02128429884 ارتباط با مشتریان 09201498949 واتساپ
۰

کدام جارو برقی برای استفاده در اماکن کاری-اداری مناسب است

مائده شریفی 23 /بهمن/ 1401
کدام جارو برقی برای استفاده در اماکن کاری-اداری مناسب است

کدام جارو برقی برای استفاده در اماکن کاری-اداری مناسب است

جارو برقی یک محصول نظافتی است که در مدل های متنوع تولید و به بازار عرضه می شود و می توان آن را در مکان های مختلف به کار برد. این محصول با توجه به شکل، اندازه، قدرت و گنجایشی که دارد در مکان های مختلف قابل استفاده هستند و می توان از آن ها استفاده کرد. جارو برقی در دسته های مختلفی قرار می گیرند که به طور کلی شامل جارو برقی کنیستر، جارو برقی کیسه دار، جارو برقی بدون کیسه (مخزن دار)، جارو برقی سطلی، جارو برقی صنعتی و نیمه صنعتی می شود. که معمولا جارو برقی های صنعتی و نیمه صنعتی برای نظافت شرکت های بزرگ و ادارات به کار می روند، اما برای این کار می توانید از جاروهای دیگر استفاده کنید و یا در دفترها و ادارات کوچکتر از جاروهای دیگر برای کار نظافت بهره برد. جارو برقی های صنعتی و نیمه صنعتی معمولا قیمت بالایی دارند و فضای زیادی نیاز دارند و ممکن است که برای کارگاه ها و دفترهای کوچک مناسب نباشند. به همین دلیل امروز در این مطلب می خواهیم ویژگی ها و قابلیت های جارو برقی های معمولی که قابلیت استفاده در مکان های کاری و اداری را دارند را شرح دهیم و بررسی کنیم.

انواع جارو برقی های مناسب برای استفاده در فضای کاری و اداری

1_ جارو برقی های مخزن دار
جارو برقی های مخزن دار نسل جدید جاروهای کنیستر هستند که به جای استفاده از کیسه های کاغذی و یا دائمی دارای یک مخزن جداگانه برای جمع آوری گرد و غبار و خاک و خاشاک هستند و کاربری آسان را برای کاربر فراهم می کنند. جارو برقی های مخزن دار کار استفاده از جارو و تخلیه زباله ان را ساده می کنند و همه مواد خشک را درون یک مخزن چند لیتری جمع می کنند. مخزن این جارو برقی ها متفاوت است و می توان با توجه به مکانی که جارو را در آن استفاده می کنید میزان گنجایش مخزن جارو برقی را انتخاب کنید. استفاده از جارو برقی های مخزن دار در مکان هایی که افراد مختلف در آن رفت و آمد دارند باعث می شود که افراد بتوانند در صورت گم کردن اشیا مختلف به راحتی آن ها را پیدا کنند و تخلیه مخزن به آسانی درون کیسه های زباله صورت می گیرد. از این جارو برقی ها می توان در مکان های مانند راهرو و لابی هتل ها، دفترهای اداری کوچک که سطوح فرش شده دارند، مهد کودک ها، کارگاه های خیاطی و... استفاده کرد. قدرت مکش و موتور این جارو برقی ها زیاد است و می توانند به آسانی انواع مختلفی از سطوح را تمیز کنند و همه زباله های روی آن را از بین ببرند. همچنین در این جارو برقی های هزینه خرید کیسه و یا مشکلات تعویض و شستشو کیسه وجود ندارد و مخزن آن پس از چند نوبت استفاده به شستشو نیاز دارد و به آسانی شسته می شود. این جارو برقی ها در برند های متنوع وجود دارند و اشکال و ظرفیت و قدرت های مختلف دارند، بنابراین در صورتی که قصد خرید این محصول را دارید باید آن را به طور کامل بررسی کنید.

2_ جارو برقی های سطلی
این مدل از جارو برقی ها نسبت به جارو برقی های دیگر جدیدتر هستند و تعداد کمتری از افراد از آن ها استفاده می کنند اما از نظر قدرت و مکش با جارو برقی های دیگر برابری می کنند و در بسیاری از موارد از سایر جارو برقی ها قدرت و سرعت بیشتری دارند. جارو برقی های سطلی به صورت یک استوانه بزرگ ایستاده هستند که در زیر آن ها چرخ هایی برای حرکت دادن آسان قرار داده شده است. شکل و طراحی این محصول استفاده از آن را بسیار ساده می کند و امکان استفاده از آن را در مکان های مختلف برای شما به وجود می آورد، از جارو برقی های سطلی می توانید در مکان های مختلف مانند مساجد، دفترهای کاری، مهد کودک و مدارس فرش شده، کارواش و آموزشگاه های خصوصی استفاده کرد. این مدل از جارو برقی ها قدرت مکش بالایی دارند و توان مصرفی آن ها می تواند به شما کمک کند مساحت زیادی را در زمان کوتاه تمیز کنید. جارو برقی سطلی از ویژگی های دیگر مانند لوله خطومی بلند، طول سیم مناسب، تخلیه آسان مخزن و صدای کم برخوردار است. این جاروها مدل های چند منظوره نیز دارند که همزمان توانایی جمع کردن مواد خشک و مایع را دارند و می توان محیط ها و سطوح مختلف را با استفاده از این جارو برقی تمیز کرد، همچنین این جارو برقی ها دو مدل خانگی و صنعتی دارند که در برخی قابلیت ها تفاوت دارند و با توجه به محیطی که استفاده می کنید جارو مناسب را تهیه کنید.

3_ جارو برقی های آب و خاک
جارو برقی های آب و خاک تشابه زیادی با جارو برقی های سطلی دارند با این تفاوت که این جاروها به طور قطعی جامدات و مایعات را تمیز کنند و آن ها را از روی سطوح جمع می کنند. جارو برقی های آب و خاک طرز کار بسیار آسانی دارند و به شما کمک می کنند به راحتی انواع زباله های جامد و مایع را جمع کنید. این جارو برقی ها در صورتی که دارای فیلتر کارتریجی باشند برای جمع آوری مواد خشک و مایع باید فیلتر را تعویض کنید و در حالتی که این فیلتر وجود نداشته باشد می توانید به طور همزمان انواع مایعات و مواد خشک را جمع کنید. این جارو ها دارای مخزن هستند و پس از هر بار استفاده برای جلوگیری از ایجاد بوی بد باید مخزن آن ها را تخلیه کنید. از جارو برقی های آب و خاک می توان در شرکت ها، هتل ها، ویلاهای خانوادگی و کارگاه های خصوصی استفاده کرد و بهره برد. این مدل از جارو برقی ها به طور جداگانه مدل های خانگی و صنعتی دارند بنابراین می توان در صورت نیاز مدل خانگی این محصول را نیز خریداری کرد. به دلیل مدل های متنوعی که جاروهای آب و خاک دارند باید قبل از خرید این جارو برای هر محیطی به نکاتی همچون کاربری آسان، حجم مخزن، نحوه تخلیه مخزن، قدرت و مکش و امکان حمل و جابه جایی آن توجه کرد. پس از آن می توان یک جارو برقی مناسب را برای محیط کاری خود تهیه کنید.

4_ جارو شارژی های چند کاره

شاید ابتدا استفاده از جارو شارژی برای محیط ها کاری کمی دور از تصور باشد اما جارو شارژی ها چند کاره که به صورت چند منظوره (توانایی جمع کردن مایعات و مواد خشک) و یا دستی هستند می توانند در محیط ها کاری بسیار مفید باشند. مثلا می توان از جارو شارژی های دستی در کارواش ها، تمیزکاری اتاق های شرکت، قفسه های کتابخانه و کارگاه های شیرینی پزی استفاده کرد، و یا جارو شارژی های ایستاده را به عنوان یک دستگاه کمکی در دفترهای کوچک، آموزشگاه های خصوصی و یا مکان هایی که سطح آن ها فرش و موکت شده است استفاده کرد. جارو شارژی ها با قابلیت بدون سیم می توانند در مکان های غیر قابل دسترس که سیم جارو برقی به آن نمی رسد استفاده شود و با سایز و ابعاد جمع و جوری که دارند به طور اختصاصی برای اتاق های هتل و یا خصوصی در نظر گرفته شوند. این محصول به طور کلی نمی تواند برای نظافت یک محیط کاری بزرگ استفاده شود اما در کنار سایر وسایل نطافتی می تواند کارایی و کارکرد فوق العاده خود را نشان دهد. جارو شارژی هایی که همزمان به دو صورت دستی و پارویی قابل استفاده هستند نیز یک گزینه مناسب هستند.

به طور کلی جارو برقی یک محصول نظافتی قدرتمند است که می تواند گرد و غبار و زباله های سطوح مختلف را از بین ببرد و کارهای نظافتی شما را سریع تر کند و با طول عمر مناسبی که دارند می توانند مدت زمان طولانی کارایی و کارکرد عالی را به شما رائه دهند. برای پیدا کردن یک جارو برقی مناسب برای مکان های کاری باید به چند نکته مهم مانند قدرت جارو، طول سیم، سری های مختلف و چند منظوره بودن آن دقت کنید تا بتوانید جارو برقی متناسب با نیاز خود را پیدا کنید و یک خرید مناسب و به صرفه داشته باشید. برای خرید محصول مناسب و آگاهی کامل درباره انواع جارو برقی ها و مدل های مختلف آن ها می توانید محصولات و مقاله های مختلف ما را در سایت اُولان کالا مطالعه فرمایید و بررسی کنید و پس از آن یک خرید درست و مطمئن انجام دهید.
 

نظرات و نقد و بررسی کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده است

شما نیز خود را بیان کنید

نظر شما پس از تایید نمایش داده می شود

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha