02128429884 ارتباط با مشتریان 09201498949 واتساپ
۰

بهترین جارو شارژی برای استفاده خانگی کدام است

مائده شریفی 20 /بهمن/ 1401
بهترین جارو شارژی برای استفاده خانگی کدام است

بهترین جارو شارژی برای استفاده خانگی کدام است

آیا تاکنون به طور دقیق به جارو شارژی و کاربرد آن در خانه فکر کرده اید، اغلب افراد در هنگام خرید این محصول پشیمان می شوند و جارو برقی را انتخاب می کنند زیرا از نظر آن ها جارو برقی یک محصول قوی تر با کارایی بیشتر می باشد که این موضوع تا حدودی درست می باشد، اما به طور دقیق تر باید بگوییم که جارو شارژی ها مانند یک دستگاه کمک کننده در کنار جارو برقی های خانگی هستند که امکان ساده کردن بیشتر کارهای خانه را برای شما فراهم می کنند. در ادامه این مطلب به طور کامل و جامع کارکرد و کارایی جارو برقی را شرح می دهیم و ویژگی ها و قابلیت های یک مدل جارو شارژی مناسب برای استفاده خانگی را بیان می کنیم. جارو شارژی ها انواع مختلفی دارند و در دسته بندی های متنوعی قرار می گیرند به همین دلیل در ابتدای این موضوع به طور مختصر جارو شارژی و مدل های مختلف آن را معرفی می کنیم تا بهتر با این محصول و کارکردهای آن آشنا شوید.

جارو شارژی و انواع آن

جارو شارژی یک وسیله مشابه با جارو برقی و کارکرد آن است که در چند مورد تفاوت هایی با این محصول دارد. جارو شارژی های با استفاده از باتری های لیتیومی کار می کنند که در یک زمان مشخص شارژ می شوند و شارژدهی دارند، این محصول از ابعاد و طراحی کوچکتری نسبت به جارو برقی ها برخوردار است بنابراین حمل و جابه جایی آن آسان می باشد. همچنین جارو شارژی ها به دلیل بی سیم بودن در مکان های مختلف قابل استفاده هستند. این محصول به طور کلی به دو مدل دستی و پارویی طبقه بندی می شود که قابلیت های آن ها به شرح زیر می باشد.
جارو شارژی دستی: جارو شارژی های دستی سایز کوچکی دارند و همانطور که از نامشان پیداست به صورت دستی استفاده می شوند و می توان با آن ها کارهای مختلف نظافت خانه خود را به راحتی انجام داد و حتی از آن ها در فضای های دیگر مانند فضای داخلی ماشین نیز استفاده کرد.
جارو شارژی پارویی: جاروهای پارویی نسبت به سایر مدل های جارو شارژی بیشتر شناخته شده اند و کاربرد آن ها در بین مردم بیشتر است، این مدل از جارو شارژی ها به صورت ایستاده استفاده می شوند و می توان با استفاده از آن ها فضای خانه را به آسانی تمیز کرد و ذرات ریز و گرد و غبار را روی سطوح مختلف از بین برد.

قابلیت هایی که باید یک جارو شارژی خانگی داشته باشد

1_ ابعاد و اندازه جارو شارژی را بررسی کنید
به طور کلی جارو شارژی ها نسبت به سایر جارو های خانگی از ابعاد و اندازه مناسب تری برخوردارند و وزن سبکی دارند. به همین دلیل استفاده از آن ها ساده می باشد و می توان به راحتی آن ها را در مکان های مختلف استفاده کرد، بنابراین حمل و جابه جایی آسان از مزیت های این محصول می باشد. با توجه به ابعاد و اندازه مناسبی که این جارو شارژی ها دارند می تواند فضاهای مختلف مانند مکان های باریک و دور از دسترس و فضای داخلی ماشین و گوشه های مبلمان را به راحتی تمیز کرد. در بحث ابعاد و اندازه می توان گفت جارو شارژی های دستی بهترین اندازه را دارند زیرا وزن سبکی دارند و به صورت دستی قابل استفاده هستند، همچنین برای نگه داری آن ها فضای کمی نیاز است و می توان در کمد و کشوها آن ها را نگه داری کرد.
2_ میزان شارژ دهی مناسب را داشته باشد
از مهم ترین موضوعات در جارو شارژی ها باتری آن ها و میزان نگه داری شارژ می باشد زیرا این محصول به طور بی سیم استفاده می شود و در طول استفاده امکان شارژ شدن آن وجود ندارد. به طور کلی بیشتر جارو شارژی ها از باتری های لیتیومی استفاده می کنند که این باتری ها طول عمر متوسطی دارند و ممکن از پس از گذشت چند مدت نیاز به تعویض داشته باشند.( در صورت استفاده و نگه داری درست عمر آن ها بیشتر می شود.) از نظر شارژ دهی بیشتر جاروها پس مدت مشخصی شارژ شدن که شامل 4 الی 8 ساعت می شود، می توانند به مدت 20 الی 40 دقیقه شارژ دهی داشته باشند. البته که این میزان متغیر است و ممکن است برخی جارو شارژی ها مدت زمان کمتری برای شارژ شدن نیاز داشته باشند و مدت زمان کم تری نیز شارژ دهی داشته باشند. شما با توجه به نیاز خود می توانید مدل مناسب جارو شارژی دستی و یا پارویی را با شارژ دهی مناسب انتخاب کنید.

3_ چند کاره بودن جارو شارژی مهم است
جارو شارژی های پارویی فقط به صورت ایستاده استفاده می شوند و جارو شارژی های دستی به صورت دستی قابل استفاده هستند. به همین دلیل هر کدام از جارو شارژی ها کارکرد اختصاصی خود را دارند، اما مدل های جدید از جارو شارژی های خانگی تولید شدند که می توان از آن ها به هر دو روش دستی و ایستاده استفاده کرد. در این حالت قسمت جلویی جارو از دسته آن جدا می شوند و می توان آن را به صورت دستی نیز استفاده کرد. این جارو شارژی ها از کاربرد و کارایی بیشتری نسبت به جاروهای تک کاره برخوردارند و می توان از آن ها استفاده های مختلفی کرد و تمام کارهای نظافتی خانه را با استفاده از آن انجام داد. برای دیدن چند مدل مختلف از جارو شارژی های چند کاره که همزمان قابلیت استفاده به صورت دستی و پارویی را دارند می توانید چند نمونه از این محصول را در سایت ما (اُولان کالا) بررسی کنید.
4_ عملکرد نظافتی جارو شارژی چگونه است
برخی از جارو شارژی ها مدل های سیمی دارند که برای مکان های اداری و فضای دفترها مناسب تر هستند اما مدل های جارو شارژی پارویی و دستی از نظر عملکرد متفاوت هستند و کارایی خاص خود را ارائه می دهند. جارو شارژی های پارویی در بین مردم رواج بیشتری دارند و می توان از آن ها برای انجام کارهای مختلف همچون تمیز کردن سطوح پارکت، سرامیک، فرش و موکت، نظافت راه پله ها، جمع کردن مو و خز حیوانات، گوشه مبلمان و دیوارها استفاده کرد. جارو شارژی های دستی نیز کارکرد و کیفیت بالایی دارند و می توان با استفاده از آن ها کارهای نظافتی مانند تمیز کردن مبلمان و صندلی ها، قفسه های چوبی، داخل ماشین، کمدها و کشو ها، سطح تشک و روتختی، درزها، سطح وسایل دکوری و نقاط غیر قابل دسترس را انجام داد. عملکرد نظافتی این دو جارو شارژی کمی متفاوت می باشد اما کارایی هر دو آن ها عالی است و در صورتی که هر دو کارایی را با یکدیگر نیاز دارید می توانید جارو شارژی های دو کاره که به هر دو روش دستی و ایستاده از آن ها استفاده کرد را خریداری کنید.

5_ لوازم جانبی که همراه جارو شارژی است
اغلب جارو شارژی ها آپشن های جانبی همراه خود دارند که می توانید با استفاده از آن ها کارهای نظافت را با دقت بیشتر و به روش بهتری انجام دهید. این آپشن های جانبی در جارو شارژی های متنوع شامل برس های چرخاننده و سری های های متنوع جهت تمیز کردن درز و گوشه ها می باشد و با استفاده از آن ها به سادگی می توانید مکان های غیر قابل دسترس را با استفاده از جارو شارژی خود تمیز کنید. این اقلام همراه جارو شارژی جهت سهولت بیشتر در کار نظافت و کاربری ساده این محصول می باشند و بعضی اوقات می توان آن ها به طور جداگانه نیز استفاده کرد.

به طور کلی جارو شارژی ها یک وسیله مناسب و کاربردی در منزل است که می تواند کارایی عالی را به شما ارائه دهد، این محصول یک وسیله همراه و کمک کننده است که می تواند در کنار سایر محصولات نظافتی مانند جارو برقی به کار گرفته شود و سطوح مختلف خانه شما را مانند کف های سرامیک، پارکت و فرش شده، راه پله ها، زیر مبلمان و تخت و کنج و گوشه ها را به راحتی تمیز کند و گرد و غبار آن ها را از بین ببرد. برای تهیه و خرید یک جارو شارژی مناسب می توانید محصولات متنوع ما را در سایت اُولان کالا بررسی کنید و برای اطلاعات بیشتر در مورد جاروشارژی و کاربرد و کارکرد آن نیز می توانید مقاله های مختلف را در سایت ما مطالعه فرمایید تا به طور دقیق با این محصول و نحوه کار و ویژگی های منحصر به فرد آن آشنا شوید.

نظرات و نقد و بررسی کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده است

شما نیز خود را بیان کنید

نظر شما پس از تایید نمایش داده می شود

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:

Captcha