02128429884 ارتباط با مشتریان 09201498949 واتساپ
۰

رینگ لایت ایستاده با 5 حالت نوردهی مدل BH377A

Ring light model BH377A

۱/۰۵۰/۰۰۰ تومان
اطلاعات کلی کالا

رینگ لایت ایستاده با 5 حالت نوردهی مدل BH377Aگرفتن عکس در نور کافی می تواند کیفیت عکس را بهتر کند و همچنین چهره و استایل شما را زیباتر جلو دهد. نبود نور کافی در فضاهای داخلی باعث می شود عکس های شما زیبا

پرداخت در محل تسویه پس از دریافت محصول
ارسال فوری ارسال محصول به سرتاسر ایران
اصالت کالا گارانتی و خدمات پس از فروش
پشتیبانی پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته
نقد و بررسی محصول

رینگ لایت ایستاده با 5 حالت نوردهی مدل BH377A


گرفتن عکس در نور کافی می تواند کیفیت عکس را بهتر کند و همچنین چهره و استایل شما را زیباتر جلو دهد. نبود نور کافی در فضاهای داخلی باعث می شود عکس های شما زیبا و واضح به نظر نرسند. بنابراین بسیار از کاربران از رینگ لایت هایی استفاده می کنند تا بتواند نور کافی را در فضای بسته ی خانه تولید کنند. امروزه بسیاری از افراد از رینگ لایت استفاده می کنند و این باعث شده تولید کنندگان مدل و اندازه هیا متفاوتی را از آن تولید کنند. امروزه با یک رینگ لایت بسیار عالی و با کیفیت آمده ایم تا شما بتوانید عکس و ویدیوهای زیباتری را از خود بگیرید. این محصول بی نظیر، رینگ لایت ایستاده با 5 حالت نوردهی مدل BH377A می باشد که به شما امکان می دهد به راحتی از ان استفاده های متفاوتی کنید. می توانید از ان برای عکس یا ویدیو گرفتن و یا حتی هنگام لایو گرفتن و یا آموزش های متفاوت بهره ببرید. این رینگ لایت به صورت ایستاده در ارتفاع های مختلف تنظیم می شود تا بتوانید با توجه به قد تا نوع عکسبرداری آن را تنظیم کنید. این رینگ لایت خفن می تواند انواع گوشی های هوشمند را به راحتی در پایین رینگ لایت محکم و ایمن نگه دارد. نگهدارنده ی این رینگ لایت قابل تنظیم است و می تواند آن را از حالت عمودی به افقی تغییر دهید. برای مشاهده ی مدل رینگ لایت های بیشتر به سایت اولان کالا مراجعه کنید. 

ویژگی و ساختار رینگ لایت ایستاده با 5 حالت نوردهی مدل BH377A


حالت های نوردهی: این رینگ لایت ایستاده مدل BH377A دارای حالت های نوردهی متفاوتی است که می توانید با توجه به شرایط و موقعیت خود آن را تنظیم کنید تا عکس و فیلم بهترین را دریافت کنید. شما می توانید به راحتی با ۵ حالت نوردهی متفاوت عکس های خود را زیباتر جلوه دهید. این حالت های نوری عبارتند از سفید، سفید گرم یا مهتابی، طبیعی، آفتابی، زرد یا افتابی گرم می باشند. همچنین حالت های نوردهی را می توان به راحتی کنترل کرد و شدت نور آن ها را کاهش یا افزایش داد. بنابراین این رینگ لایت دارای چندین حالت های نوردهی می باشد که به شما امکان می دهد در هر شرایط نوری آن را تنظیم کنید. برای مثال می توانید در فضای خیلی تاریک نور آن را بیشتر کنید و در فضا های معمولی با نور معمولی، حالت نوردهی آن را روی طبیعی یا نچرال قرار دهید. 


کنترل از راه دور: این رینگ لایت فوق العاده دارای قابلیت های بسیار ویژهای است که به شما امکان می دهد ساده تر با این محصول کار کنید. این رینگ لایت دارای یک کنترلر جداگانه می باشد که می توانید از راه دور عکس و فیلم های خود را کنترل کنید. این کنترلر کوچک را به گوشی خود متصل کنید و با استفاده از کلید های آن عکس بگیرید و یا ویدیو را شروع کنید. دیگر لازم نیست برای هر بار عکس کشیدن روی گوشی خود ضربه بزنید و فقط با یک دکمه عکس های زیبایی را از خود بگیرید. 


چراغ های با کیفیت: این رینگ لایت دارای چراغ یا LED های بسیار با کیفیت و فوق العاده هستند که نور کافی را به شما می دهند. این LED های کوچک، رنگ ها و درجه شدت نور آن تغییر می دهند تا بتوانید نور کافی و مناسب را برای شما ارائه دهد.


قابلیت شارژ کردن گوشی: یکی از بهترین قابلیت های این رینگ لایت مدل 377، پشتیبانی از قابلیت شارژ کردن گوشی می باشد. این قابلیت به شما امکان می دهد گوشی خود را هنگام عکسبرداری با استفاده از کنترلر کوچک آن شارژ کنید. با متصل کردن کابل شارژ خود به این کنترلر می توانید گوشی خود را به راحتی شارژ کنیم و از آن استفاده کنید. این عملکرد کارایی رینگ لایت را افزایش می دهد و دیگر شما لازم نیست نگران کم شارژی یا خاموش شدن گوشی خود باشید. 


دو حالته برای استفاده کردن: از این رینگ لایت ایستاده با 5 حالت نوردهی مدل BH377A می توان به دو نوع مختلف استفاده کرد که کارایی بیشتری را ارائه می دهد. از این رینگ لایت هم می‌توانید به صورت ایستاده و هم روی سه پایه کوچک استفاده کنید. حالت ایستاده آن برای عکس و فیلمبرداری تمام قد و یا معرفی محصولات بزرگ به کار می رود و از حالت روی سه پایه کوچک می توان برای لایو گرفتن یا دستور پخت مواد غذایی استفاده کرد زیرا می تواند به خوبی جزئیات را نمایش دهد.
 

نظرات کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده است

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha