02128429884 ارتباط با مشتریان 09201498949 واتساپ
۰

بررسی عملکرد و کاربرد جاروبرقی های سطلی

ژینو صداقت 13 /مرداد/ 1401
بررسی عملکرد و کاربرد جاروبرقی های سطلی

جاروبرقی سطلی یکی از کاربردی ترین وسیله هایی است که برای هر خانه ای لازم و ضروری است زیرا با آن می توانید به نظافت و تمیز کردن خانه خود بپردازید. شما میتوانید با استفاده از این وسیله آلودگی های مایع را هم جمع آوری کنید. با توجه به عملکرد و کاربردهای این نوع جاروبرقی می توانید از این دستگاه برای نظافت همه محیط های خانه تان استفاده کنید.

یکی از موارد ضروری که باید به آن توجه داشته باشید این است که طرز کار با جاروبرقی سطلی را حتماً باید یاد بگیرید طراحی و عملکرد این دستگاه بسیار راحت و ساده می باشد به طوری که تجهیزات آن با استفاده از سیستم مخصوص خود جاروبرقی قادر به جداکردن آلودگی های خشک و مرطوب اند.

دستگاه های مکنده این جاروبرقی پمپ های مکش با قدرت بالایی دارند که تمام آلودگی ها و ضایعاتی که در اول لوله جاروبرقی قرار گرفته اند را به راحتی می کِشند، همچنین در قسمت بالایی دستگاه مکنده هوا کاهش می یابد تا ذرات سنگین داخل مخزن جارو برقی بیفتاند. هرچند اکثر جاروبرقی ها دارای نازل مخصوص خود برای جمع آوری آشغال های خشک و همچنین نازلی دیگری برای آلودگی های مایع هستند. پس از جمع آوری آلودگی ها و زباله ها مغزم پر میشود و همه آلودگی های داخل مخزن توسط خرطوم مخصوص مخزن تخلیه می شوند اما در بعضی از مدلهای این جاروبرقی خرطوم مخصوص مفصل وجود ندارد و پس از بار استفاده باید مخزن را به خوبی بشویید تا بتوانید کار دیگری از آن استفاده کنید.

شما می توانید با استفاده از این نوع جارو برقی سطلی خز حیوانات و موهای ریز را جمع آوری کنید.
یکی از مهمترین کاربردهای این جارو برقی این است که موها را می رباید زیرا با قدرت مکش بسیار بالایی که دارد می‌تواند به راحتی کوچکترین و ریزترین موها را هم نیست جمع آوری کند حتی برای خز حیوانات و عروسکهای خود که موهایشان روی فرش می افتد یا روی ملحفه و پارکت مبل و تخت شما می افتد می توانید از این دستگاه استفاده کنید و به طور کامل مو ها را جمع آوری کنید.

در کارواش ها هم می توانید از این نوع جارو برقی استفاده کنید
یکی دیگر از کاربردهای این جاروبرقی سطلی این است که در کارواش ها قابل استفاده از از زیرا می تواند خدمات نظافت داخلی خودرو را انجام بدهد جاروبرقی سطلی با توجه به کاربرد هایی که دارد می تواند برای مراکز شستشوی ماشین یا همان کارواش ها بسیار به صرفه باشد زیرا دستگاه دارای بدنه بسیار ساده ای است که در همه شرایط کاری می‌توانید با آن نظافت داخل ماشین را انجام بدهید.

با جارو برقی سطلی میتوانید فضای خانه خود را خوشبو کنید
برای این که بوی بسیار مطلوبی در خانه خود ایجاد کنید توپ پنبه ای را آغشته به عطر یا ادکلن مورد علاقه خود کنید سپس توپ پنبه ای را داخل کیسه جاروبرقی بیاندازید با این کار وقتی که جارو می کشید همزمان این عطر هم به آرامی در فضای خانه پخش می‌شود و موجب خوشبویی هوای داخل خانه می شود.

با استفاده از جاروبرقی سطلی می توانید بالشت های بد بوی خود را تمیز کنید
 ممکن است شما هم مشکل تمیز کردن بالشت های بد بود را که نمی توانید آنها را به راحتی بشویید داشته باشید، اما یک راه حل ساده وجود دارد آن هم این است که پودر جوش شیرین را روی پارچه بالشت بریزید و آن را به مدت ۳۰ دقیقه کنار بگذارید سپس پس آن را جارو کنید با این کار می توانید هر گونه بوی بد و گرد و غباری که بر روی بالشت ها وجود دارد خداحافظی کنید.

کیبورد هایتان را با استفاده از جارو برقی سطلی تمیز کنید
گردوغبار های زیر کلید کیبورد ها یکی از مشکلات بزرگی است که اکثر مواقع تمیز کردن آن بسیار طاقت فرسا است، اما یکی از ساده ترین روش ها برای تمیز کردن کیبورد استفاده از جاروبرقی سطلی است. اول از همه کیبورد را وارونه کنید و آن را به آرامی بتکانید تا ذرات بزرگی که داخل آن وجود دارد خارج شود سپس جاروبرقی سطلی را روی دوره کم بگذارید و روی کیبورد بکشید تا ذرات ریز را به راحتی جمع آوری کنید اما فراموش نکنید که بعد از استفاده از جاروبرقی سطلی حتماً را تمیز کنید.

نظرات و نقد و بررسی کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده است

شما نیز خود را بیان کنید

نظر شما پس از تایید نمایش داده می شود

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha