02128429884 ارتباط با مشتریان 09201498949 واتساپ
۰

کیت ردیابی الگو برند Crelando

pattern tracing kit brand crelando

۵۴۰/۰۰۰ تومان
اطلاعات کلی کالا

کیت ردیابی الگو برند Crelandoدر دنیای امروزه مد و فشن چیزی است که مردم بسیار در صدد آن تلاش می کنند و تمام تلاششان این است که از مد امروزه پیرویی کنند. لباس چیزی است که در برخورد اول در هر مکانی بیشترین

پرداخت در محل تسویه پس از دریافت محصول
ارسال فوری ارسال محصول به سرتاسر ایران
اصالت کالا گارانتی و خدمات پس از فروش
پشتیبانی پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته
نقد و بررسی محصول

کیت ردیابی الگو برند Crelando

در دنیای امروزه مد و فشن چیزی است که مردم بسیار در صدد آن تلاش می کنند و تمام تلاششان این است که از مد امروزه پیرویی کنند. لباس چیزی است که در برخورد اول در هر مکانی بیشترین تاثیر را دارد لباس شما تا حدودی بیانگر خلق و خو و شخصیت شماست و اهمیت دادن به آن در اعتماد به نفس شما تاثیر بسیاری می گذارد که وجود اعتماد به نفس، لازمه ی هر زندگی سالمی است. اگر برای شما هم پیش آمده که لباسی که سایز اصلی خودتان باشد در تهیه و پیدا کردن آن دچار مشکل شده اید و یا اینکه چیزی که نزد خیاط سفارش دوخت داده اید با چیزی که مد نظرتان بوده بسیار تفاوت داشته و خروجی کار چیزی که خواسته اید نبوده این محصولی که امروز برای معرفی آن آمده ایم بسیار برای شما کاربردی  می باشد. این که در کنار خوش پوش بودن توانایی خلق لباسی زیبا نیز داشته باشید بسیار امری دلنشین است همچنین برای افرادی که شغل شیرین دوخت و دوز و طراحی لباس را دارند این محصول یک محصول بسیار کاربردی است که در کیفیت کارتان تاثیر چشم گیری می گذارد. در ادامه مطلب با یک محصول بسیار عالی از برند CRELANDO  آشنا می شویم. افرادی که در حیطه ی خیاطی و دوخت و دوز کار می کنند باید کاملا این برند محبوب را بشناسند همچنین کسانی که تا کنون تجربه ی چندانی در خیاطی نداشته اند چه بهتر که با محصولات با کیفیت شروع کنند. شایان ذکر است تمامی محصولات این برند معتبر Crelando وارداتی می باشد. 

کیت ردیابی الگو چیست و چه کاری برای ما انجام می دهد؟


 این کیت همه کاره در کیفیت خیاطی شما بسیار تاثیر گذار است با استفاده از این کیت شما می توانید الگو هایی که طراحی می کنید به راحتی از قالب ها به روی پارچه مد نظرتان انتقال دهید. همین طور که می دانید انتقال دادن اولین کار دوخت و دوز است و اگر این کار با دقت لازمه انجام نشود به طور کلی بر روی کل طرح شما تاثیر می گذارد و خروجی کار لباسی بی کیفیت می شود. پس شما باید در انتقال طرح و وسیله ای که به کمک آن طرح را انتقال میدهید دقت لازمه را به کار ببرید. همان طور که گفتیم این کیت برند Crelando تمامی مراحل کشیدن و انتقال با کیفیت یک طرح را برای شما انجام می دهد. 


معرفی اقلام داخل کیت ردیابی الگوی خیاطی  


کاغذ: یکی از مهم ترین ابزار های خیاطی کاغذ است که با استفاده از آن طرح اولیه ی خود را بر روی پارچه انتقال می دهند. داخل این کیت خیاطی 5 ورق کاغذ تیسو وجود دارد. کاغذ الگو یا همان کاغذ طراحی انواع مختلفی دارد که هر کدام کار خاصی را انجام می دهند. کاغذ الگو داخل کیت ما کاغذی سفید (شیری) رنگ می باشد. سایز کاغذهای الگو باید بزرگ باشد که سایز کاغذ تیسوهای موجود در کیت خیاطی کرلاندو 120*110 سانتی متر می باشد که سایزی بسیار عالی و مناسب است.

مداد: این کیت خیاطی دارای 2 عدد مداد با رنگ های سفید و آبی می باشد که هر کدام از آنها برای رنگ های مختلف پارچه به کار می رود. مداد رنگ آبی برای طراحی و کشیدن روی پارچه های رنگ تیره بسیار مناسب بوده و همچنین مداد رنگ سفید آن نیز برای طراحی روی پارچه های رنگ تیره بسیار ایده آل است.

 چرخ علامت گذاری: یکی دیگر از اقلام داخل این کیت خیاطی Crelando چرخ علامت گذاری می باشد. وظیفه ی این چرخ ردیابی الگوی برش روی پارچه می باشد.  چرا که بعضی وقت ها پیش می آید که مدادهای طراحی اثر گذاری چندانی ندارند یا جنس پارچه به گونه ای است که مداد روی آن کشیده نمی شود می توانید به راحتی با این چرخ علامت گذاری کارتان را انجام دهید. جنس بدنه ی این چرخ پلاستیکی می باشد و تیغه ی آن فولادی است.

گیره پارچه: از دیگر اقلام همراه این کیت کاربردی 4 عدد گیره پارچه می باشد که برای ثابت نگه داشتن پارچه و همچنین کاغذ الگوی طراحی بسیار عالی و کاربردی است به کمک این گیره ها از تکان خوردن یا چروک شدن پارچه یا کاغذ تیسو هنگام کار می توانید جلوگیری کنید.

این کیت ردیابی الگو خیاطی برند Crelando یک پک کامل برای انتقال طرح هایتان می باشد و می توانید از آن استفاده ای سودمند داشته باشید.
 

نظرات کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده است

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:

Captcha