02128429884 ارتباط با مشتریان 09201498949 واتساپ
۰

ایستگاه هواشناسی هوشمند CURCONSA مدل FT0300

Weather Station, CURCONSA Model ft0300

تماس بگیرید
اطلاعات کلی کالا

ایستگاه هواشناسی هوشمند CURCONSA مدل FT0300برای انجام هر کاری در بیرون از خانه باید شرایط آب و هوایی را در نظر داشته باشیم تا بتوانیم با توجه به آب و هوا کارهای خود را برنامه ریزی کنیم. بسیاری از گوشی

پرداخت در محل تسویه پس از دریافت محصول
ارسال فوری ارسال محصول به سرتاسر ایران
اصالت کالا گارانتی و خدمات پس از فروش
پشتیبانی پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته
نقد و بررسی محصول

ایستگاه هواشناسی هوشمند CURCONSA مدل FT0300


برای انجام هر کاری در بیرون از خانه باید شرایط آب و هوایی را در نظر داشته باشیم تا بتوانیم با توجه به آب و هوا کارهای خود را برنامه ریزی کنیم. بسیاری از گوشی ها اطلاعات اشتباهی یا کندی را درباره هواشناسی به ما می دهند که ممکن است کارهای ما را مختل کند. بنابراین می توانید از ایستگاه هواشناسی بهره ببرید که به راحتی در خانه شما نصب می شود و تمامی اطلاعات درباره آب و هوا را برای شما مشخص می کند. این ایستگاه هواشناسی هوشمند CURCONSA مدل FT0300 می‌تواند میزان بارش و رطوبت و درجه حرارت و بسیاری از اطلاعات دیگر درباره آب و هوا را برای شما بر روی یک نمایشگر نمایش دهد. این پایه هواشناسی دارای ۲ دستگاه متفاوت می باشد که یکی از آن ها در بیرون از خانه و دیگری در داخل خانه وصل می شود. دستگاه بیرونی اطلاعات درست را به نمایشگر یا دستگاه داخلی انتقال می دهد و شما می توانید به راحتی آن را مشاهده کنید. این ایستگاه هواشناسی دیجیتال مجهز به  یک نمایشگر ، سنسور داخلی داخلی، سنسور دما و رطوبت یا دستگاه بیرونی و یک آداپتور برق و موارد نصب می باشد.


ویژگی های بسیار عالی ایستگاه هواشناسی CURCONSA مدل FT0300


روش قرار دادن: دو راه متفاوت برای قرار دادن ایستگاه هواشناسی وجود دارد: روش اول قرار دادن آن روی میز می باشد که با داشتن پایه می توانید آن را به راحتی روی سطح میز یا پیشخوان قرار دهید. و اما روش دوم آویزان کردن نمایشگر به دیوار می باشد. هر دو روش قرار دادن برای خواندن داده های مختلف بسیار بصری و راحت هستند.


روش های تامین برق: دو راه برای تغذیه ایستگاه هواشناسی هوشمند CURCONSA مدل FT0300  وجود دارد، توصیه می کنیم از منبع تغذیه آداپتور استفاده کنید. برای جلوگیری از متوقف ماندن دستگاه در صورت قطع برق، می توان باتری ها را در دستگاه نصب کرد.


نور پس زمینه قابل تنظیم: نور پس زمینه در سه سطح روشنایی قابل تنظیم است که با محیط های مختلف روز و شب سازگار است. برای صرفه‌جویی در مصرف برق، نور پس‌ زمینه در عرض چند ثانیه پس از روشن شدن خاموش می‌شود، یا می‌ توان با تنظیم آن بر اساس نیاز خود، آن را برای همیشه روشن کرد.


سنسورهای فضای باز: سنسورهای فضای باز دارای نمایشگر سرعت باد، جمع کننده آب باران، بادگیر، دما و رطوبت سنج هستند. اندازه گیری اطلاعات به روز در مورد دما و رطوبت محیط، فشار هوا، سرعت و جهت باد، بارش و تابش فرابنفش (از جمله پنل های خورشیدی) را به شما نشان می دهد.


چگونه می توان در یک ثانیه شرایط آب و هوایی را درک کرد؟


 ایستگاه هواشناسی دیجیتال CURCONSA WIFI می تواند دما و رطوبت، تابش خورشید، اشعه ماوراء بنفش، بارش، سرعت و جهت باد و همچنین پیش بینی آب و هوا و معادل ماهانه را بر روی صفحه نمایش رنگی ایستگاه هواشناسی CURCONSA در زمان واقعی نشان دهد. تمام جنبه های اطلاعات محیطی را ارائه می دهد و می تواند به چندین سنسور دما و رطوبت در فضای باز مجهز شود که می تواند اطلاعات دما و رطوبت را در مکان های مختلف نظارت کند و شرایط محیطی را کاملا درک کند. اگر از خانه دور هستید نگران نباشید. می توانید از طریق گزینه های پیشرفته اتصال Wi-Fi داده ها را به بزرگترین ایستگاه هواشناسی FT0300 زیرزمینی در شبکه ایستگاه هواشناسی منتقل کنید و شرایط آب و هوایی را بررسی کنید. داده های تاریخی و هشدارها در زمان واقعی در تلفن هوشمند شما نمایش داده می شود. این واقعا نیازهای همه جنبه ها را برای درک شرایط آب و هوایی برآورده می کند و راحتی برای یک زندگی آرام را فراهم می کند.


سوالات متداول


آیا نمایشگرهای ایستگاه هواشناسی CURCONSA دارای نور پس زمینه هستند؟ آیا داده ها در شرایط تاریک قابل مشاهده هستند؟ بله، صفحه نمایش ایستگاه هواشناسی دارای نور پس زمینه است و روشنایی نور پس زمینه را می توان تنظیم کرد. داده ها را می توان به وضوح در شرایط تاریک مشاهده کرد.


آیا می توان داده های ایستگاه هواشناسی را ذخیره و دانلود کرد؟ بله، می‌ توانید داده‌ های ایستگاه هواشناسی را بررسی کنید و آن را در وب‌ سایت‌ های ابری هوا و هواشناسی دانلود کنید.

نظرات کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده است

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:

Captcha