02128429884 ارتباط با مشتریان 09201498949 واتساپ
۰

پک سه عددی لامپ توکار قابل چرخش BRILO

Pack of three BRILO rotatable built-in lamps

۳۷۸/۰۰۰ تومان
اطلاعات کلی کالا

پک سه عددی لامپ briloدر دنیای امروزی یکی از معیار های مهم نما و نور مناسب برای خانه و مکان های مثل دفتر و مدارس یا مکان هایی که بیش از حد با نور سر کار دارد اما یکی از مهم ترین انها نمایی مناسب و بهتر

پرداخت در محل تسویه پس از دریافت محصول
ارسال فوری ارسال محصول به سرتاسر ایران
اصالت کالا گارانتی و خدمات پس از فروش
پشتیبانی پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته
نقد و بررسی محصول

پک سه عددی لامپ  brilo

در دنیای امروزی یکی از معیار های مهم نما و نور مناسب برای خانه و مکان های مثل دفتر و مدارس یا مکان هایی که بیش از حد با نور سر کار دارد اما یکی از مهم ترین انها نمایی مناسب و بهتر خانه است.
در دنیای امروز از لامپ بریلو استفاده می شود برای نمایی بهتری و نور دهبی متفاوت و جذابت خاص ان مخاطب های فراوانی به خود گرفته است و دید متفاوی در مخاطب ها نسبت به دیگر لامپ ها به وجود دارد.
لامپ بریلو دارای سه لامپ با بدنه های فلزی و توکار بودن است که به راحتی می توان از ان در نمایه خانه استفاده کرد نه فقظ نمایه بلگره در جا هایی که نیاز به نور است مثل پارکینگ اتاق مطالعه و انباری و اتاق خواب یا حمام و توالت.
لامپ بریلو با 400 ملون بودن در کم تر هزینه کرد و مصرف برق استفاده میشود و این یک شانس برای صرف جویی در برق است.
لامپ بریلو زد اب است و می توانید از ان در مکان هایی که رطوبت بالایی دارد استفاده کرد بدون هیچ نگرانی از سوختن ان.

همان طور که وجود دارد و گفته شود لامپ بریلو از بدنه فلزی با رنگ خاص و مدل خاصی است که تا حالا نظر مخاطبان زیادی را به خود جلب کرده است.
لامپ بریلو از درجات متفاوت نور برخوراد است از 2000 تا 3000 شروع می شود و نور دهی خاص و فراوانی دارد و شدت پرتاب نور36 است. 
ارتفاع این لامپ  60 و عرض ان 86 است و بدون نگرانی از ان میشه استفاده کرد اندازه فرو رفتگی لامپ65 است.
این لامپ توکار است و دید کم و متفاوتی دارد و مانند لامپ های دیگر نیست و بخاطر همین است که مخاطب های فراوانی دارد.
این لامپ دارایی سه بدنه فلزی است که یکی از ان ها کامل اماده است و می توان استفاده کرد و دو عدد دیگر را می توانی با دستان خود ساخت تا لذت نصب  ان را بچشید و بتوانید نمای خاصی به  خانه هایتان بدهید و قابل تعویض است و می توانید هر نوع رنگ لامپی که بخواهید بهش متصل کنید.

صبر کنید یکی از فوق العاده بودن این لامپ زد اب بودن و جلو گیری در برابر گرد و غبار است بخاطر بدنه فلزی که دارد می توانبد از ان به راحتی در مکان هایی که رطوبت یا با برخورد اب مواجه است استفاده کرد بدون نگرانی از سوختن  و از بین برد مثل اشپرخانه  حمام و تولت و دیگر مکان های مثل پارکینگ انباری و مکان های دیگر که در معرض اب و غرد غبار غبار است استفاده کرد.
همان طور هم که گفتین این لامپ ساختار متفاوتی دارد و می تواند نمایی خوبی به خانه تان بدهد و نظر خوبی روی بقیه مخاطب ها بدهد.
ساختار این لامپ را همان طوری که گفتم از فلز است محکم و زد اسیب که می توانی به راحتی از ان استفاده کرد وبا رنگ خانه یان تان هماهنگ شود و اندازه خاص این لامپ باعث شده است که در هر جایی از خانه که می خواهید نصب کنید.
رنگ منحثر به فرد این لامپ سفید گرم  دید خوبی به چشم های خود و مخاطبان میدهد بدون اذیت شدن چشم و حالتی چرخشی که دارد می توانید به هر طرف که دلخواتان می خواهد تغیر جهت بدهید.  
برند بریلو یکی از خاص ترین و بهتربن برند ها در دنیای امروزی است که هم راحت قابل استفاده است هم بدون مشکل و طول عمر بالایی برخوردار است و جای نگرانی وجود ندارد. 
و در صورت هر گونه مشکل می توانی به راحتی با تعوض لامپ مورد نظر خود را تغییر داد.    

نظرات کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده است

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha