02128429884 ارتباط با مشتریان 09201498949 واتساپ
۰

تستر و ردیاب تشخیص تن یاب کابل تلفن CABLE TRACKER

Cable Finder Circuit Tester CABLE TRACKER

تماس بگیرید
اطلاعات کلی کالا

تستر و ردیاب تشخیص تن یاب کابل تلفن CABLE TRACKERاتصالی و قطع شدن سیم و ارتباطات یکی از رایج ترین مشکلاتی است که در هر مکان و موقعیتی ممکن است، رخ دهد. برای اینکه بتوانید این اتصالی را به راحتی پیدا کنید،

پرداخت در محل تسویه پس از دریافت محصول
ارسال فوری ارسال محصول به سرتاسر ایران
اصالت کالا گارانتی و خدمات پس از فروش
پشتیبانی پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته
نقد و بررسی محصول

تستر و ردیاب تشخیص تن یاب کابل تلفن CABLE TRACKER


اتصالی و قطع شدن سیم و ارتباطات یکی از رایج ترین مشکلاتی است که در هر مکان و موقعیتی ممکن است، رخ دهد. برای اینکه بتوانید این اتصالی را به راحتی پیدا کنید، باید از ردیاب هایی استفاده کنید. این ردیاب ها، صطعی کابل ها را به راحتی تشخصی می دهد تا به تعمیر آسان کمک کند. امروز با معرفی یکی از بهترین ردیاب و تسترهای کابل آمده ایم که توسط یک برند معتبر ساخته شده که کارایی و عملکرد بی نظیری را تضمین می کند. این تستر و ردیاب تشخیص کابل تلفن CABLE TRACKER برای استفاده در هر مکانی برای تشخیص کابل های برق مناسب است. این ردیاب چند منظوره می باشد که می توانید سیم ها را در طیفی از کابل ها از جمله خط تلفن شبکه، کواکسیال ردیابی کنید و تداوم نصب خود را تأیید کنید. این محصول بی نظیر CABLE TRACKER با باتری کار می کند. این محصول از دو قسمت تشکیل شده است که یکی از آن را می توان با استفاده از گیره های مخصوص آن به سیم ها متصل کرد و با دیگر اتصالی و قطعی آن را تشخیص داد.

قابلیت های ویژه ی تستر و ردیاب تشخیص تن یاب کابل تلفن CABLE TRACKER


چند منظوره: همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم این دستگاه ردیاب CABLE TRACKER چند منظوره است و شما می توانید برای تشخیص اکثر خطوط و سیم ها از آن استفاده کنید. چند منظوره بودن آن به معنای گسترده بودن قابلیت و فناوری های آن است که کار شما را آسان تر می کند. با این ردیاب چند منظوره می توانید انواع سیم ها و کابل هایی که در خانه یا محل کار و ادارات هستند، را تشخیص دهید. برای مثال می ‌توانید خطوط هایی مانند خط تلفن، خط اینترنت، کواکسیال و غیره را به راحتی ردیابی کنید تا از تداوم اتصال آن اطمینان حاصل کنید. همچنین در یک محیط پر سر و صدا، می توانید با اتصال گیرنده با هدفون به صدای دستگاه گوش دهید تا تاثیر صدای محیط بر روی شما کاهش یابد.


کارایی: این تستر و ردیاب تشخیص تن یاب کابل تلفن CABLE TRACKER به شما امکان می دهد سیم ها را بسیار دقیق و سریع ردیابی کنید و از اتصال آن ها مطمئن شوید. استفاده از این دستگاه بسیار آسان است، زیرا انعطاف پذیری آن باعث استفاده راحت تر از آن می شود. به لطف حالت Cont که بر روی دستگاه طراحی شده است می توانید مدارهای کوتاه و باز را بررسی کنید و کانتور RJ11 به شما امکان می دهد تلفن را به راحتی آزمایش کنید. حساسیت قابل تنظیم برای تمایز سیم ها در مجاورت نزدیک و جلوگیری از تشخیص کاذب در این محصول وجود دارد. با این دستگاه ردیاب و تستر مدار بدون هیچ هزینه ای خانه ها و اتصال برق را پیدا کنید و آن ها را سریع و آسان تعمیر کنید. این دستگاه ردیاب کابل تلفن با گیره هایی همراه شده است که تداوم کابل یا سیم ها را سریع تشخیص می دهد و به شما نشان می دهد که اتصالی و قطع برق در کجای سیم کشی قرار دارد. بنابراین با این دستگاه تستر مدار CABLE TRACKER هم در زمان و هم در هزینه های خود صرفه جویی کنید. از این دستگاه می توانید برای کارهای اداری، شرکت، مدارس، دفاتر، مغازه ها، ساختمان های مسکونی و تجاری، مکان های عمومی و حتی در خانه خود استفاده کرد، زیرا استفاده از آن بسیار راحت و ساده می باشد که هر افرادی می توانند مشکل سیم و قطعی کابل خانه ی خود را برطرف کند.


طراحی و ساختار آن: دستگاه ردیاب تشخیص تن یاب کابل تلفن CABLE TRACKER دارای طراحی ساختار بسیار جمع و جوری است که می توانید به راحتی آن را حمل کنید و در موقعیت های مختلف از آن استفاده کنید. این دستگاه ردیاب کابل تلفن CABLE TRACKER ابعاد کوچکی دارد و به راحتی در دستان شما قرار می گیرد تا بتوانید کابل را بهتر تشخیص دهید. این محصول دو دستگاه مجزا تشکیل شده است که یکی از آن ها گیرنده می باشد و دیگری تشخیص دهنده است. نکته: قبل از استفاده از این دستگاه توجه داشته باشید که برق خانه را قطع کنید تا از خطر برق گرفتگی در امان باشید.
 

نظرات کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده است

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha