02128429884 ارتباط با مشتریان 09201498949 واتساپ
۰

دفع کننده آفات دوکاره اولتراسونیک Atomic Zapper

Atomic Zapper 2-in-1 Ultrasonic Pest Repeller

۷۴۰/۰۰۰ تومان
اطلاعات کلی کالا

دفع کننده آفات دوکاره اولتراسونیک Atomic Zapperبیرون کردن و از بین بردن حشرات و آفات می تواند کار بسیار دشواری باشد که بسیاری از خانه ها درگیر آن می شوند. دستگاه هایی در جهان وجود دارند که حشرات را به

پرداخت در محل تسویه پس از دریافت محصول
ارسال فوری ارسال محصول به سرتاسر ایران
اصالت کالا گارانتی و خدمات پس از فروش
پشتیبانی پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته
نقد و بررسی محصول

دفع کننده آفات دوکاره اولتراسونیک Atomic Zapper


بیرون کردن و از بین بردن حشرات و آفات می تواند کار بسیار دشواری باشد که بسیاری از خانه ها درگیر آن می شوند. دستگاه هایی در جهان وجود دارند که حشرات را به دام می اندازند و آن ها را از بین می برد. اما سایر موجوادتی مانند سوسک و موش را تمی تواند از خانه بیرون کند. پس امروزه با معرفی یک دستگاه فوق العاده آمده ایم تا بتوانید از آن به عنوان دو محصول مجزا استفاده کنید. این محصول توسط کمپانی Atomic Zapper تولید شده است که هم می تواند پشه و مگس های مزاحم را از بین ببرد و هم می‌ تواند حشراتی مانند سوسک و آفت هایی مانند موش و یا سایر جانوران را به راحتی تشخیص دهد و آن ها را از بین ببرد. فناوری نور آبی که در این محصول وجود دارد حشراتی که پرواز می کنند را از بین می برد و امواج مافوق صوت سایر آفت ها یا جوندگان را از خانه می راند. بنابراین می ‌توانید برای همیشه خانه خود را از شر حشرات مضر خلاص کنید. این محصول بسیار عالی و بی نظیر است که استفاده آن برای خانه ها، دفاتر ادارات و سایر ساختمان ها توصیه می شود.

ویژگی های و نوع عملکرد دفع کننده آفات دوکاره اولتراسونیک Atomic Zapper


اگر از مواد دافع و سمی و تله هایی که برای این موجودات مضر در خانه گذاشته اید و اثری نداشته است، باید از محصولات پیشرفته ‌تر استفاده کنید تا بتوانید این موجودات را از خانه‌ های خود بیرون کنید. محصولاتنی مانند دفع کننده آفات دوکاره اولتراسونیک Atomic Zapper می تواند بهترین نتیجه را برای شما به ارمغان آورد. این محصول پیشرفته به راحتی سوسک، موش و دیگر موجودات کثیف را از خانه شما دور می کند. این دفع کننده آفات دوکاره اولتراسونیک Atomic Zapper برای دور نگه داشتن حشرات از خانه، اتاق خواب، زیرزمین، دفتر، رستوران، آشپزخانه، اتاق هتل یا هر فضای دیگری مناسب است و می توانید با خیال راحت از آن استفاده کنید. زیرا نتیجه بی نظیری را به شما ارائه می دهد و اتاق و فضایی تمیز و پاک را به شما می دهد. این محصول بی نظیر Atomic Zapper از فناوری التراسونیک پیشرفته و قابل اعتماد استفاده می کند. 


این دستگاه دفع کننده حشرات از یک تراشه الکترونیکی ارتقا یافته استفاده می ‌کنند که خانه شما را عاری از آفت و حشرات می کنند. این دستگاه دفع کننده حشرات Atomic Zapper، ایمن برای خانواده و حیوانات خانگی شما است، زیرا می تواند با انتشار امواج صوتی با فرکانس بالا، موش ها، پشه، مگس، سوسک، کنه، جیرجیرک، عنکبوت، مارمولک و سایر جوندگان و حشرات را تحریک کند و آن ها را از خانه و فضای اتاق دور کند. این محصول با از بین بردن تمامی این حشرات، حیوانات خانگی و کودکان شما را در خانه ایمن نگه دارد. همچنین دستگاه دفع کننده حشرات Atomic Zapper برای استفاده بسیار آسان است و تنها باید آن را به درستی به پریز برق معمولی متصل کنید تا کار خود را شروع کند. این محصول بی نظیر بدون مواد شیمیایی مضر یا بدون پر کردن مجدد می تواند برای شما کار کند و با فناوری نور آبی که دارد حشراتی مانند پشه، مگس و... را به راحتی از بین می برد. این محصول Atomic Zapper یک اتاق با اندازه متوسط را به راحتی پوشش می دهد و کل اتاق را در نظر می‌گیرد. طراحی و ابعاد این محصول بسیار عالی است و سایز کوچکی دارد که می توانید به راحتی آن را در هر جایی قرار دهید و همچنین آن را به راحتی از اتاق به اشپزخانه ببرید و متصل کنید. 
 

نظرات کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده است

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha