02128429884 ارتباط با مشتریان 09201498949 واتساپ
۰

انتخاب چند ادکلن برای خانم های سخت پسند

نگین سعیدی 29 /مهر/ 1402
انتخاب چند ادکلن برای خانم های سخت پسند

انتخاب چند ادکلن برای خانم های سخت پسند

 


تنوعی که در رفتار افراد وجود دارد و همچنین خلقیات متفاوت هر فرد و سلیقه ی هر فردی نسبت به ظاهر و انتخاب محصولات شخصی باعث شده که تنوع در ادکلن ها نیز به همان اندازه زیاد شود، این تفاوت های سلیقه ای باعث شده که ادکلن های بی شماری به وجود آید. هر عطر و ادکلنی از دسته های مختلفی برخوردار است که اساسی ترین آن ها به دو دسته ی مردانه و زنانه تقسیم می شود که امروزه با به وجود آمدن ادکلن های زنانه مردانه این دسته ی اصلی از ادکلن ها به سه دسته ی جدا تبدیل شده است. معمولا خانم ها که در انتخاب استایل خود بسیار وسواس تر هستند به همین ترتیب نیز در انتخاب ادکلنی که از آن استفاده می کنند بسیار دقیق و وسواس هستند و همین امر باعث شده که شرکت های بزرگی در این صنعت مشغول به ساخت ادکلن های شیک و لاکچری زنانه هستند. 

 

 

ادکلن های زنانه معمولا چه رایحه ای دارند؟

 

تقریبا به دلیل تغییر زیادی که امروزه زندگی افراد روی داده است و امروزه بسیاری از محصولات از جمله لباس و ادکلن هم برای خانم ها و هم برای آقایان یک‌ سبک به کار می رود نمی شود به طور قطعی در مورد رایحه های ادکلن ها نیز نظر داد اما با توجه به آماری که توسط شرکت های سازنده ی ادکلن گرفته شده و بیشترین فروش هایی که ادکلن های زنانه داشته اند اکثرا خانم ها از طرفداران ادکلن هایی با رایحه های شیرین گلی و میوه ای هستند و اکثرا ادکلن های محبوب و مشهور نیز از این دسته ادکلن ها می باشند، یکی دیگر از رایحه هایی که در ادکلن های زنانه به شدت دیده می شود ادکلن هایی با گروه بویایی شرقی می باشد که حتی این دسته از ادکلن ها نیز در ادکلن های مردانه بسیار محبوب است و از دلپذیرترین رایحه در بین ادکلن ها برخوردار است. نکته ای دیگر درباره ی ادکلن های زنانه ای که به دفعات زیادی آن را می بینید طبع گرم ادکلن ها است و این طبع گرم به دلیل وجود اسانس های گلی موجود در ادکلن ها می باشد.

 

 

نکته 

 

در این مقاله شما با چندین مدل از برندها و شرکت های گوناگون تولید و ساخت عطر و ادکلن آشنا می شوید که هر کدام از این برندها در بین مردم محبوبیت خاصی دارند. ادکلن هایی که با پسوند جانوین مشاهده می کنید از ادکلن های شرکت جانوین می باشد که برندی اماراتی است و ادکلن های شرکتی تولید می کند و همگی ادکلن های این برند از کیفیت بالایی برخوردار هستند، و سایر ادکلن های معرفی شده ی موجود در این مقاله نیز دارای کیفیت بسیار بالا و پخش و ماندگاری خارق العاده ای هستند و می توانید با نازل ترین قیمت تمامی این ادکلن ها را از سایت اولان کالا تهیه کنید.

 

 

طراحی شیشه و ظاهری ادکلن های زنانه 

 

خانم ها برعکس آقایان بسیار به ظاهر هر محصولی که از آن استفاده می کنند اهمیت می دهند و این اهمیت دادن و بیش از اندازه حساس بودن خانم ها شرکت های تولید عطر و ادکلن را مجبور کرده که در ساخت و تولید شیشه ی ادکلن های خود خصوصا ادکلن های زنانه بسیار دقت کند و وسواس زیادی به کار ببرند. اگر که از آن دسته خانم هایی هستید که ظاهر هر محصولی برای شما بسیار مهم است حتما توجه کنید که ادکلنی را تهیه کنید که از طراحی شیشه و ظاهر زیبایی بهره‌مند باشد چرا که ظاهر زیبای شیشه ی هر عطر به شدت برای شما خوشایند است و اگر که ادکلنی برای هدیه دادن می خواهید حتما به شیشه ی آن نیز توجه کنید.

 

 

ادکلن ادوتویلت زنانه گوچی گیلتی ( Gucci Guilty EDT ) 

 

گوچی از برندهایی است که حتی اگر از ادکلن های آن استفاده نکرده باشید حتما از لباس های این برند استفاده کرده اید، این برند محبوب خصوصا در بین خانم ها از جایگاه خاصی برخوردار است که ادکلن های آن نیز همانند دیگر محصولات این برند از کیفیت بو و ماندگاری بالایی بهرمند هستند و می توانید با خیال راحت ادکلن های برند را تهیه کنید. یکی از ادکلن هایی که یکی از خاص ترین طراحی های شیشه را نیز دارد ادکلن ادوتویلت زنانه گوچی گیلتی ( Gucci Guilty EDT ) می باشد، اگر که به دنبال ادکلنی با ظاهری فوق العاده شیک و لاکچری می گردید به شدت به شما توصیه می کنیم از این ادکلن خوش بو و خوش استیل استفاده کنید. گروه بویایی ادکلن گوچی گیلتی شرقی و گلی می باشد و با طبعی گرم دوست و همراه همیشگی شما در روزهای شیرین پاییزی است. رایحه های اولیه ی این ادکلن شامل ترنج، ماندارین و فلفل صورتی است و حس تلفیقی از مدرنیته و اصالت را به شما می بخشد، رایحه های میانی از هلو، یاس بنفش، انگور فرنگی سیاه، یاس و شمعدانی ساخته شده که رایحه ای فوژه این نیز به خود می گیرد، رایحه های پایه نیز از نعناع هندی، وانیل، کهربا و مشک ساخته شده که به تمامی برای یک خانم سخت پسند ادکلنی عالی است.

 


ادکلن زنانه شیسیدو زن یا زین جانوین ( johnwin shideido Zen )

 

اگر که از آن دسته خانم های سخت پسندی هستید که به راحتی نمی توانید یک ادکلن را انتخاب کنید و به شدت از تغییر ادکلن خود در چهار فصل حس خوبی ندارید حتما از ادکلن زنانه شیسیدو زن یا زین جانوین ( johnwin shideido Zen ) استفاده کنید. طبع ملایمی که ادکلن زنانه شیسیدو زین دارد با هر ادکلن دیگری قابله مقایسه نمی باشد و همین امر باعث شده شیسیدو به یک ادکلن همیشگی برای خانم ها تبدیل شود. رایحه های ادکلن شیسیدو زن جانوین از انگور سیاه، انجیر و گل بنفشه ساخته شده است که در همان ابتدا رایحه های شرقی را احساس می کنید و ترکیب شدن این رایحه را با دیگر اسانس های موجود در ادکلن احساس می کنید، نت های میانی نیز از ترکیب فوژه های گل رز، آناناس، ترنج، گریپ فروت و پرتقال ساخته شده که اسانس های گریپ فروت و پرتقال از پر طرفدارترین اسانس های موجود در ادکلن ها به شمار می آیند، رایحه های پایانی نیز با نمایان شدن آکوردهای گل صد تومانی، گل سوسن دره ای، بنفشه، سنبل، سیب قرمز، نیلوفر آبی و مانگا به دست آمده است. ظاهر فوق العاده زیبای ادکلن شیسیدو زن را نیز می توان به عنوان یک برگ برنده برای طراحان شیشه ی آن در نظر گرفت که در آن بسیار موفق بوده اند.

 

 

ادکلن زنانه بلک اوپیوم وای اس ال بلک اوپینیون جانوین ( Johnwin YSL Black Opium ) 

 

همیشه‌ که نباید خانم ها رایحه ای ملایم و نرم بدهند بلکه ممکن است بسیاری از خانم ها از طرفداران پروپاقرص ادکلن هایی با رایحه های تند باشند و همین موضوع باعث شود که در پیدا کردن ادکلنی که در عین حال زنانگی خود دارای رایحه ای تند و جسورانه باشد ممکن است کمی دشوار باشد. ادکلن زنانه بلک اوپیوم وای اس ال بلک اوپینیون جانوین ( Johnwin YSL Black Opium ) از نایاب ترین ادکلن های زنانه است که همواره می توانید از آن برای هدیه دادن به رئیس خانم خود استفاده کنید و یا حتی خانم هایی که از روحیه ای سفت و مستقل برخوردار هستند از این ادکلن خوش رایحه استفاده کنند. نت های تشکیل دهنده ی ادکلن زنانه بلک اوپیوم از گلابی، شکوفه درخت پرتقال و فلفل صورتی تشکیل است که همواره تلفیقی از رایحه های ادویه، میوه و مرکبات را استشمام می کنید. رایحه های میانی که قلب ادکلن را در بر گرفته است شامل فوژه های ماندگار قهوه و آکوردهای یاس می باشد که وجود اسانس قهوه به شما رایحه ای باور نکردنی هدیه می دهد و در نهایت نت های پایانی ادکلن با تشکیل آکوردهای سدر، نعناع هندی و وانیل ساخته شده است.

 


ادکلن ادوپرفیوم زنانه گوچی بلوم ( Gucci Bloom )

 

اگر که می خواهید رایحه ای از ادکلن را تجربه کنید که تماما گلی باشد اما با طبع گرم این دسته از ادکلن ها سازگار نیستسد ادکلن ادوپرفیوم زنانه گوچی بلوم ( Gucci Bloom ) یکی از ادکلن های طبع خنک اما با رایحه های تماما گلی است که در آن از اسانس های گل یاس، ریشه زنبق، پیچ امین الدوله و گل مریم استفاده شده است که می توان گفت تمامی گل های خوش بو در این ادکلن جمع شده است و وجود اسانس گل های زنبق باعث خنک تر شدن ادکلن گوچی بلوم شده است، نت های پایانی نیز از اسانس نیلوفر رنگون به وجود امده است.
 

نظرات و نقد و بررسی کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده است

شما نیز خود را بیان کنید

نظر شما پس از تایید نمایش داده می شود

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha