02128429884 ارتباط با مشتریان 09201498949 واتساپ
۰

خانم ها با چه رایحه ای ارتباط برقرار می کنند؟

نارین محمدی 28 /آبان/ 1402
خانم ها با چه رایحه ای ارتباط برقرار می کنند؟

خانم ها با چه رایحه ای ارتباط برقرار می کنند؟ 

 

معمولا ادکلن های زنانه دارای روحیه ای لطیف تر و دلنشین تر به نسبت عطر و ادکلن های مردانه می باشند، خانم ها به دلیل وسواس زیاد در انتخاب عطر و ادکلن و همچنین متفاوت بودن سلیقه های آن ها در هر کدام از رایحه های خود بیشتر با ادکلن هایی که از فوژه های گلی در ترکیبات آن ها استفاده شده و بیشتر ادکلن هایی با طراوت را انتخاب می کنند اما این سلیقه ۱۰۰٪ به طور کامل برای تمامی خانم ها جوابگو نیست و خانم هایی نیز هستند که با ادکلن های تند و تلخ ارتباط بهتری برقرار می‌ کنند، با مطالعه ی ادامه ی این مقاله با چندین ادکلن متفاوت با رایحه های متفاوت آشنا می شوید که بهتر ذائقه و سلیقه ی خود را در ادکلن بشناسید. 

 

ادکلن های تند و چوبی

 

معمولا ادکلن های زنانه با رایحه های تند بسیار کم هستند چرا که تعداد خانم هایی که با این رایحه ها ارتباط برقرار می‌ کنند به نسبت خانم هایی که رایحه های شیرین، گلی و میوه ای استفاده می کنند بسیار متفاوت می باشد. ادکلن هایی با رایحه های تند برای خانم هایی است که بیشتر روحیه ای سخت دارند و در کارهای امور مدیریتی شرکت می کنند مناسب است. همچنین ادکلن هایی که دارای طبعی گرم و تند دارند بیشتر خانم ها برای مکان های پر جمعیت رسمی از آن استفاده می کنند تا ماندگاری بالاتری داشته باشد و همچنین رد بوی قوی ادکلن ها بتواند در بین جمعیت خود را نشان دهد: 

 

 

ادکلن زنانه جانوین ورساچه اروس فلیم ( Johnwin Versace Eros Flame for women ) 


برای انتخاب یک ادکلن با رایحه ی تند و چوبی اما در عین حال زنانه و خاص ادکلن زنانه جانوین ورساچه اروس فلیم ( Johnwin Versace Eros Flame for women ) بهترین گزینه برای استفاده است. طبع گرم و تند به همراه رایحه های تکرار نشدنی ورساچه را به یک‌ ادکلن زنانه ی خاص تبدیل کرده است. در نت های اولیه ی ادکلن‌ ورساچه اروس فلیم اسانس های نارنگی، فلفل، کینوتو و لیمو ترش وجود دارد که یک رایحه ی ادویه ای و مرکباتی تند است اما نکته ای که این ادکلن را خاص کرده است وجود نت های میانی و قلبی آن می باشد که موجب ایجاد تعادل در بین رایحه های آغازین و پایه شده است. نت های میانی ادکلن متشکل شده از فوژه های گل رز و گل شمعدانی می باشد و رایحه ای دلپذیر را به شما القا می دهد و دوباره در نت های پایانی وجود اسانس های خزه ی درخت بلوط، وانیل، تونکا و نعناع هندی تندی و رایحه ی چوبی ادکلن را ارتقا می دهند و در نهایت شما ادکلنی زنانه با گروه بویایی چوبی و تند و طبع گرمی دارید که در شب های طولانی زمستان می تواند همراه تان باشد.

 


و اما محبوب‌ ترین ادکلن های زنانه که شامل رایحه های شیرین و گلی می باشند، ادکلن هایی که پایه های گلی دارند و طبع آن ها معمولا معطر و فوژه مانند است بیشترین میزان مصرف را در ادکلن های زنانه دارند. ادکلن های شیرین و گلی به دلیل وجود رایحه های شیرین ممکن است پس از مدتی شما را زده کنند پس اگر که از طرفداران ادکلن های گلی هستید حتما طبع های معتدل و یا ملایم آن را انتخاب کنید :

 


ادکلن ادو پرفیوم زنانه لالیک سولیل ( Lalique Soleil EDP for women ) 


یکی از منحصر به فرد ترین و محبوب ترین ادکلن های زنانه ادکلن ادو پرفیوم زنانه لالیک سولیل ( Lalique Soleil EDP for women ) می باشد که می توانید هر لحظه در هر مکانی از آن استفاده کنید، این ادو پرفیوم خوش بو به لطف ماندگاری بالای خود یک ادکلن عالی برای استفاده در هر مکان و آب و هوایی است چرا که بر خلاف رایحه ی فوژه ای خود طبعی معتدل و ملایم دارد و همین امر باعث خاص بودن چندین برابری این ادکلن شده است. لالیک همواره بهترین ادکلن های زنانه را تولید می کند که نه تنها از لحاظ کیفیت بو بلکه از لحاظ ظاهری نیز بسیار شیک است و همین امر باعث شده که این ادکلن خاص به عنوان یک هدیه ی لاکچری نیز شناخته شود. نت های ابتدایی ادو پرفیوم زنانه لالیک سولیل از بادام و نارنگی ماندارین ساخته شده است که بسیار رایحه ای متفاوت را در ابتدا به شما می دهد و طبع فرش ادکلن همواره سرزندگی خاصی در شما ایجاد می کند، پس از آن نت های میانی ادکلن خود را نشان می دهند که ساخته شده از اسانس های گلابی، قهوه، کارامل، فوژه های یاس، بادام و شیر می باشد و هر بار که ادکلن را اسپری می کنید رایحه ای متفاوت را استشمام می کنید و نت های پایانی لالیک سولیل با ترکیب اسانس های چوب صندل سفید، مشک و پرالین ساخته شده است.

 

 

ادکلن زنانه ویکتوریا سکرت بامب شل جانوین ( Johwnin Victoria secret Bombshell for women )

 

یکی دیگر از برندهای معروف و معتبر تولید و ساخت ادکلن های زنانه شرکت ویکتوریا سکرت می باشد که برای سالیان زیادی است که در این عرصه مشغول به کار می باشد و همواره عطرسازان حرفه ای بسیاری با این شرکت در حال همکاری هستند و ادکلن های بی نظیری را تا کنون ساخته اند. یکی از محبوب‌ ترین ادکلن های این برند ادکلن زنانه ویکتوریا سکرت بامب شل جانوین ( Johwnin Victoria secret Bombshell for women ) است که بسیار رایحه ای دلربا و فریبنده دارد و اگر از آن دسته از افرادی هستید که شیک و لوکس بودن را در ادکلن خود می خواهید حتما این عطر زیبا را امتحان کنید. نت های سازنده ی اولیه ی این ادکلن تشکیل شده از اسانس های آناناس، نارنگی، میوه پشن، میوه ی‌ توت فرنگی و گریپ فروت است که تقریبا رایحه ای مرکباتی و فرش را دارند و همین امر باعث شاد شدن رایحه های این ادکلن خوش بو شده است، در نت های میانی کمی رایحه ها ملایم تر و گرم تر شده اند که تشکیل شده از فوژه های سوسن، گل صد تومانی، ارکیده، گل یاس و توت قرمز می باشد که رایحه ی زنانه ی ادکلن در نت های قلبی ادکلن به راحتی دیده می شود. نت های پایه نیز با ترکیب ادیشن های آروماتیک مشک، چوب صندل و گل سنگ می باشد و ثبات را به ادکلن بخشیده است. 

 


و در پایان اگر که از دسته افرادی هستید‌ که ادکلن هایی با رایحه های اشرافی را دوست دارید بهتر است که از ادکلن هایی با گروه بویایی شرقی استفاده کنید، معمولا ادکلن های شرقی برای مراسمات رسمی و جلسات بسیار شیک و رسمی به کار می روند و دلیل آن نیز سنگینی و لوکس بودن نت هایی است که در ترکیبات ادکلن وجود دارد. خانم هایی که از عطر و ادکلن های شرقی استفاده می کنند معمولا روحیه ای بسیار خاص و منحصر به فرد دارند و همواره نمی توانند با هر رایحه ای ارتباط برقرار کنند : 

 


ادکلن ادو پرفیوم زنانه و مردانه مژنتا تانزانیت جورجیو آرمانی ( Magenta Tanzanite Giorgio Armani foe women and men ) 


اگر همزمان زیبایی، وقار، لوکس بودن را از یک محصول می خواهید و همواره به دنبال رایحه ای در ادکلن ها هستید که تکراری نباشد ادکلن ادو پرفیوم زنانه و مردانه مژنتا تانزانیت جورجیو آرمانی ( Magenta Tanzanite Giorgio Armani foe women and men ) عالی ترین گزینه ای است که می‌ توانید از آن استفاده کنید. رایحه های تکرار نشدنی شرقی و ادویه ای به دنبال طبع گرم و تند این‌ ادکلن را بسیار خاص کرده است. نت های آغازین ادکلن با ترکیب اسانس های زنجبیل، هل و ترنج ساخته شده است که در همان ابتدا ترکیب اسانس های ترنج و هل رایحه ی شرقی را به وجود آورده اند، اما نقطه قوت ادکلن در نت های قلبی آن جای گرفته است که ترکیبی از اسانس های دارچین، قهوه و صمغ درختچه ی مر می باشد که یکی از منحصر به فرد ترین ترکیبات را داخل ادکلن های زنانه و مردانه دارد و رایحه های پایانی نیز با اسانس های وانیل، تنباکو و دانه تونکا گرد هم آمده است. نکات ویژه ای که در مورد این ادکلن وجود دارد زنانه مردانه بودن آن است که هم آقایان و هم خانم ها می توانند از آن استفاده کنند. نت های این ادو پرفیوم خوش بو به گونه ای طراحی شده است که همه پسند می باشد و برای خانم هایی که در محل کار خود آقایان بسیاری وجود دارد بسیار مناسب است.
 

نظرات و نقد و بررسی کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده است

شما نیز خود را بیان کنید

نظر شما پس از تایید نمایش داده می شود

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:

Captcha