02128429884 ارتباط با مشتریان 09201498949 واتساپ
۰

چند دلیل خوب برای خرید جارو شارژی

ادیبه کریم پور 26 /بهمن/ 1401
چند دلیل خوب برای خرید جارو شارژی

چند دلیل خوب برای خرید جارو شارژی


جاروهای شارژی در بین افراد بسیار محبوب شده اند و دلایل زیادی برای آن وجود دارد. آن ها سبک تر، کوچکتر و راحت تر از جاروبرقی های سنگین هستند. آن ها اغلب با سری های متعدد برای تمیز کردن انواع سطح های مختلف را ارائه می دهند. جارو شارژی های بی سیم می تواند در بسیاری از کارهای خانه به شما کمک کنند. به دلیل نداشتن سیم، شما دیگر محدود نیستید و می تواند جاهایی غیر قابل دسترس و باریک  را نیز تمیز کند. با این جاروهای شارژی بی سیم برای تمیز کردن پله ها، راهرو، آشپزخانه و مطبح ها مناسب است.

جارو شارژی چیست؟


جارو شارژی یک دستگاه تمیز کننده شارژی است که حاوی یک باتری قابل شارژ هستند. این وسایل های بی سیم برای استفاده در خانه، محل کار و... بسیار عالی و ساده هستند. یک جارو شارژی به همان روشی عمل می کند که یک جاروبرقی با سیم برق عمل می کند، به این ترتیب که از یک درگاه مکش برای جمع آوری ذرات خاک و گرد و غبار از سطوح استفاده می کند. جارو شارژی های معمولا از یک باتری لیتیومی برای کار بهره می برد. 
 


مزایای جارو شارژی:  


1. سبک وزن: شما می توانید فقط به اندازه و شکل جاروهای شارژی نگاه کنید، سپس متوجه می شوید که آن ها در مقایسه با طرح های سیم دار سبک تر هستند. در حالی که وزن نهایی هر جارو شارژی بسته به فناوری داخلی و مواد مورد استفاده متفاوت است، وزن آن ها حدود 3 تا 5 کیلو است. از طرف دیگر، جارو شارژی های سیمی، بین 6 تا 10 کیلو وزن دارند. وزن‌ های این دسته می‌ توانند بسیار بیشتر نوسان داشته باشند.


2. قابل جابه جایی و انعطاف پذیر: جابه جایی راحت جاروشارژی بسیار مهم است. ساختار سبک وزن همراه با طراحی باریک و بدنه ی انعطاف پذیر، آزادی حرکتی را به شما می دهد که می توان تمام خانه را بدون زحمت، تمیز و جارو کنید. شما می توانید به راحتی زیر مبلمان و شکاف ها را تمیز کنید. 


3. عالی برای تمیز کردن جاهای سخت: در ابتدا جاروهای شارژی در درجه اول برای تمیز کردن سطح های باریک طراحی شده بودند. اما زمانی که آن ها محبوبیت بیشتری پیدا کردند، کمپانی ها مجبور شدند عملکرد را به کل خانه گسترش دهند. حتی با وجود فناوری پیشرفته، جاروهای شارژی همچنان برای تمیز کردن جاهای سخت ایده آل باقی می مانند. آن ها به سرعت جابه جا می شوند و تمیز کاری را سریع انجام می دهند. آن ها همچنین می توانند در فضاهای تنگ و نامناسب برای تمیزکاری های سخت قرار گیرند.


4. جارو شارژی های 2 کاره: یکی از بهترین ویژگی های جارو شارژی ها، دو کاره بودن آن است. برخی از جارو شاؤزی ها با جدا کردن دسته ی آن، از مدل ایستاده به مدل دستی تبدیل می شوند و می توان از آن استفاده های متعددی کرد. یا این مدل دستی می توان ماشین را تمیز کرد، گرد و غبار روی اثاثه و لوازم خانه را پاک کرد و همچنین برای تمیز کردن کشو و کمدها استفاده کرد. این باعث صرفه جویی در هزینه خرید یک مدل جداگانه می شود، به علاوه فضای نگهداری کمتری را مصرف می کند.


5. استفاده سریع: از جاروشارژی ها می توان در هر موقعیت و مکانی استفاده کرد. شما می توانید زباله های ریخته شده را بدون سر و صدا جمع آوری کنید. همچنین برای مواقعی که مهمان دارید اما لیوان یا چیز دیگری می شکند، بدون زحمت و ایجاد صدا، می توان تکه های ریز خرده شیشه را جمع کنید. و اما برای مواقعی که سایر اعضای خانواده یا کودکتان در حال استراحت و خواب هستند، مناسب است، زیرا معمولا جارو شارژی ها کمترین صدا را تولید می کند. 


6. فناوری و قابلیت ها: جاروشارژی های امروزی دارای ویژگی های فوق العاده ای هستند که به شما امکان می دهند بدون زحمت، یک تمیز کاری بی نظیر را انجام دهید. یکی از بهترین قابلیت های آن ها، سیستم ایمنی می باشد که با گرم شدن بیش از حد موتور، دستگاه به طور خودکار خاموش می شود و تا خنک شدن آن، روشن نمی شود. این ویژگی به شما کمک می کند تا ایمن تر یا آن کار کنید و از سوختن و خراب شدن جارو جلوگیری می کند. همچنین فناوری تشخیص کف یا سطح، به طور خودکار نوع کفی که می خواهید آن را جارو کنید، تشخیص می دهد و مکش موتور را با توجه به آن تنظیم می کند. این ویژگی می تواند یک مزیت عالی برای جارو شارژی ها باشد. و اما آخرین ویژگی های جارو شارژی، جاروی لیزری است. این قابلیت به طوری است که جاروشارژی شامل لیزرهایی است که می ‌توانند گرد و غبار پنهان را شناسایی کنند و همچنین صفحه ‌های LCD که جزئیات بیشتری را در مورد چیزی که جمع آوری می کند، نشان می ‌دهند. برخی از جاروهای شارژی می توانند طول عمر باتری باقیمانده را نیز نمایش دهند، در حالی که برخی از آن ها به شما هشدار می دهند که فیلتر نیاز به تمیز کردن داشته باشد.


7. طراحی جمع و جور برای نگهداری: جاروهای شارژی در مقایسه با جاروبرقی ها ساختار کوچک تری دارند، بنابراین طبیعتاً به فضای نگهداری کمتری نیاز دارند. برخی از آن ها حتی دارای پایه های دیواری هستند، بنابراین می توان آن ها را در یک مکان اختصاصی نگه داشت. همچنین بعضی از جارو شارژی ها دارای جدا شونده ی دسته هستند که با جدا کردن آن، جای کمتری را نیز می گیرد. 


8. لوازم جانبی: لوازم جانبی که دریافت می کنید به مدل و برند سازنده بستگی دارد، اما اغلب آن ها با ابزارهای سری باریک و پهن و همچنین یک سر برس چرخان اختصاصی برای موهای حیوانات خانگی ارائه می شوند. این سری ها به شما امکان می دهند بتوانید به آسانی هر سطحی را تمیز کنید. 

هنگام خرید یک جارو شارژی باید به چه نکاتی توجه شود؟


وزن جارو شارژی را در نظر بگیرید: قبل از خرید جارو شارژی، وزن جارو شارژی را بسنجید و با توجه به سطح کارایی خود آن را انتخاب کنید. باید در نظر داشته باشید که جارو شارژی برای استفاده در خانه های آپارتمانی و تمیز کردن پله ها و همچنین برای جابجایی راحت باشد.


مدت زمان جارو کشیدن را بررسی کنید: شما باید مساحت خانه خود را در دست داشته باشید و با توجه به محیط آن یک جارو شارژی را انتخاب کنید. اگر خانه بزرگی دارید، باید جاروشارژی را انتخاب کنید که بتوانید مدت زمان زیادی با آن جارو کنید. اما اگر خانه کوچک و متوسطی دارید، می توان از مدل هایی که برای مدت کمتری کار می کنند، بهره ببرید‌.


ابعاد آن را بررسی کنید: برای نگهداری جارو شارژی به یک مکان نیاز دارید که بتوانید جارو شارژی را به طور ایستاده در آنجا قرار دهید. اگر می‌ خواهید جارو شارژی را در داخل کمد نگهداری کنید، باید ابعاد کوچکتری را انتخاب کنید و یا از مدل های استفاده کنید که دسته آن ها جدا می شود.


ظرفیت مخزن گرد وغبار مناسب را انتخاب کنید: قبل از خرید جارو شارژی باید میزان گرد وغبار و مدت زمان جارو کشیدن خانه خود را بررسی کنید تا بتوانید بهترین مخزن را انتخاب کنید. اگر خانه بزرگی دارید و زود به زود آن را تمیز می کنید، باید یک جارو شارژی با مخزن بزرگی را خریداری کنید تا مجبور نباشید مخزن را به طور مکرر تخلیه کنید. مخزن بزرگ یک مزیت دیگر را نیز دارد که به شما امکان می دهد بدون توقف تمامی خانه ی خود را تمیز کنید.


نوعی کفپوش را در نظر داشته باشید: اگر شما در خانه خود تعداد زیادی فرش و موکت دارید، باید یک جارو شارژی با سری چرخان مخصوص را خریداری کنید تا بتوانید مو و زباله های بزرگ را نیز جمع آوری کنید. اما اگر نوع کف خانه ی شما سرامیکی و پارکت می باشد، یک جارو شارژی معمولی برای شما مناسب است.
 

نظرات و نقد و بررسی کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده است

شما نیز خود را بیان کنید

نظر شما پس از تایید نمایش داده می شود

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:

Captcha