02128429884 ارتباط با مشتریان 09201498949 واتساپ
۰

مقایسه جاروبرقی و جاروشارژی

سیران قامیشه 25 /فروردین/ 1401
مقایسه جاروبرقی و جاروشارژی

 

مقایسه جاروبرقی و جارو شارژی

یکی از سؤال های متداول خانم های خانه دار این است که کدام نوع جارو را برای خانه شان تهیه نمایند؟ آیا جاروبرقی بهتر است یا جارو شارژی؟ 
هر کدام به نوبه ی خود کارایی خاص و منحصر به فرد خود را دارند و هر کدام را می توان با توجه به نیازتان تهیه نمایید. ما در این مقوله به راهنمایی شما در مقایسه جاروبرقی و جارو شارژی می پردازیم. اما ابتدا کارایی هر کدام را جداگانه ذکر می نماییم و علاوه بر این نقاط قوت هر کدام را نیز عرض می کنیم. 

کارایی جاروبرقی و نقاط قوت آن 

همان طور که می دانید جاروبرقی ها با توجه به اسمشان نشان داده می شود که با اتصال به برق کار می کنند و همین امر سبب نام گذاری آن ها بدین گونه گردیده است. شایان ذکر است که جارو شارژی ها کشش بالایی دارند و با توجه به این که از کیسه برخوردار گردیده اند پس برای جارو کشیدن فضاهای بزرگ بسیار مناسب می باشد زیرا که نیازی به این ندارید تا زود به زود کیسه را تخلیه نمایید. از دیگر نقاط قوت جاروبرقی ها این است که به شما این امکان را می دهند تا هر سطحی را جارو نمایید و قدرت آن را تنظیم کنید. علاوه بر این مسائل، جاروبرقی را می توان به صورت مداوم به کاربرد که این مسئله بسیار مهمی می باشد. 


کارایی جارو شارژی و نقاط قوت آن 

همان طور که از اسم‌ جارو شارژی پیداست یعنی این که این محصول با استفاده از شارژ کار می کند و نیازی به اتصال به برق ندارد. پس با توجه به این مسئله متوجه می شویم که جارو شارژی ها از باتری تغذیه می نمایند. به همین دلیل می توان گفت که کارایی آن ها به صورت مداوم نمی باشد و بر حسب مقدار شارژ آن ها را می توان مورد استفاده قرار داد. یکی از نقاط قوت جارو شارژی این است که به شما این امکان را می دهد هنگامی که برق قطع است از آن استفاده نمایید.

جا به جایی آن نیز بسیار راحت می باشد. شما می توانید از جاروشارژی برای جارو کشیدن های سطحی استفاده نمایید. با توجه به این که ظرفیت مخزن جارو شارژی ها نیز بالا می باشد نیازی به خالی کردن زود به زود آن نخواهید داشت. همچنین جارو شارژی ها امکان جاروکشیدن هر سطحی را به شما می دهند و شما می توانید هر گوشه و کناری را با استفاده از آن ها جارو نمایید. 

جارو شارژی بهتر است یا جاروبرقی؟

این که کدام یک بهتر است بستگی به نیاز شخصی شما می باشد. به گونه ای که شما بخواهید از جاروبرقی و جارو شارژی به چه منظوری استفاده نمایید بهتر بودن آن بسته به نیازتان مشخص می گردد. زیرا که هر کدام با توجه به کارایی خودشان می توانند عالی و یا عالی ترین باشند. اگر شما می خواهید برای جارو کشیدن کل منزل محصولی را تهیه نمایید بهتر است که جاروبرقی را خریداری نمایید زیرا که هم ظرفیت مخزن آن بالاتر می باشد و هم این که مثل جاروشارژی نیست که با استفاده از باتری کار کند. در ضمن همان طور که قبلاً به آن اشاره نمودیم کشش و قدرت جاروبرقی بالاتر می باشد.


 اگر می خواهید برای جارو کشیدن های سطحی نیز نوعی جارو را تهیه نمایید قطعاً که جارو شارژی بهتر است زیرا که مصرف انرژی آن پایین تر می باشد و به راحتی جا به جا می گردد و نیازی به کشیدن آن به دنبال خود ندارید. در ضمن شما می توانید هر دو محصول را داشته باشید و در مواقع خود از آن ها استفاده نمایید. ناگفته نماند که هر کدام از جارو شارژی و جاروبرقی می توانند بسیار عالی باشند و تنها تفاوت آن ها در نوع جارو کشیدن، متصل به برق بودن با نبودن، کشش و سری های متنوع آن ها می باشد. و هدف از تولید و طراحی هر دو جهت تمیزکاری و جارو کشیدن می باشد‌. 

جمع بندی کلی 

همان گونه که ذکر نمودیم هدف از این مقوله یک مقایسه کلی بین جارو شارژی و جاروبرقی بود. که نتیجه این مقوله این است که هر کدام از این دو محصول به منظور جارو کشیدن طراحی و تولید شده اند و شما بایستی با توجه به نیاز خودتان معلوم نمایید که کدام یک در خانه شما ضرور تر می باشد و حتی می توانید همزمان هر دو را در خانه داشته باشید.
 

نظرات و نقد و بررسی کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده است

شما نیز خود را بیان کنید

نظر شما پس از تایید نمایش داده می شود

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha