02128429884 ارتباط با مشتریان 09201498949 واتساپ
۰

طرز تهیه انواع نوشیدنی ها با دستگاه نسپرسو

ادیبه کریم پور 13 /تیر/ 1401
طرز تهیه انواع نوشیدنی ها با دستگاه نسپرسو

طرز تهیه انواع نوشیدنی ها با دستگاه نسپرسو:


  قهوه یکی از پرطرفدار ترین نوشیدنی هایی است که روزانه در جهان بسیار مصرف می شود. ترکیب قهوه با مواد های افزودنی می تواند طعم قهوه را تغییر دهد و یک نوشیدنی جدید را به وجود آورد. درست کردن قهوه کار هر کسی نیست و هنر می خواهد اما امروزه درست کردن قهوه و دیگر نوشیدنی های بسیار راحت شده است زیرا در خانه ای که قهوه مصرف می کنند یک دستگاه قهوه ساز وجود دارد. وجود این دستگاه ها می تواند به شما در طعم یکنواخت نوشیدنی کمک کند و همچنین در زمان شما صرفه جویی کند. یکی از دستگاه های جدیدی که در بازار ترند شده، دستگاه نسپرسو ساز است که با دستگاه های قهوه ساز دیگر تفاوت دارد. این دستگاه با استفاده از کپسول هایی که از مقدار مناسبی قهوه و افزودنی دارند، بهره می برد. در ادامه مطلب با اولان کالا همراه باشید تا طرز تهیه ی نوشیدنی ها با دستگاه نسپرسو ساز را تعریف کنیم.


دستگاه نسپرسو ساز چیست؟


دستگاه نسپرسو ساز یکی از جدیدترین دستگاه هایی است که میتوان با آن قهوه های خوشمزه درست کرد اگر بخواهیم به زبان ساده و عامیانه دستگاه را معرفی کنیم باید که بگوییم یک دستگاه قهوه ساز است که به جای استفاده از پودر قهوه، از کپسول های مخصوص که حاوی مقدار استانداردی از پودر قهوه و مواد افزودنی است استفاده می شود که این کار باعث می شود که کثیف کاری نشود. امروزه در بسیاری از خانه ها و محل کار دستگاه قهوه ساز وجود دارد و و همه افراد دستگاه قهوه ساز را خریداری می کنند. این دستگاه نسپرسو ساز برای شما کپسول هایی طراحی کرده است که طعم های مختلفی دارند و نوشیدنی های لاته، کاپوچینو، اسپرسو و امریکانو را دارد. این کار به شما امکان می‌دهد تا در کمترین زمان نوشیدنی شما آماده باشد و هیچ کثیف کاری به وجود نیاید. دستگاه نسپرسو ساز به دو نوع معمولی و مینی تولید می شوند. یکی از بهترین دستگاه های نسپرسو ساز ی که در فروشگاه ها وجود دارد دستگاه نسپرسو ساز لاتیسما وان دلونگی است که پاسخگوی بسیار عالی برای شما است. کپسول های نسپرسو ساز طوری ساخته شده اند که میزان مقدار استانداردی از قهوه و افزودنی های دیگر مانند خامه و شکر و.. برای هر نوشیدنی استفاده شده است. هر بار که می خواهید نوشیدنی مورد علاقه تان را بنوشید، طعم و بوی یکنواخت و دلپذیری را به شما می دهد. در کپسول های نسپرسو طعم های مختلفی به کار رفته است که این نوشیدنی ها عبارتند از: کاپوچینو ،لاته، اسپرسو، آمریکانو و آفوگاتو هستند. برای هر کدام از نوشیدنی ها مقدار مناسبی از قهوه و افزودنی های دیگر وجود دارد که طعم و رایحه ی همه فنجان ها با هم یکسان است. بعضی از دستگاه های نسپرسو ساز دارای قابلیت ساخت کف شیر دارد و می توان برای نوشیدنی هایتان کف شیر درست کنید و از طعم و بوی قهوه ی خود لذت ببرید.


طرز استفاده از کپسول های نسپرسو ساز


استفاده از دستگاه های نسپرسو ساز کار سختی نیست و نیاز به آگاهی خاصی ندارد و تنها کافی است مخزن آب را پر کنید و کپسول مورد نظر با طعم دلخواه خود را داخل دستگاه قرار دهید. مدت زمان کمی طول می کشد تا دستگاه آماده به کار شود و در عرض ۳۰ ثانیه نوشیدنی شما آماده است و می توان آن را سرو کرد. شما می توانید با خرید دستگاه مورد نیاز تان بفهمید که با هر بار کار کردن، چند فنجان قهوه را به شما می دهد. اگر مقدار آب مناسبی برای هر فنجان قهوه در نظر بگیرید خطر خراب شدن دستگاه  را کاهش می دهید. با توجه به نوع فنجان و اندازه آن می‌ توان مقدار دلخواه تان را دریافت کنید. گزینه هایی روی بالای دستگاه قرار دارد که می توان گزینه ها را انتخاب کرد. در مخزن آب نیز می توانید شیر بریزید اما برای هر بار استفاده از آن، باید قطعات آن را بشویید. دستگاه های نسپرسو ساز به دلیل استفاده از کپسول های قهوه، میزان کثیف کاری کمتری دارد و لازم نیست آن را تمیز کنید و زود به زود رسوب زدایی کنید. زیرا تنها خروجی قهوه کثیف می شود. پس می تواند در وقت شما صرفه جویی می کند.
 

محصولات مرتبط
نظرات و نقد و بررسی کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده است

شما نیز خود را بیان کنید

نظر شما پس از تایید نمایش داده می شود

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha