوش بو به عنوان بک عطر همیشگی نیز استفاده کنید و همواره از قدرت و حس خوبی که این ادکلن به شما می دهد لذت ببرید.

 


سایر ادکلن های مشابه برند مرسدس بنز که می توانید طبق سلیقه ی خود هر کدام از آن ها را تهیه کنید شامل : 

 


ادکلن ادوتویلت مردانه مرسدس بنز من بلو ( Mercedes Benz Man Blue EDT for men ) 

ادکلن مردانه مرسدس بنز له پرفیوم ( Mercedes Benz Le Parfum for men ) 

ادکلن ادو تویلت مردانه مرسدس بنز اینتنس ( Mercedes Benz Intense for men )

 

تمامی این ادمکلن ها در بسته بندی فوق العاده زیبا با ضمانت اصل بودن کالا خئمت شما عزیزان ارسال می شود و می توانید با خیال راحت از سایت اولان کالا آن را تهیه کنید.
 

نظرات و نقد و بررسی کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده است

شما نیز خود را بیان کنید

نظر شما پس از تایید نمایش داده می شود

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha