02128429884 ارتباط با مشتریان 09201498949 واتساپ
۰

چه ادکلنی برای مهمانی های رسمی مناسب است؟

نگین سعیدی 30 /مهر/ 1402
چه ادکلنی برای مهمانی های رسمی مناسب است؟

چه ادکلن های مردانه ای برای مهمانی های رسمی مناسب است؟

 

از وقتی که مایع خوش بویی به نام عطر و ادکلن به وجود آمده است بسیار تغییرات مثبت خوبی در استایل و ظاهر ما ایجاد شده است که همواره این تغییرات بسیار عواقب عالی به دنبال داشته است و تا کنون نیز استفاده از این ماده ی فوق العاده ادامه داشته است‌. عطر و ادکلن ها انواع مختلفی دارند که در این مقاله با چندین مدل از ادکلن هایی که رایحه ای متفاوت دارند و برای مهمانی ها و دورهمی های رسمی مناسب است آشنا می شوید و می توانید از این لیست ادکلن های عالی برای این دورهمی های خاص استفاده کنید. 

 


رایحه ی ادکلن های رسمی چه گونه است؟ 

 

معمولا هر کدام از رایحه های ادکلن ها برای مکان های متفاوتی مناسب است و شما باید نسبت به مکانی که در آن قرار دارید از ادکلن خود استفاده کنید. برای دورهمی های رسمی و قرارهای کاری رسمی معمولا از ادکلن هایی با رایحه های تلخ، شرقی و چوبی با طبعی گرم استفاده می کنند. همواره ادکلن هایی که از دسته گروه بویایی رایحه های شرقی و چوبی هستند دارای شخصیتی بسیار سنگین و مرموز می باشند و باعث می شود حس بسیار ویژه ای در فضای اتاق پخش شود و همین امر نیز موجب آن شده است کن ادکلن هایی با گروه بویایی شرقی، چوبی و تلخ بسیار برای آقایان دارای روحیه ی رسمی و کلاسیک مناسب باشد.

 


در این مقاله با چند مدل از ادکلن های بسیار با کیفیت و خوش رایحه از برندهای مختلف آشنا می شوید که هر کدام از آن ها از کیفیت و ماندگاری فوق العاده ای برخوردار هستند و برای مهمانی ها و قرارهای کاری که چندین ساعت طول می‌ کشد بسیار مناسب است، همچنین برای کسانی که نمی خواهند هزینه ی بسیار زیادی برای ادکلن بدهند اما همواره به دنبال ادکلنی با کیفیت می گردند چندین ادکلن برند جانوین را انتخاب کرده ایم که بسیار کوالیتی بالایی دارند، این ادکلن ها همگی از نظر رایحه و بو به شدت شبیه نسخه ی اولیه ی خود می باشند و حتی از نظر ظاهری نیز کاملا مشابه می باشند.

 

در سایت اولان کالا شما انواع و اقسام ادکلن های مردانه و زنانه را می توانید با رایحه های مختلف تهیه کنید. ادکلن هایی که در این سایت مشاهده می کنید همگی از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند و دارای ماندگاری و پخش بوی عالی می باشند.

 

 

ادکلن ادوپرفیوم مردانه آمواج اپیک ( Amouage Epic Men )

یکی از ادکلن های فوق العاده رسمی و بسیار شیک که همچنان برای آقایان کلاسیک پسند گزینه ای عالی است ادکلن ادوپرفیوم مردانه آمواج اپیک ( Amouage Epic Men ) می باشد، این ادوپرفیوم خوش بو از برند آمواج است که از کیفیت فوق العاده بالایی برخوردار می باشد و همچنین برای خانم هایی که ادکلنی خاص برای آقایان سخت پسند خود می خواهند مناسب است. ادکلن آمواج اپیک در سال ۲۰۰۸ تولید و ساخته شد که با رایحه ی چوبی و شرقی خود همواره بیانگر یک‌ ادکلن عمانی خاص است، همچنین این رایحه ی شرقی بودن نه تنها در بوی ادکلن بلکه حتی در ظاهر شیک و رنگ سبز یشمی سلطنتی ادکلن نیز نمایان است، به همین دلیل ادکلن آمواج اپیک از دسته ادکلن های بسیار رسمی می باشد. رایحه های اولیه ی ادکلن بر گرفته از اسانس های هل، زیره، زعفران، گل جوز، صمغ کندر، فلفل صورتی و جوز که تقریبا اسانس هایی با گروه بویایی ادویه ای هستند که در ابتدا شما استشمام می کنید اما کم کم این نت های ادویه ای جای خود را به رایحه های میانی می دهند که از ترکیب آکوردهای شمعدانی و صمغ درختچه مر می رسیم که از این رایحه ها کم کم بوی چوب و رایحه های شرقی ادکلن پخش می شود و شما از استشمام آن لذت می برید و در پایان نیز با رایحه های پایانی ادکلن روبه رو می شویم که از چندین و چند آکورد جدا ساخته شده است که هر کدام رایحه ای منحصر به فرد دارند، این رایحه ها اعم از بوته ی وحشی جاوی، چرم، عود، روایح دودی، چوب صندل سفید، سدر، مشک، فیبر بیدستران و نعناع هندی می باشد که در نهایت ادوپرفیوم عمانی بسیار خوش بو با ماندگاری فوق العاده ای را به وجود آورده است.

 

 

ادکلن ادوتویلت مردانه آرمانی استرانگر ویت یو جورجیو آرمانی امپریو ( Giorgio Armani Emporio Armani Stronger With You ) 

 

اگر که از آن دسته از آقایانی هستید که بر خلاف سایر آقایان که از ادکلن هایی با رایحه های تکراری استفاده می کنند می خواهید ادکلنی بسیار خاص تر و متفاوت داشته باشید و همواره به دنبال ادکلنی با گروه بویایی بسیار متفاوت می باشید ادکلن ادوتویلت مردانه آرمانی استرانگر ویت یو جورجیو آرمانی امپریو ( Giorgio Armani Emporio Armani Stronger With You ) با گروه بویایی معطر گیاهی از خاص ترین ادکلن های مردانه ای است که می توانید در هر جایی از آن استفاده کنید و اطمینان حاصل فرمایید که تشخیص رایحه ی این ادکلن بسیار دشوار است چرا که در هر کدام از نت های تشکیل دهنده ی این ادکلن از اسانس های متفاوتی استفاده شده است تا همواره رایحه های بسیار زیادی را به شما بدهد. نت های اولیه ی ادکلن از فلفل صورتی، هل، نعناع هندی و برگ بنفشه ساخته شده است که فوژه هایی عالی را در همان ابتدا پخش می کند. نت های میانی نیز از آکوردهای میوه ای تقریبا خنکی تشکیل شده است که توازن خاصی را به ادکلن می دهد که شامل سالویا، خربزه و آناناس می شود و رایحه های پایانی نیز از ترکیب وانیل و سدر به وجود آمده است.

 


ادکلن مردانه دیزل بد جانوین ( Johnwin Diesel Bad ) 

 


سومین ادکلنی که آن را برای معرفی انتخاب کرده ایم از دسته ادکلن ها برگرفته از رایحه های موجود در طبیعت است که برای آقایانی که از طرفداران طبیعت و جنگل هستند و همواره از استشمام رایحه های موجود در طبیعت لذت می برند مناسب است. ادکلن مردانه دیزل بد جانوین ( Johnwin Diesel Bad ) با طبع گرمی که دارد از آن دسته ادکلن هایی است که در مهمانی های فضاهای باز و طولانی شب های پاییز و زمستان می توانید از آن استفاده کنید و از استشمام رایحه های این ادکلن خارق العاده لذت ببرید‌. یکی دیگر از نقاط مثبتی که در ادکلن مردانه دیزل بد می توانید مشاهده کنید گروه بویایی تند و تلخی است که دارد به همین دلیل نیز ماندگاری و پخش بوی این ادکلن چندین برابر می شود و برای ساعت های طولانی رد بوی ادکلن باقی می ماند. به سراغ نت های موجود در ادکلن دیزل بد برویم که رایحه های اولیه ی ادکلن اسانس های اسطوخودوس، برگاموت، هل و و برگ بنفشه ساخته شده است که وجود فوژه های برگ بنفشه و در هم آمیختن آن با اسطوخودوس باعث ایجاد حس فوق العاده آرامش بخشی در شما می شود پس از آن نت های میانی که از ترکیبات خاویار و زنبق زرد است رایحه ای بسیار خاص و منحصر به فرد را به وجود آورده است. رایحه های پایانی نیز با آکوردهای توتون تنباکو، رایحه های پچولی، لوبیا تونکا، نت های چوبی و آمبروکسان به پایان می رسد که همواره باعث شده است یکی از بهترین ادکلن های مردانه برای استفاده در شب های به یاد ماندنی باشد.

 

 

ادکلن مردانه دیور ساواچ جانوین ساووی ( Johwnin Dior Sauvage ) 

 

ادکلن های ساواج همیشه از تک ترین ادکلن هایی بوده اند که نمونه ای برابر با رایحه های این ادکلن ها را در هیچ‌ کجای جهان پیدا نمی کنید. معمولا ادکلن های برند ساواج دارای رایحه های تند و تلخی هستند که با طبع گرم در هم آمیخته می شوند اما بر عکس ادکلن مردانه دیور ساواچ جانوین ساووی ( Johwnin Dior Sauvage ) از دسته ادکلن های ساواج است که طبعی خنک دارد اما همچنان گروه بویایی این مایع خوش بو نیز تند و تلخ است که برای آقایان سخت پسند که به دنبال ادکلنی تابستانه هستند گزینه ای عالی است. رایحه های اولیه ی این‌ ادکلن خاص بر گرفته از اسانس های ترنج و فلفل می باشد که در همان ابتدا تند بودن ادکلن کاملا احساس می شود اما کم کم در نت های میانی با ترکیبات فلفل صورتی، خس خس، لامی، فلفل سیچوان، نعناع هندی و شمعدانی کم کم تند بودن ادکلن کاسته می شود و جای خود را به رایحه های تلخ می دهد و در نهایت نیز با آکورد لابدانیوم، آمبروکسان و سدر رایحه های ادکلن دیور ساواج به پایان می رسد.
 

نظرات و نقد و بررسی کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده است

شما نیز خود را بیان کنید

نظر شما پس از تایید نمایش داده می شود

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha