02128429884 ارتباط با مشتریان 09201498949 واتساپ
۰

چرا باید یک جارو شارژی خانگی بخریم؟

ادیبه کریم پور 6 /اسفند/ 1401
چرا باید یک جارو شارژی خانگی بخریم؟

چرا باید یک جارو شارژی خانگی بخریم؟


اگر می خواهید خانه و محل کار خود را بدون گرد و غبار و تمیز نگه دارید، جارو کردن آن ضروری است. یک جاروبرقی سیمی یا بی سیم می تواند این کار را انجام دهد، اما مدل های سیمی می تواند دست و پا گیر باشد و ممکن است سیم آن نتواند به تمام گوشه های اتاق شما برسد. یک جارو شارژی با باتری ‌های لیتیوم یون قابل شارژ می ‌تواند گوشه‌ های دوردست و همچنین جاهایی که دسترسی به ان ها سخت است را تمیز کند. 


چرا باید جارو شارژی داشته باشیم؟


جاروهای شارژی بسیار محبوب شده اند و دلایل زیادی برای آن وجود دارد. آن ها سبک تر، کوچکتر و راحت تر از جاروبرقی ها هستند. آن ها اغلب با سری های متعدد برای تمیز کردن انواع کف ارائه می شوند. 


1. آن ها سبک وزن هستند: جاروبرقی های خوابیده با سیم به راحتی می توانند بیش از 3 کیلوگرم و در برخی موارد تا 10 کیلوگرم وزن داشته باشند. اما جاروهای شارژی دارای وزن بسیار کمی هستند که به راحتی می توان آن را حمل کرد و به طبقه های مختلف جابه جا کرد. جارو شارژی ها معمولا دارای وزنی 2 تا 5 کیلو هستند. وزن سبک به شما امکان می دهد بتوانید راحتتر با آن کار کنید و همچنین بتوانید به آسانی پله ها، زیر تخت، طاقچه و کابیت ها را تمیز کنید. 


2. اندازه و ابعاد جمع و جور: جاروهای شارژی به دلیل ظاهر نازک و عصایی که دارند اغلب به عنوان جارو شارژی ایستاده شناخته می شوند. این سبک طراحی فوق العاده باریک همچنین به این معنی است که آن ها نسبت به جاروبرقی های خوابیده فشرده تر هستند. از آنجایی که اکثر جاروهای شارژی دارای سری های متنوع و قابل تعویض زیادی هستند، می توانید آن ها را به راحتی تعویض کنید. با برداشتن دسته ی بلند آن‌ ها و سپس وصل مجدد سر تمیزکننده‌ ها، یک جارو شارژی به یک جارو شارژی دستی بسیار عالی تبدیل می‌ شود که برای تمیز کردن پله‌ ها یا گوشه ‌ها یا فضاهای کوچک دیگر مانند ماشین و کمد مناسب است. یک سری مخصوص را انتخاب کنید و مبل و رو تختی و حتی ماشین خود را تمیز کنید. جارو شارژی ها معمولا دارای ارتفاع 1 متر یا 1.30 سانتی متر هستند. همانطور که گفتیم برخی از مدل های جارو شارژی دارای جدا شونده دسته هستند که ابعاد آن کوچکتر نیز می شود که برای نگهداری عالی است و جای کمتری را اشغال می کند. 


3. نداشتن سیم برق: محصولاتی که کابل برق ندارند، بسیار عالی تر هستند و می توان با ان ها راحت تر کار کرد. جارو شارژی ها برای آسانی بیستر طراحی شده اند و به شما امکان می دهند بدون محدودیت، از آن استفاده کنید. از جارو شارژی های بیسیم می توان برای مواقعی که مهمان دارد و یا جمعیت زیادی در خانه هستند، مناسب است، زیرا سیم برقی وجود ندارد که به پا گیر کند و آن را از پریز جدا کنند. کسانی که نگران تمام شدن شارژ در اواسط جارو کشیدت در جاروهای شارژی هستند، این را در نظر بگیرند که بسیاری از مدل های جدیدتر، باتری های قابل تعویض یا جابه جایی را ارائه می دهند. به این ترتیب می توانید در صورت لزوم یک باتری مصرف شده را با یک باتری تازه تعویض کنید. حتی چند مدل دارای ایستگاه های شارژ هستند که می توانند دو باتری را به طور همزمان شارژ کنند. هم سامسونگ و هم ال جی در حال حاضر محصولاتی با این ویژگی در خط تولید خود دارند.


4. تخلیه کردن آسان مخزن زباله: جاروهای شارژی معمولاً دارای سطل زباله هستند که برای تخلیه آسان طراحی شده اند. این مخرن ها معمولا شیشه ای هستند و یا از پلاستیک شفاف ساخته شده اند که به شما امکان می دهند، به راحتی قابل مشاهده باشند. پس از پر شدن مخزن، می توانید به راحتی آن را در سطل زباله تخلیه کنید. مخزن زباله جاروهای شارژی به دلیل سطح شیشه ای و صاف، زباله و گرد و غبار به آن نمی چسپد، بنابراین خالی کردن آن بدون اینجا گرد و غبار می باشدو این قابلیت برای کسانی که به گرد و خاک حساسیت دارند، مناسب است. این مخزن را می توان پس چند بار استفاده با آب و مواد شوینده، بشویید و ان را در هوای آزاد خشک کنید. 


5. فیلترهای محافظ موتور: جاروهای شارژی دارای فیلترهیا محافظی هستند که در برابر موتور محافظ می کنند و همچنین اجازه ی گرد و غبار و باکتری را به فضای بیرون نمی دهند. بسیاری از جاروشارژی های جدید دارای یک فیلتر محافظ هپا هستند که یکی از بهترین فیلترهای جارو هستند. این فیلتر 99.9 درصد باکتری و میکروب های موجود در هوا را می گیرد و به آن ها اجازه نیم دهد دوباره به فضای خانه برگردند. این فیلتر می شود در فضای پاک تری نفس بکشید. این فیلتر برای کسانی که از بیماری آسم رنج می برد، عالی است و همچنین برای کودکان نیز مناسب است. 


6. چرخ های روان: یکی از بهترین ویژگی جاروشارژی ها، چرخ های آن ها هستند که بسیار روان و سبک می باشد که برای جابه جایی و کشیدن، آسان هستند. جاروشارژی ها معمولا دارای دو چرخ کوچک هستند که به حرکت جارو روی فرش، پارکت و ... کمک می کنند. اما برخی از جاروها دارای 4 عدد چرخ ریز که در زیر جارو شارژی قرار گرفته اند، است.


7. سایر فناوری های اضافی: همانطور که در بالا شرح دادیم، جارو شارژی ها دارای ویژگی و فناوری های زیادی هستند که به شما امکان می دهند به آسانی کار های خود را در مدت زمان کمی انجام دهید. یکی از فناوری هایی که برخی از مدل ها ممکن است از آن بهره ببرند، قابلیت سایکلون می باشد که گرد و غبار و زباله های داخل مخزن را فشرده تر می کند تا بتوانید فضای بیشتری را با آن جارو کنید. قابلیت تنظیم ارتفاع، نیز از ویژگی هایی است که برخی از جاروها از آن بهره می برند و به شما امکان می دهند، با توجه به قد خود آن را راحتتر تنظیم کنید. همچنین در برخی از جاروشارژی کنترل و تنظیم مکش جارو نیز وجو دارد که به شما امکان می دهد بسته به نوع کف و سطحی که می خواهید تمیز کنید، آن را کنترل کنید. این ویژگی ها در برخی از جارو شارژی های وجود دارد و ممکن است بعضی از آن ها، از این ویژگی ها بهره نبرند.


چرا باید جاروبرقی خود را با جارو شارژی تغییر دهید؟


1. یک جارو شارژی معمولا سبک تر از یک جاروبرقی سیمی است و شما را در یک فضای کوچک محدود نمی کند. این انعطاف پذیری یک مزیت بزرگ است. جاروهای شارژی تقریباً خطر برق گرفتگی یا فرسودگی کابل را از بین می برند، که می تواند در هنگام استفاده از جاروهای سیمی امکان پذیر باشد. جاروهای شارژی بسیار سبک هستند و برای بسیاری از کارها مناسب است. این جارو شارژی های باتری دار را می توان در موسسات تجاری و مکان های بزرگ نیز استفاده کرد.


2. جاروهای شارژی برای مواقع ضروری بسیار مناسب و عالی است. از جارو شارژی می توان برای مواقعی که مهمان دارد، عالی است. همچنین برای مواقعی که یک لیوان می شکند و می خواهید خرده شیشه ها را بدون صدا جمع آوری کنید، از جارو شارژی استفاده کنید زیرا صدای بسیار کمی را تولید می کند. از جارو شارژی برای وقت هایی که اعضای خانواده استراحت می کنند عالی است. یک جارو شارژی می تواند کارهای ضروری را در کوتاه ترین زمان انجام دهد. علاوه بر این، هنگامی که کار انجام شد، می توانید به سادگی آن را نگهداری کنید. جاروبرقی های بزرگ نمی توانند این کار را بدون صدا و راحت برای شما انجام دهند. استفاده از جاروبرقی نیازی به زمان بیشتری دارد و معمولا برای مواقع ضروری مناسب نیستند.


3. از آنجایی که جاروهای شارژی نسبتاً سبک هستند، می ‌توانید آن‌ ها را بلند کرده و رو تختی و گوشه‌ ها و گوشه ‌های تخت ‌خواب، مبل ‌ها و قفسه ‌های کتاب را به راحتی تمیز کنید. جارو شارژی هایی به صورت نیز استفاده می شوند، می تواند کار را آسانتر کنند. از جاروبرقی نمی توان برای تمیز کردن قفسه و طاقچه ها استفاده کرد، زیرا آن دارای وزن بیشتری هستند و ممکن است کار شما را سخت تر کنند. همچنین از جاروبرقی نمی توان برای تمیز کردن پله ها استفاده کرد زیرا ابعاد بزرگ و وزن سنگسن آن ها نمی تواند روی پله های ثابت بماند. اما جارو شارژی ها بدون زحمت، در تمیز کردن پله ها به شما کمک می کنند.
 

نظرات و نقد و بررسی کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده است

شما نیز خود را بیان کنید

نظر شما پس از تایید نمایش داده می شود

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:

Captcha