08734212600 09170075232 کارشناس 09199728211 کارشناس 09182663007 کارشناس 09201498949 واتساپ 09185983418 پشتیبانی
۰

دوربین تفنگ دیسکاوری زوم ثابت مدلVT-Z 4*32

Discovery fixed zoom rifle camera model VT-Z 4*32

تماس بگیرید
اطلاعات کلی کالا
ویژگی های فنی
خصوصیات محصول
مدل
VT-Z 4*32
وزن
۳۰۰ گرم

دوربین تفنگ دیسکاوری زوم ثابت مدلVT-Z 4*32اگر شما جزو افرادی هستید که به شکار و یا تفریحات شکاری علاقه دارید، دوربین تفنگ یک وسیله عالی و کاربردی برای شما می باشد. دوربین تفنگ های انواع مختلفی دارند و

پرداخت در محل تسویه پس از دریافت محصول
ارسال فوری ارسال محصول به سرتاسر ایران
اصالت کالا گارانتی و خدمات پس از فروش
پشتیبانی پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته
نقد و بررسی محصول

دوربین تفنگ دیسکاوری زوم ثابت مدلVT-Z 4*32 

اگر شما جزو افرادی هستید که به شکار و یا تفریحات شکاری علاقه دارید، دوربین تفنگ یک وسیله عالی و کاربردی برای شما می باشد. دوربین تفنگ های انواع مختلفی دارند و هر کدام از آن ها یک سری ویژگی و قابلیت های خاص دارند. برند دیسکاوری یکی از برند های معروف و محبوب است که مدل های مختلفی از دوربین تفنگ را تولید و عرضه می کند. یکی از دوربین تفنگ های با کیفیت از برند دیسکاوری دوربین تفنگ مدل VT-Z 4*32 می باشد. این دوربین فوق العاده و کاربردی قابلیت های فراوانی دارد که ادامه به طور کامل آن ها را بررسی می کنیم و شرح می دهیم. این دوربین جهت سهولت در تفریح و کار شما می باشد و در یک تیر اندازی لذت بخش شما را همراهی می کند.

دوربین تفنگ چیست و چگونه کار می کند؟

دوربین های تفنگ لوازم جانبی هستند که روی تفنگ نصب می شوند و با استفاده از آن ها می توان نقاط دور را مشاهده کرد. درون هر کدام از این دوربین ها یک یا چند عدسی وجود دارد که روی آن ها علامت نشانه گیری وجود دارد و با استفاده از آن می توان نقاط دور را دید و نشانه گیری کرد. وسعت دید و زوم هر دوربین متفاوت است و هر فردی با توجه به نیاز خود می تواند یک دوربین تفنگ مناسب را تهیه کند و از آن در جهت آسان شدن نشانه گیری و تیر اندازی استفاده کند.

مشخصات دوربین تفنگ دیسکاوری VT-Z 4*32

وزن: در وسیله هایی مانند دوربین تفنگ وزن نقش بسیار مهمی دارد و باید یک وزن مناسب با توجه به کارایی و کاربرد محصول در نظر گرفته شود. وزن این دوربین تفنگ 300 گرم می باشد که می توان گفت بسیار مناسب است و هنگام استفاده از آن می توان کارایی عالی از این دوربین دریافت کرد. وزن سبک این دوربین تفنگ علاوه بر کاربرد خوب دوربین حمل آسان را برای آن فراهم می کند و می توان به سادگی این دوربین را با خود جابه جا کرد و در صورت نیاز از آن استفاده کنید.
طول: این دوربین به طور جداگانه روی تفنگ شکاری شما نصب می شود بنابراین باید سایز مناسبی داشته باشد تا در کار شما اختلال ایجاد نکند و بتوانید از تیراندازی خود لذت ببرید. طول این دوربین تفگ 240 میلی متر است که از لحاظ فنی بسیار مناسب است و نشان دهنده طراحی جمع و جور و کاربردی این محصول می باشد. این طول 240 میلی متری در کنار وزن مناسب این دوربین تفنگ باعث کاربری و حمل آسان می شود و یک امتیاز مثبت برای این دوربین به حساب می آیند.
قطر لوله: در کنار وزن و طول دوربین قطر لوله آن نیز بسیار اهمیت دارد که در این محصول می توان گفت قطر لوله هم یک مزیت است. قطر لوله دوربین تفنگ دیسکاوری 25.5 میلی متر است که با توجه به سایر قابلیت های این دوربین متناسب است. قطر لوله دوربین تفنگ در کارایی و کارکرد آن تاثیر دارد و نیاز است که یک دوربین تفنگ با قطر لوله مناسب داشته باشید.
بزرگنمایی: مهم ترین و قابل توجه ترین ویژگی در دوربین های تفنگ که کاربردی اصلی این محصول را نشان می دهد میزان بزرگنمایی دوربین می باشد. میزان بزرگنمایی دوربین تاثیر مستقیم در کارکرد آن دارد به همین دلیل باید متناسب با کاری باشد که شما می خواهید انجام دهید. قدرت بزرگنمایی این دوربین دیسکاوری تا 4 برابر است که قابل قبول است و می توان گفت کارایی عالی دوربین را نشان می دهد. با استفاده از این میزان بزرگنمایی دوربین تفنگ می توانید به آسانی نقاط دور دست را ببنید و یک تیر اندازی بدون مشکل و ودرست داشته باشید. بزرگنمایی یک قابلیت حائز اهمیت در دوربین های تفنگ است که باید به آن توجه کنید تا دوربین تفنگی که خریداری می کنید کارایی و کارکرد مورد نظر شما را ارائه دهد.

قطر عدسی شیئی: بزرگنمایی و قطر شئی در دوربین های تفنگ دو قابلیت متصل به هم هستند که در مشخصات و مدل دوربین هم پشت سر یگدیگر مشخص می شوند. به طور کلی قطر شئی عدسی نشان دهنده اندازه قطر دهانه دوربین می باشد که هر چقدر بزرگ تر باشد، تصویر دریافتی واضح تر و با جزئیات بیشتر می باشد که در این مورد بزرگنمایی برعکس قطر شئی عدسی می باشد. بزرگنمایی و قطر عدسی شئی ارتباط مستقیم با هم دارند و کیفیت تصویر دوربین را شکل می دهند بنابراین هماهنگی و متناسب بودن این دو مورد با یکدیگر بسیار مهم است. اندازه قطر عدسی شئی 32 میلی متر است که در مدل دوربین به دنبال بزرگنمایی می آید و با حالت 32*4 نشان داده می شود. این دو عدد هماهنگ یک کیفیت عالی و واضح را برای این دوربین دیسکاوری فراهم کرده اند که باعث افزایش کارایی و کاربرد این محصول شده است.
قطر عدسی چشم: همانطور که از شکل این دوربین پیداست دارای دو عدسی می باشد که یکی از آن در قسمت جلو و دیگری کنار چشم قرار می گیرد. قطر عدسی چشم این دوربین تفنگ 38 میلی متر است که می توان به آسانی با استفاده از آن چشم را روی قسمت عدسی شئی متمرکز کرد و یک تیراندازی ساده و راحت را در فواصل کوتاه و بلند داشت. قطر عدسی چشم و عدسی شئی در دوربین VT-Z  با یگدیگر مناسب است و می توان استفاده کاربردی و مناسب را از این دوربین داشت.

قابلیت های ویژه دوریبن تفنگ VT-Z 4*32

اثبات شوک: این قابلیت در همه دوربین های تفنگ موجود نیست و می توان گفت برخی برندها از این قابلیت بهره می برند و دوربین های تفنگ خود را تحت عنوان آنتی شوک به بازار عرضه می کنند. برای ایجاد این قابلیت در این محصول دوربین تفنگ در کارخانه تحت ضربه های محکم قرار می گیرد تا مقاومت آن تست شود پس از بررسی این مورد دوربین های تست شده با عنوان آنتی شوک تولید و به بازار عرضه می شود. این قابلیت جنس دوربین را از لحاظ مقاومت و دوام نشان می دهد و یک قابیلت برای افزایش کیفیت جنس دوربین تفنگ به شمار می آید.
ضد آب: این دوربین در فضاهای باز و طبیعت مورد استفاده قرار می گیرد بنابراین امکان افتاده آن از روی تفنگ و یا سقوط آن در مکان های مختلف وجود دارد که می تواند به درون آب هم باشد. با توجه به این مسئله این دوربین تفنگ دیسکاوری ضد آب طراحی شده تا از دوربین در مقابل آسیب دیدن با آب جلوگیری شود. قابلیت ضد آب بودن دوربین از آن در برابر مشکلاتی مانند نفوذ آب به قسمت های داخلی دوربین و خراب شده آن جلوگیری می کند و سیستم ایمنی آن را افزایش می دهد.
ضد بخار: تیراندازی در هوای سرد و شب ممکن است باعث ایجاد هاله ای از مه و بخار روی لنز دوربین شود که دوربین تفنگ VT-Z با قابلیت ضد بخار بودن از این مشکل جلوگیری می کند. ضد بخار بدون این محصول امکان استفاده از ان را در ساعت های مختلف روز و هوای متنوع فراهم می کند و کارایی دوربین را بسیار بیشتر می کند. ضد بخار و ضد آب بودن نشان دهنده کارایی فوق العاده این دوربین می باشند و آن را تبدیل به یک محصول مناسب برای خرید می کنند.
پوشش لنز: لنزهای دوربین جزو حساس ترین و مهم ترین قسمت ها در دوربین تفنگ می باشند که باید از آن ها در مقابل آسیب و خط و خش محافظت کرد به همین منظور برای لنزهای این دوربین دیسکاوری پوشش های جداگانه و مقاوم طراحی شده تا با استفاده از آن ها بتوان بیشترین مراقبت را برای لنزهای دوربین انجام داد. پوشش این لنز ها از جنس پلاستیک مقاوم هستند و روی قسمت لنز قرار می گیرند، این پوشش بسیار محکم و مقاوم است و تا زمانی که خودتان آن را برندارید در جای خود ثابت می ماند.

دوربین های تفنگ جزو محصولاتی هستند که کار تیر اندازی در فضای باز را برای شما ساده و آسان می کنند و تقریبا یک وسیله لازم برای این کار هستند. با استفاده از این دوربین ها می توان یک میدان دید جدید ایجاد کرد که در آن می توان نقاط دوردست را بدون مشکل و با جزئیات مشاهده کرد. از نظر تیم اُولان کالا دوربین تفنگ دیسکاوری VT-Z 4*32 یک دوربین مناسب برای استفاده است که امکان یک تیر اندازی بدون دردسر و لذت بخش را برای شما فراهم می کند و شما را در این پروسه مانند یک دستیار فعال همراهی می کند. 

 
 

ویژگی های فنی کالا
مدل
VT-Z 4*32
وزن
۳۰۰ گرم
سایر ویژگی
اثبات شوک ، ضد آب ، ضد بخار ، پوشش لنز
نظرات کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده است

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha