02128429884 ارتباط با مشتریان 09201498949 واتساپ
۰

دستگاه فشار سنج خانگی SANITAS مدل SBC-42

SANITAS SBC-42 model home blood pressure monitor

۲/۸۵۰/۰۰۰ تومان
اطلاعات کلی کالا

دستگاه فشار سنج خانگی SANITAS مدل SBC-42بسیاری از کسانی که از بیماری فشار خون بالا یا پایین رنج می برد، می تواند در طول روز برای آن ها مشکل پیش بیاورد. همچنین آن ها باید زود به زود توسط دستگاه های فشار

پرداخت در محل تسویه پس از دریافت محصول
ارسال فوری ارسال محصول به سرتاسر ایران
اصالت کالا گارانتی و خدمات پس از فروش
پشتیبانی پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته
نقد و بررسی محصول

دستگاه فشار سنج خانگی SANITAS مدل SBC-42


بسیاری از کسانی که از بیماری فشار خون بالا یا پایین رنج می برد، می تواند در طول روز برای آن ها مشکل پیش بیاورد. همچنین آن ها باید زود به زود توسط دستگاه های فشار سنجف فشار خون خود را چک کنند و آن را کنترل کنند. یکی از ساده ترین نوع دستگاه فشار سنج ها، دستگاه فشارسنج مچی می باشد که بسیار ساده تر از مدل های آرنج و بازو عمل می کند. دستگاه اندازه گیری فشار خون و ضربان قلب تمام اتوماتیک برای اندازه گیری از مچ دست توسط برند SANITAS ساخته شده است. طبقه بندی مقادیر فشار خون از طریق یک مقیاس رنگی انجام می شود و به شما نشان می دهد که میزان فشارخون شما چقدر است. وضعیت قرارگیری صحیح و تناسب دستگاه و بدن باید درست انجام شود. همچنین باید بین اندازه گیری ها مکث وجود داشته باشد.


مشخصات و ویژگی های دستگاه فشار سنج خانگی مدل SBC-42


فشارسنج مچی: دستگاه فشار سنج خانگی SANITAS مدل SBC-42 به شما امکان می دهد فشار خون را بدون در نظر گرفتن اندازه بدن به طور دقیق اندازه گیری کنید و راه حل مناسبی برای کسانی است که فشار سنج آرنج، آن ها را ناراحت می کند. این فشار سنج به راحتی روی مچ شما قرار می گیرد. قسمت سنسور فشارسنج را روی نبض های مچ خود قرار دهید تا بتوانید بهترین نتیجه را دریافت کنید.


نظارت آسان و محتاطانه: به دلیل اندازه کوچک (87.8*65.8*28.6 میلی متر) این دستگاه فشار سنج خانگی SANITAS مدل SBC-42 و پمپ عملاً بی صدا به شما امکان می دهد در هر زمانی از روز، هر کجا که هستید، سلامت قلب خود را کنترل کنید. نمایشگر بزرگ و روشن آن، به شما امکان می دهد بدون کمک دیگران، فشار خون خود را بسنجید و آن را در طول شبانه روز کنترل کنید. 


نتایج دقیق: راهنمای قرار دادن بند نشان می دهد که آیا سایزر به درستی پوشیده شده است. همچنین برای کارایی بهتر و عملکرد سریعتر، سنسورها از  قرار دادن موقعیت صحیح برای نتایج دقیق، به شما هشدار می دهند. دستگاه فشار سنج خانگی SANITAS مدل SBC-42 را مانند یک ساعت مچی، بر روی دست خود ببندید و نمایشگر آن را روی قسمت بالایی مچ دست قرار دهید. 


نمایشگر: دستگاه فشار سنج خانگی SANITAS مدل SBC-42 دارای یک نمایشگر بزرگ می باشد که اعداد و نوشته های آن بسیار بزرگ و خوانا می باشند که برای افرادی که مسن هستند، نیز مناسب است تا بتوانند اعداد آن را به راحتی رویت کنند. نمایشگر این فشارسنج به سه قسمت تقسیم می شود که قسمت بالایی یا SYS نشان دهنده ی فشار خون شما می باشد. قسمت وسطی یا DIA نشان دهنده ی حداقل فشاری است که خون به دیواره های سرخرگ ها هنگام استراحت وارد می کند. قسمت پایینی یا PUL به اختلاف فشار ماکزیمم و مینیمم شما اشاره می کند. این عدد به شما نشان می دهد که آیا بدن شما مشکلی دارد یا خیر. معمولا PUL بالاتر از 40 میلیمتر جیوه ناسالم می باشد. همچنین یک نشانگر رنگی در کنار نمایشگر به شما نشان می دهد که آیا فشار خون شما نرمال است یا خیر. این نشانگر به صورت رنگی از قسمت سبز (نرمال) به زرد و نارنجی ( فشار خون نسبتا بالا) و به قرمز (فشار خون بالا و غیر نرمال) طراحی شده است.


دکمه ی پاور: این فشارسنج SANITAS دارای یک دکمه ی پاور در قسمت پایینی دستگاه بوده که به شما امکان می دهد آن را به راحتی و برای استفاده ی مجدد، خاموش و روشن کنید. همچنین برای مواقعی که از آن استفاده نمی کنید، برای جلوگیری از تمام شدن باتری ها، می توان آن را خاموش کنید. 


باتری: این دستگاه فشار سنج مچی SANITAS مدل SBC-42 از باتری استفاده می کند تا به راحتی بتوانید با در دسترس نبودن پریز و برق، به راحتی از آن استفاده کنید. از دو عدد باتری برای ادامه ی کار خود نیاز دارد و این باتری ها برای مدت زمان طولانی کار کنند، زیرا این فشارسنج مچی انرژی زیادی را مصرف نمی کند.
 

نظرات کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده است

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha