02128429884 ارتباط با مشتریان 09201498949 واتساپ
۰

چند مدل از بهترین ادکلن های مردانه

نگین سعیدی 15 /مرداد/ 1402
چند مدل از بهترین ادکلن های مردانه

معرفی چند مدل از بهترین ادکلن های مردانه جانوین

 

سیدگی به خود و داشتن ظاهری آراسته و مرتب بدون رایحه ای دلنشین هیچ وقت کامل نیست، همواره برای اینکه چهره ای ماندگار در ذهن اطرافیان و دیگر افراد داشته باشید باید رایحه و‌ عطری دلنشین نیز استفاده کنید تا بتوانید برای همیشه در ذهن این افراد ثبت شوید. عطرها و ادکلن ها یکی‌ از اساس ترین‌ و مهم ترین بخش های خود آرایی و آراستگی می باشد که همواره از قدیم تا کنون به آن‌ توجه شده است، لازم به ذکر است که بگوییم برخی از افراد مقطعی از این مایع خوش بو استفاده می کنند و فقط در فصول گرم بیشتر آن را مورد استفاده قرار می دهند شایان ذکر است که گوشزد کنیم استفاده از عطر و ادکلن باید در طول سال و تمامی فصول باشد.

 

ادکلن ماده ای ست که از عصاره های انواع گل و گیاه و مواد غذایی و خوراکی، صنعتی و طبیعی ساخته می شود و با ترکیب خلاقانه و ماهرانه ی این عناصر یک مایع خوش بو را برای ما تداعی می سازند، که امروزه برندهای نامدار و مشهور زیادی در این عرصه مشغول به کار هستند که به دفعات زیاد نام های آن ها را شنیده اید.

جانوین ( johnwin ) برندی فیک یا اصل؟ 


جانوین اسمی ست که امروزه کسانی که زیاد به دنبال عطر و ادکلن با کیفیت های بالا هستند با آن برخورد داشته اند. این برند عالی که واقع در کشور امارات است با تولید عطر و ادکلن های بسیار با کیفیت با ماندگاری بالا و همچنین رایحه های بسیار دلنشین همواره طرفداران زیادی پیدا کرده و امروزه عده ی کثیری از مردم ازاین برند استفاده می کنند. شرکت جانوین یک شرکتی ست که تمامی عطر و ادکلن های مشهور دنیا را با همان رایحه و بو باز سازی کرده‌ و آن را به بازار عرضه کرده است.

 

این برند عالی همواره تمامی ادکلن های مشهور قدیمی تا جدید امروزی را دقیقا با همان شکل بدون الکل که به ادکلن ها آسیب جدی وارد می کند تولید کرده است و آن را به سراسر جهان می فرستد. تمامی ادکلن های این برند دارای نشان اصل و اورجینال شرکتی می باشند و می توانید با خیال راحت چه برای خود و چه برای عزیزانتان به عنوان هدیه تهیه کنید. اکنون با چند مدل از بهترین و پر طرفدارترین ادکلن های مردانه جانوین آشنا می شویم تا بتوانید انتخابی راحتتر در ادکلن مد نظرتان داشته باشید‌.


ادکلن مردانه شنل اگویست پلاتینیوم جانوین ( Johnwin Chanel Egoiste Platinum )

 

کسانی که عاشق ورزش، اجتماع، قرارهای عاشقانه، جلسات متعدد کاری، دورهمی های شلوغ و از این قبیل مکان ها هستند این ادکلن به شدت توصیه می شود تا ببینند رایحه ها و نت های تشکیل دهنده ی داخل ادکلن چگونه تاثیرات مثبت خود را روی اطرافیان خود می گذارد. این ادکلن که رایحه ای خنک و پر طراوت را دارد برای کسانی که عاشق شادابی هستند و کسانی که شخصیتی برون گرا را دارند انتخابی برنده می باشد. رایحه های اولیه ی ادکلن مردانه شنل اگویست پلاتینیوم شامل بهار نارنج، دانه های قرمز، رزماری و سنبل می شود این رایحه ها برای کسانی که همواره عاشق نت های خنک خصوصا در تابستان هستند بسیار دلنشین می باشد پس از آن به نت های میانی که از صمغ گیاهی، سالویا اسکلاریا،یاس و شمعدانی تشکیل شده اند.

 

 می رسیم این نت ها حالتی آروماتیک و آکوردی بسیار مردانه و با جذبه را به شما می دهند مه بسیار روحیه ای سر زنده و شاداب تری را خواهید داشت و در آخر سراغ نت های پایانی آن که شامل خس خس، کهربا، چوب صندل سفید، خزه درخت بلوط و سدر است می رویم این نت ها حالتی چوبی اما در عین حال خنک را ایجاد می کنند که برعکس بخش اعظمی از ادکلن های چوبی که رایحه ای گرم را دارند و برای فصل های سرد بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند ادکلن شنل اگویست به دلیل خنکی و شیرین بودن رایحه برای فصول گرم مناسب تر می باشد؛ بسته بندی و ظاهر شیک این ادکلن به شما اجازه می دهد که مایع داخل شیشه را ببینید و قبل از اتمام آن دوباره آن را تهیه کنید، همچنین این ادکلن خوش بو در شیشه های ۱۰۰ میل قابل تهیه می باشند. 

ادکلن مردانه جانوین ایو سن لوران لهوم لیبر ( johnwin L.Homme Libre YSL )

 

یکی دیگر از خوشبو ترین و محبوب ترین‌ ادکلن های جانوین ادکلن ایو سن له هوم لبیر می باشد، این ادکلن برای کسانی که نمی خواهند مدام با تغییر فصل ها ادکلن خود را نیز تغییر دهند می تواند گزینه ای خوب باشد اما اگر می خواهید که در فصول خاصی از آن استفاده کنید بهتر است در فصل بهار و تابستان آن را مصرف کنید تا تاثیر ادکلن‌ را ببینید، طبع تند و خنکی که ادکلن ایو سن لوران دارد ماندگاری این ادکلن را چند برابر کرده است و برای کسانی که می‌ خواهند از فاصله دور نیز اطرافیان رایحه ی ادکلن او را استشمام کنند توصیه می شود، ترکیبات رایحه ادکلن به گونه ای ست که برای افراد خاص پسند می تواند هدیه ای فوق العاده باشد. به نت های ادکلن بپردازیم که نت های اولیه ی آن از انیسون ستاره ای، برگ بنفشه، ریحان و ترنج تشکیل شده است این ترکیبات در اصل نقش به سزایی در ماندگاری و تندی عطر دارند و برای کسانی که عاشق بویی متفاوت هستند رایحه ای دلنشین است،

 

نت های میانی آن شامل فلفل صورتی و جوز هندی می باشد این نت ها همواره بویی دراماتیک و کلاسیک را به شما می دهند که تشخیص ان برای اطرافیانتان می تواند دشوار باشد و در آخر سرعت نت های پایانی ادکلن می رویم که چوب خس خس و نعناع هندی است از همین رو ادکلن ایو سن لورام له هوم لبیر را یک ادکلن با طبع چوبی تند که نوع عطر ادو تویلت را دارد را تشکیل می دهد این ادکلن برای کسانی که همواره در معرض فشارهای زیاد فکری و کاری هستند به شدت پیشنهاد می شود ورا که مواد تشکیل دهنده ی آن و خصوصا رایحه تند چوبی که دارد باعث آرام شدن اعصاب شما و کمتر شدن استرس تان می شود. کسانی که در نقاط گرمسیر کشور می باشند می توانند ادکلن له هوم لبیر را در سایز ۱۰۰ میل و با طراحی شیشه ای فوق العاده تهیه و خریداری کنند.


ادکلن مردانه دیسکوارد هی وود قهوه ای جانوین وود  ( johnwin DSQUARED he wood )

 

افراد قدرت طلب و کسانی که شیفته ای این هستند که مدام بر روی اطرافیان خود تاثیر بگذارند ادکلنی بهتر از ادکلن مردانه دیسکوارد هی وود قهوه ای پیدا نمی کنند، این ادکلن با رایحه تند و جذابی که دارد به شدت برای کسانی که عاشق قدرت هستند و می خواهند در هر مجلس و دورهمی تمام توجهات جلب آنان شود بهترین گزینه موجود می باشد. همواره ترکیبات منحصر به فرد ادکلن دیسکوارد باعث شده که طبعی چوبی امت در عین حال خنک را به وجود بیاورد که به لطف همین گزینه برای کسانی که نمی خواهند مدام ادکلن خود را عوض کنند مناسب است و می توانید در چهار فصل و در هر مکانی از این ادکلن استفاده کنید. به رایحه ها و نت های ادکلن بپردازیم که ترکیبی ویژه و هوشمندانه بوده اند در ابتدا و بلافاصله پس از استفاده، رایحه‌ ی اولیه ی آن که یعنی برگ بنفشه و بنفشه است استشمام می شود که یکی از بزرگ ترین دلیل های خنک بودن ادکلن د وود همین نت اولیه ی آن است پس از آن به رایحه ی میانی می رسیم که چوب سدر و علف وتیور است،

 

این ترکیب همان بوی خاصی را به شما می دهد که ادکلن را خاص کرده است و به همین دلیل می باشد که ادکلن طبعی چوبی را به خود می گیرد و در پایان نت های پایانی آن که می توان گفت ترکیبی ویژه، خارق العاده و بسیار هوشمندانه بوده و به جرأت می توان گفت که یکی از منحصر به فردترین ترکیبات می باشد، این نت ها شامل صنوبر، مشک و عنبر می شود، ترکیب مشک و صنوبر می توان گفت یکی از ترکیباتی است که به ندرت در ادکلن ها می توانید آن را مشاهده کنید و اگر ازاین مدل ترکیبات را مشاهده کردید از خرید آن ادکلن غافل نشوید، طراحی ظاهری ادکلن نیز به گونه ای است که طبع چوبی ادکلن را می توانید در آن مشاهده کنید چرا که سر شیشه ادکلن به رنگ طرح چوب می باشد و در شیشه ی مربعی شکل ۱۰۰ میل خدمت شما عزیزان عرضه می شود.
 

نظرات و نقد و بررسی کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده است

شما نیز خود را بیان کنید

نظر شما پس از تایید نمایش داده می شود

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha