02128429884 ارتباط با مشتریان 09201498949 واتساپ
۰

چند مدل از بهترین اسپرسوسازها

نگین سعیدی 12 /مرداد/ 1402
چند مدل از بهترین اسپرسوسازها

 

چند مدل از بهترین اسپرسوساز ها 


همانطور که می دانید اسپرسو یکی از مشهورترین و معروف  ترین نوشیدنی هایی ست که همواره در بین مردم روز به روز مصرف آن بیشتر می شود و کسانی که عاشق قهوه و کافئین آن هستند اسپرسو را نیز تایید کرده اند، اسپرسو که یک‌ نوشیدنی اصیل ایتالیایی می باشد تهیه و درست کردن آن لازمه ی دستگاه های مخصوص به اسم اسپرسوساز است. دستگاه اسپرسو ساز دستگاهی ست که به کمک پودر آسیاب شده ی قهوه‌، نوشیدنی های کافئین دار را برای شما درست می کند، البته لازم به ذکر است که اسپرسو سازها به دو دسته تقسیم می شوند، دسته اول اسپرسو سازهایی که به همراه خود می توانند عملیات آسیاب کردن قهوه را نیز برای شما انجام دهند که از نظر سایز کمی بزرگتر از دیگر اسپرسوساز ها می باشند و دسته دوم اسپرسو سازهای معمولی ی باشند که فقط عملیات درست کردن قهوه را انجام می دهند. از دستگاه اسپرسو ساز می توان نوشیدنی هایی همچون لاته، موکا، کاپوچینو، کن پانا، آمریکانو، اسپرسو و غیره را درست کرد. اسپرسوسازهایی که عملیات آسیاب را انجام نمی دهند و فقط نوشیدنی را تهیه می کنند نیز دارای مدل های مختلف حرفه ای و معمولی می باشد که حرفه ای های آن برای درست کردن قهوه ی فرانسه و غیره نیز می توانید استفاده کنید. 

اسپرسوساز چگونه کار می کند؟


قسمت های اصلی دستگاه اسپرسو ساز از محل خروج اسپرسو، دستگاه پرتافیلتر،گروپ هد، سینی چکه گیر، نازل بخار، پرتافیلتر ساخته شده است که می توانید به وسیله ی آن یک نوشیدنی عالی را درست کنید. حال اینکه چگونه با دستگاه اسپرسو ساز کار کنیم؟ تقریبا کارایی اکثر اسپرسوساز ها یکی می باشد و شاید تفاوت بسیار کمی داشته باشد، ابتدا دستگاه اسپرسو ساز آب را داغ می کند و پس از آن پودر قهوه که می توانید خودتان آسیاب کنید یا به طور آماده تهیه کنید را داخل پرتافیلتر بریزید و آب از آن خارج می شود شات قهوه ای غلیظ را به شما می دهد پس از آن شما می توانید شیر را داخل لیوانی جدا بریزید و نازل بخار اسپرسو ساز را داخل آن قرار دهید تا یک فوم شیر عالی به شما بدهد و پس از آن با قهوه ترکیب کنید. قبل از هر چیزی حتما دستگاه اسپرسو ساز را داغ کنید و همچنین اندازه پودر قهوه ای که داخل آن می گذارید را چک کنید. نکته ای که در دستگاه های اسپرسوساز بسیار حائز اهمیت است توان مصرفی اسپرسو ساز می باشد، دستگاه اسپرسو ساز یک دستگاه حرارتی است که با توجه به میزان مصرف برق کیفیت آن نیز بیشتر می شود، پس هنگام تهیه ی این دستگاه عالی حتما به توان مصرفی آن توجه کنید که هر چقدر توان مصرفی بالاتری داشته باشد کیفیت بیشتری نیز دارد.

نکات کلیدی اسپرسو ساز


اسپرسوساز ها در مکان های مختلف از جمله کافی شاپ و رستوران ها، محل کار و دفاتر کاری و منازل شما قابل استفاده است و شما به نسبت جایی که در آن از اسپرسوساز استفاده می کنید باید دستگاه اسپرسوساز خود را تهیه کنید. در هنگام تهیه و خرید دستگاه اسپرسوساز علاوه بر توان مصرفی باید به این موارد نیز توجه کرد، سیستم تولید کفه شیر که در کیفیت نوشیدنی ما نقش به سزایی دارد‌، میزان حجم مخزن آب که لازم نباشد هر بار به دفعات زیاد مخزن آب را پر کنید، قابلیت برنامه ریزی برای نوشیدنی های مختلف از جمله کاپوچینو، قابلیت درست کردن همزمان دو فنجان نوشیدنی که برای کافه ها و یا اداراتی که در تعداد بالا نوشیدنی مصرف می کنند لازم است دستگاه های اسپرسوساز دو فنجانی تهیه کنند، قابلیت گرم کردن فنجان نیز در کیفیت نوشیدنی شما بسیار تاثیر گذار است، سیستم فشار بخار از دیگر نکات کلیدی است که باید به آن توجه کنید، فشار بخار به شما این اجازه را می دهد که فوم شیر بسیار با کیفیتی را تولید کنید و همچنین در غلظت قهوه نیز تاثیر می‌ گذارد. همچنین اسپرسوساز باید کارایی بسیار آسانی داشته باشد که همه بتوانند با ان کار کنند. در ادامه ی مقاله با چند مدل از بهترین اسپرسوسازها آشنا می شویم تا در هنگام خرید بهتر بتوانید اسپرسو ساز مورد نیاز خود را تهیه کنید.

اسپرسوساز مایر مدل MR639


اسپرسو ساز مایر یکی از بهترین اسپرسوساز های موجود می باشد که می توانید با خیال راحت آن را تهیه کنید. همانطور که گفتیم توان مصرفی در دستگاه اسپرسوساز بسیار مهم است که در کیفیت و طعم نوشیدنی نیز تاثیر گذار است،توان مصرفی اسپرسو ساز مایر ۱۳۵۰ وات می باشد که برای این محصول عالی است، از دیگر نکاتی که بسیار مهم است فشار بخار در دستگاه های اسپرسو ساز می باشد، فشار بخار در چند نکته ی کلیدی مانند طعم قهوه و غلظت آن بسیار تأثیرگذار گذار است، فشار بخار این دستگاه ۲۰ بار می باشد که بسیار ایده آل است. اسپرسوساز مایر مدل MR639 نیمه اتوماتیک می باشد و کار کردن با آن بسیار آسان است و همچنین دارای ۶ عملکرد می باشد که برای افرادی که تجربه زیادی در درست کردن قهوه ندارند بسیار مناسب است. با اسپرسوساز مایر می توانید نوشیدنی هایی از جمله لاته، موکا، اسپرسو، کاپوچینو و غیره را درست کنید، از دیگر ویژگی های آن می توان به داشتن سینی ضد چکه و گرم کردن فنجان نیز اشاره کرد با داشتن سنی چکه گیر دیگر هنگام درست کردن نوشیدنی نگران کثیف شدن اطراف نیستید و همانطور که گفتیم گرم کردن فنجان در کیفیت نوشیدنی شما نیز نقش به سزایی دارد، و در آخر ظاهر زیبا و منحصر به فرد اسپرسو ساز مناسب هر فرد سخت پسندی می باشد.

اسپرسو ساز 1.5 لیتری TELIONIX مدل TEM5113

از دیگر اسپرسو ساز های عالی با کارایی بالا اسپرسو ساز ۱.۵ لیتری تلیونیکس  می باشد یکی از ویژگی های این اسپرسو ساز عالی طراحی زیبا و مدرن دستگاه می باشد که برای هر آشپزخانه و کافه ای مناسب است، از دیگر قابلیت های آن می توان به گنجایش مخزن آب دستگاه اشاره کرد که برای خانواده های پر جمعیت و رستوران و کافه ها عللی است. توان مصرفی که همانطور که گفتیم بسیار مهم می باشد در این اسپرسوساز زیبا ۱۲۰۰ وات است، نکته ای که‌ قابل توجه می باشد این است که توان مصرفی حتی در فشار بخار دستگاه اسپرسوساز تأثیر زیادی می گذارد که قدرت فشار بخار اسپرسوساز تلیونیکس ۲۰ بار می باشد که به این معناست نوشیدنی کافئین دار با کیفیتی را برای شما تولید می کند. از دیگر قابلیت های چشم گیر اسپرسو ساز می توان به سیستم گرمایش فنجان و همچنین سیستم تولید کفه شیر اشاره کرد و برای کسانی که کمی حواس پرت هستند دستگاه دارای قابلیت خاموش شدن خودکار می باشد. این قابلیت در عمر و نگه داری اسپرسو ساز بسیار تأثیرگذار است و باعث می شود دستگاه بر اثر حرارت زیاد دچار مشکل نشود. از طرفی دیگر مواد به کار رفته در اسپرسو ساز 1.5 لیتری TELIONIX دارای بهترین کیفیت و کوالیتی می باشند که بسیار بدنه مقاومی در برابر ضربه دارد.

اسپرسو ساز 1100 وات MEBASHI مدل ECM2015


این مدل اسپرسوساز به نسبت اسپرسو سازهای مدل بالاتر که معرفی کردیم کمی توان مصرفی پایین تری دارد که برای کسانی که نمی خواهند میزان مصرف برق زیادی داشته باشند و یا خانه هایی که لوازم برقی بسیار زیادی دارند گزینه ی خیلی مناسبی است. توان مصرفی اسپرسو ساز مباشی ۱۱۰۰ وات است که همانطور که گفتیم به نسبت بقیه کمی پایین تر هستند، اما کارایی و کاربرد این محصول عالی بسیار بالا و‌ همچنین دستگاه خیلی قدرتمندی است. اسپرسو ساز مباشی مدل ECM2015 با فشار بخار ۲۰ بار دقیقا همان کارایی یک‌ دستگاه اسپرسو ساز قوی را دارد، ظرفیت مخزن آن ۱.۵ لیتر است که گنجایش عالی دارد و برای دفاتری که بیشتر با وسایل برقی سر و کار دارند و دستگاهی کم مصرف می خواهند عالی است. همچنین می توان به سیستم کاپوچینو ساز آن اشاره کرد و اینکه سیستم میزان غلظت قهوه دارد که یعنی شما می توانید میزان غلظت قهوه خود را مشخص کنید. برای کسانی که وسواس زیادی دارند و نمی خواهند هنگام درست‌ کردن قهوه مدام اطراف را پاک کنند با استفاده از سینی چکه گیر این محصول دیگر لازم نیست نگران کثیف شدن باشند و در آخر به ویژگی های منحصر به فرد ظاهری اسپرسوساز مباشی بپردازیم که در دو رنگ مشکی و سفید تولید شده و ظاهری بسیار مدرنیته و شیک را دارد.

لازم به ذکر است که این مدل های اسپرسوساز تنها چند مدل از چندین مدل های مختلف داخل سایت اولان کالا می باشد که برای دیدن مدل های بیشتذ می توانید به سایت مراجعه کنید.
 

نظرات و نقد و بررسی کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده است

شما نیز خود را بیان کنید

نظر شما پس از تایید نمایش داده می شود

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha