02128429884 ارتباط با مشتریان 09201498949 واتساپ
۰

جارو برقی سطلی چیست و چه کاربردی دارد؟

مائده شریفی 18 /بهمن/ 1401
جارو برقی سطلی چیست و چه کاربردی دارد؟

جارو برقی سطلی چیست و چه کاربردی دارد؟

به طور کلی جارو برقی ها برای اولین بار در قرن بیستم اختراع شدند که به معنی این است جارو برقی سطلی نیز در این بازه زمانی به وجود امده است و توسط شرکت های لوزام خانگی تولید شده است. بیشتر جارو برقی های خانگی که امروزه در خانه مورد استفاده قرار می گیرند به صورت کنیستر (خوابیده) هستند، اما جارو برقی های سطلی نوع جدیدی از جارو هستند که می توان از آن ها به عنوان یک محصول بسیار کاربردی یاد کرد. جارو برقی های سطلی در اندازه های مختلف وجود دارند اما به طور عمده سایز بزرگتری نسبت به سایر جارو برقی های خانگی دارند. جارو برق یک وسیله تمیز کننده است که به شما کمک می کند سطوح مختلف خانه خود را تمیز کنید و گرد و غبار و زباله های کوچک را به طور کامل از بین ببرید که می توان گفت این موضوع میزان از بین بردن گرد و غبار با جارو برقی که شما خریداری می کنید ازتباط مستقیم دارد. به همین دلیل هر فردی باید جارو برقی مناسب با منزل خود و سطوح آن را پیدا کند و با در نظر گرفتن همه جوانب یک جارو برقی خانگی متناسب با نیاز خود تهیه کند. به دلیل استفاده کم از جارو سطلی بیشتر مردم با کارایی و کاربرد این جاو آشنایی ندارد و در این مطلب ما سعی داریم این جارو برقی و کاربردهای آن را به طور کامل بررسی کنیم و آن را به شما معرفی کنیم.

جارو برقی سطلی چیست؟
جارو برقی های سطلی مانند جارو برقی های دیگر کار می کنند و گرد و غبار و زباله های مختلف روی سطوح را جمع می کنند اما چند تفاوت خاص با دیگر مدل های جارو برقی دارند که یکی از آن ها طراحی ظاهری جارو می باشد. اغلب جارو برقی های خانگی به شکل خوابیده استفاده می شوند اما جارو برقی سطلی به صورت ایستاده استفاده می شود و به شکل یک استوانه بزرگ می باشد. دومین مورد تفاوت سایز جارو می باشد که از نظر ظاهر جارو برقی سطلی با توجه به جارو برقی های دیگر اندازه و ابعاد بزرگتری دارد و فضای بیشتری را در خانه شما نیاز دارد. جارو برقی های سطلی مخزن دارند و بدون کیسه می باشند و معمولا مخزن آن ها از سایر جارو برقی های مخزن دار(بدون کیسه) بزرگتر می باشد. همچنین جارو برقی سطلی علاوه بر جمع کردن زباله های خشک و گرد و غبار توانایی مکش مایعات را نیز دارد و می تواند مایعات ریخته شده روی سطوح را جمع کند که به اصلاح به آن ها جارو برقی آب و خاک نیز گفته می شود.( البته ممکن است که جارو برقی سطلی بدون توانایی مکش مایعات باشد.)
جارو برقی سطلی چگونه کار می کند؟
جارو برقی های سطلی نحوه کار مشابهی با سایر جارو برقی های خانگی دارند، با استفاده از قدرت موتور خود یک مکش مناسب ایجاد می کنند و با استفاده از یک لوله خرطومی و نازل زباله و گرد و غبار را به داخل مخزن خود می کشند و در آن جا ذخیره می کنند. در جارو برقی های سطلی هنگامی که مواد به داخل جارو کشیده می شود در قشمت بالا جریان هوا کم می شود و ذرات سنگین به داخل مخزن می افتند در این حالت تمام زباله های جمع شده داخل مخزن دستگاه قرار می گیرند و بعد از آن مخزن تخلیه می شود. در جارو سطلی هایی که توانایی مکش مایعات را دارند یا با استفاده از نازل مخصوص می توان اینکار را انجام داد یا به صورت خودکار در این حالت جارو برقی فیلتر ورود هوا را می بندد.

کاربردهای جارو برقی سطلی

استفاده در سطوح مختلف: جارو برقی های سطلی شامل انواع مدل های خانگی، نیمه صنعتی و صنعتی می شوند که هر کدام از این مدل ها در مکان مناسب می توانند کاربرد خود را نشان دهند. جارو برقی های سطلی خانگی که اغلب فقط مواد خشک را جمع می کنند می توانند سطوح مختلف را تمیز کنند و گرد و غبار ریز روی آن ها را کاملا از بین ببرند. این جاروها برای جمع کردن موی حیوانات و یا غبار بسیار ریز مناسب هستند و می توانند به طور کامل آن ها را دورن محفظه خود جمع کنند. این جاروها برای افرادی که آلرژی دارند و یا بچه های کوچک در خانه دارند بسیار مناسب است زیرا همه سطوح را کملا تمیز و بهداشتی می کند.
استفاده در مکان های متنوع: از جارو برقی های سطلی به راحتی می توان در همه مکان ها مانند منزل، دفترهای اداری و تجاری، کارواش ها، مهد کودک و مدرسه های فرش شده، هتل ها و هر جایی که سطح آن به جارو کردن نیاز داشته باشد استفاده کرد. جارو برقی های سطلی به دلیل سرعت و قدرت مناسبی که دارند می توانند روی همه سطوح مانند پارکت، فرش، موکت و سرامیک کاربرد خود را نشان دهند. جاروهای سطلی از نازل های متنوعی برخوردارند که می توانند فضاهای مختلف مانند فضای داخلی ماشین، قفسه ها، درز و گوشه و مکان های غیر قابل دسترس را تمیز کنند.
کاربری آسان: جارو برقی های سطلی کاربری بسیار ساده ای دارند و به دلیل طول سیم مناسب و لوله خروطومی که 360 درجه قابلیت چرخش را دارد به راحتی می توانند مساحت های بزرگ را تمیز کنند و یا اشیا مختلف مانند بالشت، تخت، عروسک و کیبورد و... را با آن تمیز کرد و ذرات ریز غبار روی آن ها را از بین برد. این جارو های سطلی به دلیل شکل ایستاده تعادل خوبی دارند و چرخ های کوچکی که در زیر جارو قرار داده شده است به شما این امکان را می دهد که این دستگاه را در مکان های مختلف استفاده کنید و به دنبال خود به گردش در آورید و آن را به راحتی از مکانی به مکان دیگر جابه جا کنید.

حجم مناسب: جارو برقی های سطلی اغلب دارای مخزن هستند و از کیسه استفاده نمی کنند و مخزن آن ها نسبت به جاروهای مخزن دار دیگر بزرگتر است. حجم مخزن بالا این جارو برقی به شما این امکان را می دهد که در دفعات متعدد بدون کم شدن کارایی و قدرت از جارو برقی خود استفاده کنید و پس از چندیدن دفعه استفاده مکرر اقدام به تخلیه مخزن آن بکنید. در جارو برقی های سطلی که کیسه دارند نیز این موضوع مشابه است و کیسه این جاروها نسبت به سایر جارو برقی های خانگی بزرگتر است و حجم بیشتری از زباله را در بر می گیرد.
کیفیت بالا: این محصول معمولا از جنس بدنه عالی وبا کیفیت و قطعه های قوی بهره مند است به همین دلیل در صورتی که به صورت درست از آن نگه داری شود می تواند مدت زمان طولانی کارایی فوق العاده داشته باشد و کارایی و کیفیت خود را حفظ کند. البته که این جارو مدل های مختلفی دارد و ممکن است که همه آن ها از کیفیت عالی برخوردار نباشد اما این موضوع به طور کلی درباره جارو برقی های سطلی صدق می کند. برای دیدن جارو برقی های سطلی با کیفیت و با بدنه محکم و مقاوم می توانید جارو برقی های سطلی موجود در سایت ما (اُولان کالا) را بررسی کنید.

به طور کلی از قابلیت ها و ویژگی های جارو برقی سطلی می توان به قدرت موتور بالا و مکش قوی- وزن مناسب- صرفه جویی در زمان- نظافت آسان- حجم مخزن مناسب و کیفیت و کارایی بالا اشره کرد. برخی از کاربردهای منحصر به فرد این جارو برقی ها نیز شامل استفاده در مکان های بزرگ مانند هتل، مساجد، دفترهای اداری و تجاری، تمیز کردن سطوحی مانند تشک و بالشت، جمع کردن موهای ریز حیوانات خانگی، تمیز کردن عروسک ها، از بین بردن کک در منزل، تمیز کردن سطوحی مانند قفسه و کشوها، استفاده از سری های مختلف برای تمیز کردن بین مبلمان و درز و گوشه می شود.
جارو برقی های سطلی یکی از بهترین مدل های جارو برقی خانگی است که برای کسانی که حیوانات خاگی دارند، منزل آن مساحت زیادی دارد و می خواهند در وقت و زمان خود صرفه جویی کنند بسیار مناسب است. با استفاده از جارو برقی سطلی می توانید یک نظافت سریع و آسان داشته باشید در حالی که محیط خانه خود را خالی از هر گونه گرد و غبار کرده اید. برای اطلاعات بیشتر در مورد جارو برقی های سطلی و یا خرید این محصول می توانید سایر مقاله ها و محصولات ما را در سایت اُولان کالا بررسی کنید و آن ها را با قیمت مناسب خریداری فرمایید. 


 

نظرات و نقد و بررسی کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده است

شما نیز خود را بیان کنید

نظر شما پس از تایید نمایش داده می شود

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha