02128429884 ارتباط با مشتریان 09201498949 واتساپ
۰

پانچوی کلاه دار کارنیک مدل KR001

Karnik hooded poncho model KR001

تماس بگیرید
اطلاعات کلی کالا

پانچوی کلاه دار کارنیک مدل KR001برخی از افراد می خواهند در روزهای بارانی به طبیعت گردی و کوهنوردی بروند. بنابراین یکی از مهمترین تجهیزات کوهنوردی برای روزهای بارانی، داشتن یک پانچو یا بارانی است که شما

پرداخت در محل تسویه پس از دریافت محصول
ارسال فوری ارسال محصول به سرتاسر ایران
اصالت کالا گارانتی و خدمات پس از فروش
پشتیبانی پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته
نقد و بررسی محصول

پانچوی کلاه دار کارنیک مدل KR001


برخی از افراد می خواهند در روزهای بارانی به طبیعت گردی و کوهنوردی بروند. بنابراین یکی از مهمترین تجهیزات کوهنوردی برای روزهای بارانی، داشتن یک پانچو یا بارانی است که شما هنگام باران باریدن در امان نگه دارد تا خیس نشوید. یکی از هدف های اصلی پانچو، حفاظت در مقابل خیس شدن در کوهنوردی و ارتفاعات است. زیرا هرچه ارتفاع بیشتر باشد، شدت بارش باران بیشتر است. همچنین باید لباس هایی که کوهنوردان می پوشند کاملا خشک باشد و از خیش شدن دوری کنند، زیرا لباس خیس و هوای سرد می تواند برای یک کوهنورد خطرناک و مرگ بار باشد. پوشیدن یک پانچو به شما کمک می کند تا نه لباس و نه کوله پشتی فرد، خیس نشود. یکی دیگر از ویژگی های پانچو یا بارانی این است که دارای وزن بسیار سبکی است و هنگام نگهداری آن، جای کمی را اشغال می کند و به راحتی در هر کیفی جا می شود و قابل حمل است. این پانچوها دارای بافتی ضد آب هستند و باران و آب از آن ها عبور نمی کند. 


مشخصات بارانی کلاه دار کارنیک مدل KR001


جنس و الیاف: این پانچو کلاه دار کارنیک مدل KR001 با کیفیت عالی ساخته شده که می تواند سال های طولانی برای شما باقی بماند. این پانچو با مواد تضمین شده ای که توسط شرکت کارنیک تولید شده، طراحی شده است و این ماده به اندازه کافی بادوام است تا در برابر آب و باد سخت مقاومت کند و در برابر پارگی مقاوم است، بنابراین مجبور نیستید به خرید یک پانچوی دیگر فکر کنید. بارانی کارنیک دارای جنس خوبی است که در برابر خش و وسایل های تیز مقاوم است. شما می توانید برای هر جایی از این پانچو استفاده کنید و به دور از خیس شدن از طبیعت و منظره ی خود لذت ببرید.


قابل استفاده مجدد: پانچوی کلاه دار کارنیک مدل KR001 به دلیل مواد با کیفیت و عالی قابل استفاده مجدد است. این پانچو مانند پانچوهای یک بار مصرف و نایلونی نیستند که فقط برای یک بار استفاده تولید شده باشد. این پانچو با الیاف تضمین شده می تواند سال های طولانی آسودگی را به ارمغان آورد. پس می توان پس از هر بار استفاده آن را به راحتی جمع کرد.


پانچوی KR001 کارنیک چه کاربردی دارد؟


دوچرخه سواری در روزهای بارانی بسیار لذت بخش است. استفاده از پانچو برای روزهایی که باران می بارد و دلتان می خواهد دوچرخه سواری کنید بسیار مناسب است. می توان کوله پشتی و تمامی بدن خود را با این پانچو پوشاند، بدون آنکه شما خیس شوید. جمع آوری آب نیز یکی از کارهایی است که می توان در صورت نیاز، در کوهنوردی ها آب را با پانچو جمع کرد. به دلیل ضد آب بودن آن، آب از پانچو نمی ریزد. همچنین دیگر کاربردهای پانچو عبارتند از: گذاشتن غذا در پانچو و قرار دادن آن در زیر برف، درست کردن زیر انداز، درست کردن یک پناهگاه در کوه و درست کردن کیسه خواب با پانچو و... هستند.


طراحی پانچوی کارنیک مدل KR001


طراحی کلی: همانطور که در تصاویر می توان مشاهده کرد، این پانچو می تواند 3/2 بدن شما را بپوشاند و از خیس شدن شما در روزهای بارانی و برف جلوگیری کند. این پانچو مخصوص بزرگسالان است و برای کسانی که سایز XXXL نیز مناسب است. این بارانی کارنیک سایز بزرگی دارد و به راحتی می توان کوله پشتی های کوهنوردی را زیر ن قرار داد تا از خیس شدن دور بمانند. این پانچو دارای یک زیپ در جلو می باشد که به راحتی می توان باز و بسته می شود و پوشیدن آن بسیار راحت است. همچنین این پانچو دارای یک کلاه است که کلاه دارای یک سایه بان کوچک است که هنگان باریدن باران از صورت شما محافظت می کند. جیب هایی که برای این بارانی طراحی شده اند، می تواند بسیار کاربردی باشد و گوشی و وسایل مورد نیاز خود را بدون خیس شدن داخل آن قرار داد. جیب با استفاده از چسپی ها باز و بسته می شوند. 


جمع کردن پانچو: جمع کردن پانچو به دلیل حجم کم آن بسیار ساده است. پس از استفاده، بگذارید پانچو کاملا خشک شود. سپس آن را در زمین پهن کنید و آن را دوبار تا بزنید و کلاه را به داخی جمع کنید. سپس آن را به صورت لوله ای، بپیچید تا کاملا کوچک شود و در کیف مخصوص خود قرار گیرد. اکنون می توان آن را در کوله پشتی خود قرار دهید.

نظرات کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده است

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha