02128429884 ارتباط با مشتریان 09201498949 واتساپ
۰

دماسنج دیجیتالی گوشت دو میله تایمردار HABOR مدل CP063A

HABOR CP063A two-stick digital meat thermometer with timer

تماس بگیرید
اطلاعات کلی کالا

دماسنج دیجیتالی گوشت دو میله تایمردار HABOR مدل CP063Aدماسنج های دیجیتالی از محصولات جدید در آشپزخانه می باشد که دمای غذاهای مختلف را برای شما اندازه گیری می کنند، این محصولات به شما کمک می کند که از بهداشت

پرداخت در محل تسویه پس از دریافت محصول
ارسال فوری ارسال محصول به سرتاسر ایران
اصالت کالا گارانتی و خدمات پس از فروش
پشتیبانی پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته
نقد و بررسی محصول

دماسنج دیجیتالی گوشت دو میله تایمردار HABOR مدل CP063A

دماسنج های دیجیتالی از محصولات جدید در آشپزخانه می باشد که دمای غذاهای مختلف را برای شما اندازه گیری می کنند، این محصولات به شما کمک می کند که از بهداشت غذا مطمئن باشید و یک پروسه پخت دقیق و مناسب را برای پخت هر غذا داشته باشید. پخت ناکامل گوشت می تواند باکتری های درون این ماده غذایی را به انسان انتقال دهد بنابراین پخت غذا یک موضوع حائز اهمیت است که دماسنج های دیجیتالی می توانند در این موضوع به شما کمک کنند. دماسنج دیجیتالی CP063A از برند HABOR یک محصول با قابلیت های فراوان است که می تواند در پخت و آماده سازی غذاهای مختلف به شما کمک کند و کار آشپزی را به یک امر ساده و لذت بخش تبدیل نماید. اولین موردی که در این دماسنج دیجیتال توجه ما را جلب می کند استفاده دو گانه از آن می باشد، این محصول بر خلاف بسیاری از دماسنج ها دو میله برای اندازه گیری دمای غذا می باشد و شما در حین آماده کردن غذا می توانید به طور همزمان دو غذای مختلف و یا دو تکه از یک غذا را بسنجید و دمای آن ها را اندازه بگیرید. روی صفحه نمایشگر این محصول به طور جداگانه دمای هر دو میله نشان داده می شود و می توانید آن ها را مشاهده نمایید.

صفحه نمایشگر LCD این دماسنج دیجیتالی  HABOR ابعاد 5.67*3.66*1.50 اینچی دارد که اعداد و اشکال به صورت بزرگ روی آن نمایش داده می شوند و با نور پس زمینه که دارد خواندن آن ساده و راحت می باشد و شما در شب و در مکان ها تاریک به سادگی می توانید این صفحه نمایشگر را بخوانید. روی این صفحه نمایشگر اعداد هر دو میله به صورت جداگانه نمایش داده می شوند و به صورت همزمان می توانید آن ها را چک کنید. این اعداد به دو صورت درجه های فارنهایت و سانتیگراد هستند که حداقل و حداکثر این دماسنج دیجیتالی در درجه فارنهایت بین 14 تا 572 درجه می باشد و درجه سانتیگراد بین 10- تا 300 درجه است و می تواند دمای مواد غذایی را در این محدوده با دقت بالا 1+- درجه سانتیگراد به شما نشان دهد.  دقت بالای این محصول نشان دهنده کیفیت ساخت بالای این محصول است و کارکرد عالی آن را به نمایش می گذارد. علاوه بر دقت بالا در نشان دادن درجه غذا این محصول در تایم کوتاه 3 تا 5 ثانیه نیز دمای غذا را تعیین می کند و نیاز نیست که زمان زیادی منتظر مشخص شدن دما و حرارت غذا باشید.

دماسنج دیجیتالی CP063A دو عملکرد تایمر و زنگ هشدار را نیز دارد و با استفاده از این محصول می توانید زمان و تایم مورد نظر را برای غدای خود مشخص کنید که این تایم تا 23 ساعت و 59 دقیقه قابلیت تنظیم شدن را دارد و پس از تمام شدن زمان مشخص شده زنگ هشدار به صدا در می آید و شما را از پایان تایم پخت خبردار می کند. با استفاده از این محصول می توانید مواد غذایی مختلف مانند انواع گوشت ها، باربیکیو، گریل، آب نبات و شکر و... را اندازه گیری کنید، همچنین این دماسنج دیجیتالی دو میله چندین برنامه پخت پیش فرض نیز دارد که بدون دردسر به شما کمک می کند مواد غذایی را آماده کنید. میله های این دماسنج کابل های 40 اینچی دارند که می توانید آن را در نقطه ی دور از دستگاه اصلی روی غداها قرار دهید و یا داخل فر قرار دهید، این کابل ها عایق گرما می باشند و می توانند تا حد زیادی گرما و حرارت را تحمل کنند. این محصول به چند روش مختلف قابلیت استفاده و نگه داری را دارد که در روش اول می توانید از پایه تاشو پشت دماسنج استفاده کنید و با استفاده از آن دماسنج را روی سطوح مختلف به صورت ایستاده قرار دهید. دومین روش استفاده از آهن ربای پشت دستگاه است که به شما کمک می کند دماسنج خود را روی سایر اشیای فلزی نصب کنید. روش سوم استفاده از بند نگه دارنده است و می توانید دماسنج دیجیتالی را از جاهای مختلف آویزان کنید. دماسنج دیجیتالی دو حالته HABOR یک محصول فوق العاده در آشپزخانه است که بهداشت غذای شما را تامین می کند.

نظرات کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده است

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:

Captcha