02128429884 ارتباط با مشتریان 09201498949 واتساپ
۰

بررسی کارکرد جاروشارژی بوش

ژینو صداقت 13 /شهریور/ 1401
بررسی کارکرد جاروشارژی بوش

یکی از ضروری ترین وسیله هایی که برای هر خانه‌ای لازم است. جارو است جارو وظیفه ی تمیزی و نظافت منزل را بر عهده دارد. در واقع ما سه نوع جارو داریم، جارو های سطلی، جارو های برقی و جارو شارژی. جاروبرقی ها وزن سنگینی دارند و حمل و نقل آن نسبتاً دشوار است اما از وقتی که جارو شارژی تولید شده است این مشکل را برطرف کرده اند زیرا وزن سبکی دارند و به راحتی قابل حمل می باشند یکی دیگر از خصوصیات مهم جاروشارژی این است که لازم نیست به برق وصل باشد زیرا خود باتری های قوی دارند که شارژی زیادی را در خود نگه می دارند و می توانید از آن‌ها برای نظافت و تمیز کردن خانه خود استفاده کنید. اما اگر می خواهید از این وسیله استفاده زیادی کنید باید یک برند معتبر و معروف را خریداری کنید زیرا برندهای معتبر و معروف دوام بیشتر با کارایی بالاتری دارند و بهتر عمل می کنند، به همین دلیل در این مقاله ما شما را با جارو شارژی بوش آشنا می کنیم و در مورد این جارو شارژی یک مقاله کامل و مفیدی را به شما ارائه خواهیم داد.
جارو شارژی بوش مدل های مختلفی دارد که هر یک میزان ولتاژ باتری و مدت زمان نگهداری شارژ متفاوتی دارند. بدنه جارو شارژی بوش جنس بسیار مرغوبی دارد به همین دلیل در بین جارو شارژی های دیگر محبوبیت بیشتری دارد.
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جارو شارژی بوش تا آخر این مقاله با ما همرا باشید.

کارکرد جاروشارژی بوش

وقتی که با کارکرد هر یک از این جارو شارژی آشنا شوید راحت تر می توانید از آن استفاده کنید و هر وقت با مشکلی مواجه شدید به راحتی می توانید آن مشکل را برطرف کنید موتور جارو شارژی کیسه و باتری جارو شارژی همچنین فیلتر جارو شارژی بدنه و پایه های آن از مهم ترین اجزای جارو شارژی هستند.

موتور جارو شارژی بوش
موتور جارو شارژی یکی از مهمترین و اصلی ترین بخش جارو شارژی است شما می توانید از موتور جارو شارژی به عنوان قلب جارو شارژی نام ببرید. موتور جارو شارژی وظیفه روشن کردن جارو شارژی را برعهده دارد همچنین اکثر بخش های جارو شارژی را با هم هماهنگ می کند در واقع کار موتور جارو شارژی مکش گرد و خاک و آلودگی ها است اگر موتور به درستی کار نکند امکان تمیز کردن و نظافت خانه را هم نیز با جارو شارژی وجود ندارد.

کیسه جارو شارژی بوش
یکی دیگر از مهم ترین قطعات جارو شارژی کیسه آن است کیسه جارو شارژی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است چونکه گرد و خاک و آلودگی ها را در خود جمع می‌کند و نمی گذارد هیچ گونه آسیبی به موتور برسد. همچنین کیسه های جارو شارژی دو نوع هستند:
نوع اول یکبار مصرف هستند و فقط یک بار میتوان از آن استفاده کرد و نوع دوم کیسه های دائمی هستند که با استفاده صحیح و شستشوی درست می توانید بار ها از آن استفاده کنید.


باتری جارو شارژی
منبع تغذیه جارو شارژی از باتری آن است. برای اینکه دستگاه را روشن کنید باید به مقدار لازمی انرژی در باتری ذخیره کنید تا به درستی کار کند. اکثراً در ساختار جارو شارژی ها از باتری های ۱۲ ولتی استفاده می کنند و ۲۰ دقیقه زمان لازم است تا جارو شارژی را به خوبی شارژ کنند. در واقع جارو شارژی بوش یکی از ویژگی های خاصی که دارد این است که توانایی بالا و دوام باتری آن بسیار زیاد است.

فیلتر جارو شارژی بوش
فیلتر جارو شارژی از نفوذ گرد و غبار و آلودگی ها به داخل موتور جلوگیری میکند. زیرا اگر آلودگی و گرد و غبار به داخل موتور نفوذ پیدا کند عملکرد دستگاه دچار اختلال و مشکل می شود، از این فیلتر میتوانید چند بار استفاده کنید و پس از دوره ای باید حتماً آن را تعویض کنید.
غلتک جارو شارژی
یکی دیگر از قطعات جارو شارژی که برای قرار گیری سر دستگاه میباشد و غلتک جارو شارژی است. این قسمت از دستگاه هنگام نظافت سطوح مختلف ارتباط مستقیمی با سطوح دارد. وقتی مو و پرز در داخل غلتک جمع می شود باعث می شود در روند کار غلتک اختلال ایجاد شود و در این صورت مکش دستگاه کاهش می یابد.

پایه جارو شارژی
پایه جارو شارژی در زمانی که شارژ باتری جارو شارژی تمام شده است وام نیاز به شارژ دوباره دارد قابل استفاده است. وقتی که شما چند ساعت از جارو شارژی استفاده می کنید دستگاه شما به شارژ دوباره نیاز پیدا می کند و شما می توانید با قرار دادن جارو شارژی بر روی پایه دستگاه را مجددا شارژ نمایید.

نظرات و نقد و بررسی کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده است

شما نیز خود را بیان کنید

نظر شما پس از تایید نمایش داده می شود

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha