02128429884 ارتباط با مشتریان 09201498949 واتساپ
۰

دستگاه برش فوم حرارتی الکتریکی 30 واتی(استوک)

electric foam cutting pen 30w

تماس بگیرید
اطلاعات کلی کالا

دستگاه برش فوم حرارتی الکتریکی 30 واتیبرای اینکه بتوانیم طرح های خود را بر روی جسم های مختلف اجرا کنید، باید از وسایل های مخصوصی بهره ببرید. امروز با معرفی یک محصول بی نظیر برای کودکان و نوجوانان آمده

پرداخت در محل تسویه پس از دریافت محصول
ارسال فوری ارسال محصول به سرتاسر ایران
اصالت کالا گارانتی و خدمات پس از فروش
پشتیبانی پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته
نقد و بررسی محصول

دستگاه برش فوم حرارتی الکتریکی 30 واتی


برای اینکه بتوانیم طرح های خود را بر روی جسم های مختلف اجرا کنید، باید از وسایل های مخصوصی بهره ببرید. امروز با معرفی یک محصول بی نظیر برای کودکان و نوجوانان آمده‌ ایم که به آن ها امکان می‌ دهند طرح های خود را بر روی فوم هایی با چگالی کم یا متوسط اجرا کنند. این محصول، دستگاه برش فوم حرارتی الکتریکی 30 واتی می باشد که می توانید با استفاده از آن طرح های هنری و دست ساز خود را بر روی فوم اجرا کنید. این دستگاه برای کودکان و نوجوانان فوق العاده می باشد، زیرا می توانند خلاقیت خود را به راحتی بروز دهند و آن را شکوفا کنند. این محصول از طریق یک میله بسیار داغ کار می ‌کند که کار شما را بسیار راحت و تمیز اجرا می کند.

قابلیت های دستگاه برش فوم حرارتی الکتریکی قدرتمند


این دستگاه برش فوم حرارتی الکتریکی دارای قابلیت و قدرت مناسبی است که می تواند نتیجه بی نظیری را برای شما به ارمغان آورد. قدرت این دستگاه برش فوم 30 وات است که بسیار مناسب برای کارهای شخصی است. این محصول دارای یک میله یا سوزن محکم است که متصل شده به پایه و دسته آن می باشد. گرمای تولید شده توسط دستگاه به این میله انتقال داده می شود تا بتوانید برش های تمیز و صافی را روی فوم و و اشیای دیگر ایجاد کنید. استفاده از این دستگاه بسیار آسان است و برش های تمیز و مرتبی را ایجاد می‌ کند و پس از اتمام کار، هیچ زباله آن را باقی نمی گذارد. شما می توانید فوم یا تخته فوم را از هر زاویه برش دهید و یا به شکل های دلخواه آن ها را طراحی کنید. این سیم یا میله به هر شکلی که بخواهید خم می شود، اما توجه داشته باشید که خم کردن بیش از حد آن ممکن است باعث شکستن آن شود. و اما دسته آن ضخامت خوبی دارد و کاملاً ضد لغزش است که هنگام کار از دست شما سر نمی خورد که می توانید برای پروژه های بزرگ به راحتی آن ها را در دست بگیرید و کارهای خود را در مدت زمان کمی اجرا کنید. این دستگاه برش فوم حرارتی الکتریکی دارای یک کابل و آداپتور بی نظیر می باشد که روی کابل آن دکمه خاموش و روشن تعبیه شده است که می توانید بدون نیاز به جدا کردن آداپتور از برق، دستگاه را خاموش کنید. این قابلیت می تواند در زمان اجرا و کارایی دستگاه تاثیر مثبت داشته باشد. زمان توصیه شده برای استفاده مداوم از دستگاه برش فوم ۴۵ دقیقه می باشد. اگر مدت زمان بیشتری به آن نیاز دارید دستگاه را برای مدتی خاموش کنید تا خنک شود و سپس دوباره کار خود را شروع کنید. این دستگاه برش فوم حرارتی الکتریکی، مناسب برای فوم با چگالی کم، ساخت مدل های هنری، کاردستی های دانش آموزان، ساخت کلمات و شکل های تبلیغاتی، ساخت دکوراسیون زیبا و تابلوهای بی نظیر برای خانه و غیره می باشد.


توجه داشته باشید:


1. قلم برش فوم الکتریکی، به دلیل ساختار خاص خود، فقط می تواند فوم با چگالی کم را برش دهد، برای برش دسته ای یا مواد با چگالی بزرگ مناسب نیست، نمی تواند مواد دیگری به جز فوم را برش دهد.
2. آداپتور برای پریزهای ایران مناسب است و نیازی به تبدیل ندارد.
3. میله حرارتی قلم برش را نمی توان در نقطه خمشی تکرار کرد. خم شدن مکرر در یک نقطه ممکن است باعث شکستگی شود.
4. پس از حرارت دهی 30 ثانیه، می توان از قلم برش فوم الکتریکی برای برش فوم از هر پایه اولیه استفاده کرد. استفاده بسیار آسان، مانند نوشتن با در دست گرفتن خودکار می باشد.
5. دستگاه برش فوم حرارتی الکتریکی بیش از 45 دقیقه در یک زمان کار نمی کند. 2-3 ساعت در روز می توان به طور مجزا از آن استفاده کرد. برای استراحت کوتاه، می توانید کلید قلم برش را خاموش کنید. برای استراحت طولانی تر، لطفا آداپتور برق را جدا کنید. این کار عمر دستگاه برش فوم حرارتی الکتریکی و آداپتور را افزایش می دهد.
6. ما قبل از تحویل تست قدرت انجام می دهیم، بنابراین آثار کمی از فوم و کمی زرد روی قلم وجود خواهد داشت. لطفا مطمئن باشید خرید کنید.
 

نظرات کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده است

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha